Hesap sil yapacak klan :)

• Konuyu başlatan DeletedUser59599
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser59599

Ziyaretçi
GENE BİR COK KLAN OYUNUN BAŞINDA SOGUYUP HESAP SİL YAPACAK :d
YAHU HER YENİ WORD BİR COK KLAN BAŞLIYOR AMA EKİP MANTIGI İLE HAREKET ETTİKLERİ İCİN SİLİYORLAR..
BAKALIM İLK HESAP SİL YAPAN KLAN HANGİSİ OLACAK
BENİM FAVORİM ELİT KLANI :)

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Bizimle aynı bölgede başlayacak klanlara sesleniyorum hiç gelmeyin sonra böyle oynayamayiz deyip hesap sil yapmak zorunda kalırsınız tt2

DeletedUser56509

Ziyaretçi
YAHU HER YENİ WORD BİR COK KLAN BAŞLIYOR AMA EKİP MANTIGI İLE HAREKET ETTİKLERİ İCİN SİLİYORLAR..

Erhan buraya senin gibi milletin arkasından iş çeviren bir adam geliyorsa normal be abim..

Luciferr

Dük
umarim alinmaz ama ben ve bunyamin (bengam) bu konuda bahtsiz olanlarin basinds geliyoruz. Umarim bu bahtsizligini bu dunyada kirar

DeletedUser

Ziyaretçi
kendi çevresine 20-25 tane benim bildiğim multi hesabını davet ederek kendini oyuncu gören erhan tiplerinin olduğu bir topluluk silecek değil elbet

DeletedUser59251

Ziyaretçi
Anatolia klanını getiriyorum hadi bakalım...

DeletedUser60242

Ziyaretçi

Büyük kaypaksın vesselam :)

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Erhan w32 de olan oldu bak biz takılmıyoruz sen neyin peşindesin anlayamadım bir tür kuyruk acısı mı var neyse w32 bitti w34 yeni sayfa vura vur devam :)

Kim Ya Bu Pembiş?

Kılıç Ustası
Kardeş hadi bak işine verdiğimiz kararlar bizi ilgilendirir senin ve türevlerinin düşüncelerinin zerre değeri yok gözümüzde hadi kolay gelsin sana iyi çalışmalar