HNDN vs İSYAN

• Konuyu başlatan DeletedUser68297
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69190

Ziyaretçi
Şuan istatistikler bu durumda
QPJjmr.png

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Olur mu ya iyi saysaydınız isyanın kıyıda köşede istatistiklere girmeyen 50-100 köyü daha yok mu ???

DeletedUser12190

Ziyaretçi
istatistiklerde gözle görülür bir oynama yok çok yavaş ilerliyor anladığım kadarıyla savaş

DeletedUser68297

Ziyaretçi
İstatistik az çünkü ;

İSYAN klanı köyü düşecek arkadaşları klandan atıp kendi toplamaya çalışıyor..
İSYAN klanı köyü düşecek kişiyi klandan atıyor köy bize öyle geçiyor, sonra al-ver durumu olunca bizim köy düşürmemiz haneye yazmadığımı gibi İSYAN klanının aldığı köy istatistiklere yansıyor.
İSYAN klanı savaşın başından beri kurduğu, geçtiği saçma sapan klanlar ile istatistikten kaçıyor..
Netice itibari ile çok sevdikleri bir söz var isyan klanının " Hırsıza hırsızlığını unutturursan sana ahlak dersi verir" şeklinde.
İSYAN klanı savaşın başından beri istatistiklere yansımayan köylere ağlayan taraf.. Ancak geldiğimiz nokta itibari ile aradaki farkı oluşturan şey İSYAN klanının istatistiklerden kaçırdığı köy sayısıdır...
Şuan da anlık fark tahminlerime göre : 20-25 köy civarına düştü. Al-verler devam ediyor...
15 gün sonra tüm istatistikten kaçma çabalarına rağmen bu başlıkda HANEDAN klanını savaşta ve istatistikler de önde görmeye hazır olun..
Bknz : HANEDAN GELİYOR !! :), HANEDAN AFFETMEZ !! :)

hd1903

Mızrakçı
3-4 gün oldu la paylaşım yaptır arkadaşlarına

hangi tek operasyonluktan bahsediyorsun şu 3 haftada 1 defa yapıp 3 köy aldıgınız operasyonlardan mı bahsediyorsun:D

gerçekten hanedan inanılmaz bir dönüş yaptı arkadaşlar klan olarak 3 gündür hesap sil mi yapsak diye düşünüyoruz :eek: köy farkı 55 iken 53 e düştü yansımayanları saymıyorum serhat üzülüyor sonra küfür felan karekterini de biliyorsunuz birşeyleri birileri eksik vermiş ki böyle bir insan olmuş yetiştirilme tarzı fazla da kasmamak lazım sen burda boş yapmaya devam edebilirsin 3 4 günde bir güncel istatistik ve birazda rapor arkadaşlarım tarafından paylaşılacaktır sözlü münakaşa bizim tarafımızda artık yapılmasın arkadaşlar :D

DeletedUser68836

Ziyaretçi
Kendi adamlarınızı neden atıyosunuz klandan? Oyuncu dosyasına bi bakıyorum 15-16 Haziran tarihinde tonla adam atılmış. Sonra Hanedana geçmişler galiba, bir mavilik var ama çözemedim

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Kendi adamlarınızı neden atıyosunuz klandan? Oyuncu dosyasına bi bakıyorum 15-16 Haziran tarihinde tonla adam atılmış. Sonra Hanedana geçmişler galiba, bir mavilik var ama çözemedim

Deme deme öyle deme YSK ya başvurup köyleri yeniden saydırırlar yapma :D

DeletedUser69007

Ziyaretçi
İsyan yakında isyan edecek gibi geliyor hadi hayırlısı

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Daha önceden de dedim, şimdide diyorum, demeyede devam edeceğim.

İstatistikler ne derse desin, HANEDAN kazanacak, inanan bir topluluğa karşı kimse baş edemez.

DeletedUser69207

Ziyaretçi
Muhtemelen isyan klanını istatistiklerde hiç geçemeyeceğiz. Arkadaşlar çok iyi taktikler uyguluyorlar. Klandan atmalar olsun kendileri toplamalar olsun. İsyanın tüm köylerini mavi yapsak da istatistikte hala önde gözükecekler ama o zaman kimi inandırabilecekler acaba :D

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Muhtemelen isyan klanını istatistiklerde hiç geçemeyeceğiz. Arkadaşlar çok iyi taktikler uyguluyorlar. Klandan atmalar olsun kendileri toplamalar olsun. İsyanın tüm köylerini mavi yapsak da istatistikte hala önde gözükecekler ama o zaman kimi inandırabilecekler acaba :D

Eğer dediğiniz gibiyse durum yakında fark ortaya çıkacaktır.Kendi ekiplerinden atamayacakları oyuncular köy kaybetmeye başladığında hem klan içi karışıklık hemde istatistiğe yansır bu durum.Tabi dediğiniz gibi bir durum var ise belki de sadece pasifleri atıp topluyorlardır :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Aferin çocuk adam şu günlerin tadını çıkar :) az kaldı az.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.