Hesap sil yapacak klan :)

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser614

Ziyaretçi
Garez'de kurucu olsam neyime yarayacak ki ya :D Garez'i nimetten mi sayıyorsun sen :D Garez kim ki ya :D

DeletedUser41078

Ziyaretçi
aaaaa öyle mi ne oldu anlatasna biraz ffurkan :)

Feryat ne diyorlar bunlar ? Hesap sil mi yapacaksınız? Bence hesap silmeyin neticede o kadar emek verdiniz Kıta mizdaki hemen hemen bir çok klanin yanında oldunuz ve arka çıktınız bize karşı bence bu durum diğer klanlarina haksızlık olur gerçi yanlış hatirlamiyorsam Sahi klanini birliginizden cikarmistiniz ee geçen gunde Vip dağıldı bölgede ki yeni klanlar senin yöneticilik yapmanı bekliyor olabilirler bence bu basarsizligindan onları mahrum bırakma.. :)

DeletedUser41078

Ziyaretçi
Edit

Furkanin MJ ni alıntı yapacaktim mobilden yanlışıkla Mustafanın MJ alıntı yaptım yanlış anlaşılmasın kusura bakmayın
Ayrıca editleyen mod. Olursada şimdiden teşekkür ederim

AvB.

Hafif Atlı
Gelişmiş bir feryat, oyuna başladığı hesabı kaptırdıktan sonra kasılmış bir hesaba geçerek düşman köyleri misleyebilir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Çocuğun moralini bozma, yeni patladı zaten tt2 2 hafta daha buralarda kalması lazım. Yeni gelmişken, kaçırtmayalım :)

DeletedUser57327

Ziyaretçi
vuslat ilkten iyi gidiyordu ama müttefik klanların oyuncular çok aktif değildi kısa sürede tarla oldular.Galaxy zaten eski oyunculardan kurulu bir ekipti , kolay gelsin herkese ,tebrikler..:)

Bilmedenoldu*

Yasaklı
asıl sıkıntı çağatay'da bence. vuslat ismini feryat'ın eline teslim etmeyecekti :))) çağatay sen seviliyorsun da, bu feryat'ı n'apıcaz bilmiyorum :D

DeletedUser36486

Ziyaretçi
Biz söyleyince kızıyordu Die Another Day hesap sil yapıyormuş yine :D

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
İhtiyar kaynıyor bizim klan :D yaş ortalaması 35 40 :) klavyedeki tuşları göremiyorlar. kilit atmayı rezervasyon yapmak sanmaya başladılar :D yardım edin :D