Hucum

• Konuyu başlatan DeletedUser32757
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12293

Ziyaretçi
w9da bulamadım hucumu ?

w9 da bulunduk w11 kaarsızdık çok sağlam kadromuz oyuna geç başladilar gerçi 75 kıtada oyuncu sırlamasına bakarsanız anlarsınız w12 uye alımı olmıcaktır elbet yeni oyuncu katılımda olucaktır.. biz diğer klanlar gibi bölgemizi saklamayız.. bölgemiz bellidri w12 düşman bu klan olucak deriz ama bakarsınız bu oyun şartlarına görede değişebiliyor w19 Gyotindeki ark bir kısmı silnce bizde ekipçe sildik bnm hesabımlada bir arkadaş arada oynuyor ama şunuda açık ved enet sölim w11 geç başladık ama 11 salamdanda bırakmıcaz w12 hucum klanları tım kadrosuylan giricek klan başkanımzıda severimseni olucak yonetimde Xsersery

DeletedUser12293

Ziyaretçi
fatih abi ve severimseni varsa bende oynamak isterim bu klanda

fatihde var severimsenide + eski dunyaalrda ilk 3 sıralamaya girmiş bir çok oyuncumuz var zaten yıllardır beraber oynarız vede şükür oynadığımız hçbir dunyada çok ezilmedik elbet savaştık köy kaybettik aldık bu zaten oyun içinde var olan birşey :)ama şunu diyim w11 kalablık görünsede 100 den fazla oyuncumzz eski dunyaalrdakiarkadaşalrımız w12 de tam kadro giricez

inşallah aksilik olmazsa tam kadro giricez severimseni zate klan kurcumuz w11 geç başladi 1 ay geikmeli ama burda bakalım hayırlısı ne ise o olsun

fatihde var severimsenide + eski dunyaalrda ilk 3 sıralamaya girmiş bir çok oyuncumuz var zaten yıllardır beraber oynarız vede şükür oynadığımız hçbir dunyada çok ezilmedik elbet savaştık köy kaybettik aldık bu zaten oyun içinde var olan birşey :)ama şunu diyim w11 kalablık görünsede 100 den fazla oyuncumzz eski dunyaalrdakiarkadaşalrımız w12 de tam kadro giricez

inşallah aksilik olmazsa tam kadro giricez severimseni zate klan kurcumuz w11 geç başladi 1 ay geikmeli ama burda bakalım hayırlısı ne ise o olsun

tamam hocam fatih abi dün zaten aradı beni bende sizinle başlıyorum inş bir akslik olmazsa :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Katıldığı dünyalarda birden fazla klan kurulduğundan,başarılar HUCUM ailesi demek istiyorum :)

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Katıldığı dünyalarda birden fazla klan kurulduğundan,başarılar HUCUM ailesi demek istiyorum :)

teşekürler birden fazla klan kurulmasınında en büyük sebebi size örnek w11 kararsızdk tüm arkadaşalr w12 niyetlenmiştik fakat tum hucum kadrosuda başlayınca w11 asımaya başladık ortalama olarak 100 yakın sürekli beraber oynadığımız kşiler var tek klan olmuyor her dunydadad yeni katılımlar oluyor bu yuzden inan w11 dahi kırptk kestık budadık eledik 3 klana z0r sığdırdık :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Şimdiden hayırlı olsun Özgür ekibinize başarılar dilerim..

DeletedUser33254

Ziyaretçi
ozaman bende başlıyım hucumda madem herkes başlıo

DeletedUser31535

Ziyaretçi
teşekürler birden fazla klan kurulmasınında en büyük sebebi size örnek w11 kararsızdk tüm arkadaşalr w12 niyetlenmiştik fakat tum hucum kadrosuda başlayınca w11 asımaya başladık ortalama olarak 100 yakın sürekli beraber oynadığımız kşiler var tek klan olmuyor her dunydadad yeni katılımlar oluyor bu yuzden inan w11 dahi kırptk kestık budadık eledik 3 klana z0r sığdırdık :)

özgür abi ben kedir klanın başına üyelerime nerde diye aranırsın :D

JrFly

Dük
w7 yanlış yazmışın yenisin galiba
w5 w9 taki yaptıkları ortada w5 devam ediyor yarı kadro yarı kadroda w9da lar tef klanında sanırım w12 giyotinle savaş maya geliyorlar.
sende kucuk cocuk abuk subuk şeyler yazma hucum klanın dışardan üye alıcagını sanmıyorum ki bizim ekip toplanmasa bende onlarla olucam w11 deki oyun stili ile oynarsalar olmam :D

müttefik adamlar bunlardan köy alıyorlar dedikleri şu tamam destek atarız :D adam zaten köyü kaybetti kaybetcek destek atsan neye yarar ki :)