Hucum

• Konuyu başlatan DeletedUser32757
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
basarılar basarılarınız var mı dıger dunyalarda?

w9 da ozgur abiler oynadılar engina bi fatih abi vs.

ben onlar oda diye gitim sadece msjlasmak icin hespa acmıstım..gyotini düşman secmişler giyotin savasıdan kazanan taraf hucum oldu.gyotin gidince bizimkilerde yeni düşman secmedi ve asıl kadromuzdan bikac arkadas dısında kimse kalmadı..

w5 e gelince hucum klanı w5 te severimseni tarafından kuruldu ve w5 hucumun seruvenin start verdigi ilk worlddur.

kadorumuzu orda kurduk.bir muddet sonra insanlar sıkılıp oyun bırakıyor ordada oyle oldu w5 te eski kadrodan son cıkan ben oldum ama suan hucum klanı adı altında yeni dostlarımız devam etmekte.

w 5 i silip w 12 ye gitme kararı aldım ama ozgur abi saolsun basımın etini yedi gel dedi ;engin fatih mehmeh atmet herkez var deyince bende basladım ve benden sonra vedat abi (xsersery) basladı cekirdek kadronun cogu bu worldde mevcut her ne kadar eksikleirmiz olmus olsada.
bi aksilik olmaz karar degiştirmezsek w 12 ye tam kadro girecegiz.

worldun basında baslayıp eksiksiz sekilde oraya gidersek zaten herkez neyin ne oldugunu gorur.

şimdiden basarılar biliyorum

DeletedUser12293

Ziyaretçi
konu açık ve net müttefik sizden köy değil köyler aldı hala müttefiksiniz var bir sorun :)

Bizim mütefik klanımız yokki tüm klanlarlan diplomasiyi bozalı 2 hafta oldu sadece s.a olan klanlar var onlarda farklı bölgelerdeler bahsettiğiniz klanın ismini söylersenız açıklamayı yapabilirim

DeletedUser4713

Ziyaretçi
İnş w11 ekibimiz çok sağlam ama 11 başlamiz tesaduf oldu send ebiliyon birde w11 bizim klan 1 ay gecikmeli başladi ama bakalım w12 için hayırlısı olsun :) sende gelceksın tabiii w6 dada beraberdik :)

w6 da oyuncu ismin xaereo degildi galiba hatırlayamadım veya bayagı oldu hesabını sileli..

DeletedUser

Ziyaretçi
hucum klanlarına başarılar dilerim engin abi warsa o klan iş yapar:)