Hondacı55 Unity

LAragon99

Baltacı
Klanlarda pasif toplamak ciddi anlamda gerekli. Pasif ile tecrübesiz arasındaki farkı iyi anlamak, ona göre davranmak lazım diye düşünüyorum. Ayrıca ne olursa olsun yalan söylemeye, köy boşaltmaya gerek yok. Tecrübesiz denilen oyuncuların %95'ine durumu izah etseniz zaten sizler için o köyleri verip yeniden başlarlar. Fake attım diyene kadar mis attım, savaşta o köy bizde olsa daha faydalı olacak deseniz arkanızdan kimse sallamayacak işte. Neden kendi başınıza dert, ah alıyorsunuz ki :)

Köyü giden arkadaşa çok geçmiş olsun. Köy sizde kalsaydı bu kadar büyük bir tecrübe edinemezdiniz bence. Oyuna devam edecekseniz oyun hakkında çok şey öğrenmiş oldunuz. Başka dünyalarda görüşmek üzere :)

DJango

Mızrakçı
Niye rahatsız mı oldun yada eski dünya konuşulmaz diye bi kural mı var
Benim rahatsız olacak bi durumum yok kardeşim ben bi konudan kazancıma bakarım konu uzamasın diye böyle bi yazı yazdım ki eski dünyada yaşanan sıkıntılar yüzünden yeni dünyada verilen kararlar etkilemesin yoksa benim için dert değil o böyle yapmış şu şöyle yapmış umrumda değil ben kazancıma bakarım.
Nitekim kazandımda

İBK..

Kılıç Ustası
Benim rahatsız olacak bi durumum yok kardeşim ben bi konudan kazancıma bakarım konu uzamasın diye böyle bi yazı yazdım ki eski dünyada yaşanan sıkıntılar yüzünden yeni dünyada verilen kararlar etkilemesin yoksa benim için dert değil o böyle yapmış şu şöyle yapmış umrumda değil ben kazancıma bakarım.
Nitekim kazandımda
Tamam o zaman rahatsız olmadın yasakta yok demek ki konuşabiliriz karar etkileyip etkilememesi kişiye kalmış bir durum

angry zeynep

Hafif Atlı
Sen mi soyluyorsun bunu karakterden bahsedene bakarmisin en azından senin sistemin gibi oyunculardan bakıcılık alıp askerlerini uzak bir yere attikdan sonra toplamiyorum 72 benim yaptım deilde sizin yaptinizi herkez bilir laf olsun diye yazma düzgün biri olsan o kdr oyuncu arkanda dururdu sende sıkıntı var demekki nasipsiz...
Laf olsun diye gelmiş konuşmuş birde :D az karakterin olsaydıda söyleseydin adama pasif olduğun için köyünü alıyoruz diye , Arka planda köyü alırken enayinin köyünü bedavadan alıyorum diye gül buraya gel karakter bekçiliği yap hiç utanmadın buraya yazmaya :D

adam normal hayatında da böyle bir karaktere sahipse burada da öyle davranır. çakal çakaldır ondan başka bir şey beklemezsin.

cixcocukcan

Okçu
abi adam çocuğu ustune yemin etti 72 de metora truva atmam diye ne karakteri şerefi allah aşkina bu adam için yazi yazmak bile boş boyle insanlar için ar namus şeref olmaz oyunun artik bu işlere bi çozum bulmasi şart

cixcocukcan

Okçu
ama bunlari barindiran ekipler var işte oyun napsin adami aliyorlar her yerde truvasi attiyor 300 spartali ademi geçecek az kaldi