Hondacı55 Unity

Mavıpsa

Yasaklı
Senin ne sıkıntın var hayirmi aynen çok bilmiş

Bana özelden bı numara at da yazayım nerden istiyorsan Başkanımı yorma karaktersiz adam babalar gibi oynadık 72 de karaktersizlikler karşısında dayanamadık bu da bizim ayıbımız olsun. Yine olsa yine aynı şekilde oynardım Pasif de topladım bakıcı da aldım topladım hepsinin sizin tabiriniz ile klana zararı vardı yaptım. 74 de davet atayım mı KANCADAYIM Truva atarsın yenilecek gibi olursanız ?

Mavıpsa

Yasaklı
Bana özelden bı numara at da yazayım nerden istiyorsan Başkanımı yorma karaktersiz adam babalar gibi oynadık 72 de karaktersizlikler karşısında dayanamadık bu da bizim ayıbımız olsun. Yine olsa yine aynı şekilde oynardım Pasif de topladım bakıcı da aldım topladım hepsinin sizin tabiriniz ile klana zararı vardı yaptım. 74 de davet atayım mı KANCADAYIM Truva atarsın yenilecek gibi olursanız ?

Zaten yapmışsın teh ben göremedim olsun gel bidaha atarsın davet atiyom @HoNDaCI55

HoNDaCI55

Yasaklı
Oyundan yazicam şimdi

HoNDaCI55

Yasaklı
Ne demek boş ver colugun çocuğun üstüne yemin mi etcen burdan mi cekiniyosun ? Hahahsgshha
74 dünyada benle sıkıntın mi var burda oyuncu alınmış konu bu kdr bir sıkıntın varsa wp den yazarsın çözeriz burda kimseye birşeyleri göstermeye veya anlatmaya gerek yok

Mavıpsa

Yasaklı
74 dünyada benle sıkıntın mi var burda oyuncu alınmış konu bu kdr bir sıkıntın varsa wp den yazarsın çözeriz burda kimseye birşeyleri göstermeye veya anlatmaya gerek yok

İstediğimi anlatır veya gösteririm rahatsız mı oldun canımın içi benim bakıcı alıp topladigim adamlar foruma düşünce senin yancilar konuşuyordu o zaman nerdeydin ?

HoNDaCI55

Yasaklı
İstediğimi anlatır veya gösteririm rahatsız mı oldun canımın içi benim bakıcı alıp topladigim adamlar foruma düşünce senin yancilar konuşuyordu o zaman nerdeydin ?
Tamam takılsen burda iyi oyunlar ben kimseye birşey anlatma gereği duymuyorum iyi oyunlar wp den her zaman ulaşabilirsin.

NOPasaran*

Okçu
Pasif oyuncu tabiki toplanır. Ama usulü var. Bence sonucu doğru, yöntemi yanlış olan bir durum.
Ya bu konu bakış açısına göre değişir bence. Pasif hesabın konumu vs gibi etmenler var. Arkadaşı savunmak için söylemiyorum ama klan yönetimi pasif dediyse her türlü toplanır. Hangimiz yapmadık ki :) önemli olan da sonuçtur herkes her yolu yapıyor artım K oyunda.

HoNDaCI55

Yasaklı
Ulan varya madem bu kadar meraklı değilsin kazanmaya niye Truva attın 72 de karaktersiz ? Hep bı algı hep bı boş çene
Bildin kadarıyla konuşursun herkezin kendine göre sorunları vardır iki saat burda birşeyler yazicak deilim sen yapabialdini yap takılabilen kadar takıl ben takıntılı deilim keyfin kacmasin

Mavıpsa

Yasaklı
Bildin kadarıyla konuşursun herkezin kendine göre sorunları vardır iki saat burda birşeyler yazicak deilim sen yapabialdini yap takılabilen kadar takıl ben takıntılı deilim keyfin kacmasin

Hahahahshshhhahs aynen kardeşim aynen Meteor ile ilgili bilmediklerim neymiş bu anlat 2 w oynadım adamlar ile oyun dışı da muhabbettim var Meteor aracılığı ile tanıştığım adamın evinde kaldım yedim içtim bı anlat ya boş havlama burda algı peşinde koşma

HoNDaCI55

Yasaklı
Hahahahshshhhahs aynen kardeşim aynen Meteor ile ilgili bilmediklerim neymiş bu anlat 2 w oynadım adamlar ile oyun dışı da muhabbettim var Meteor aracılığı ile tanıştığım adamın evinde kaldım yedim içtim bı anlat ya boş havlama burda algı peşinde koşma
Birşeyin peşinde koşmam takılma sen sıkıntı varsa wp den yaz oyun bu gerek yok

Morted

Kılıç Ustası
Pasif oyuncuyu toplamışlar.Usulden bahsedilmiş.Pasif toplamanın usulü nedir acaba?
Oyun içinde böyle oluyor malesef kabul etmesekte yıllarca yapılan bir yanlış çok yapıla yapıla doğruya döndü.