Hayal vs Nostra

*device*

Baltacı
Şu istatistiği bırakalım buraya

Edebiyle oynayana lafım yok ancak 3-4 aydır adam gibi saldırı yemeyen, iki müttefiği bağıra bağıra dünyadan giderken göbeğini kaşıyıp buradan atıp tutan, iki dünyadır süpürdüğümüzü unutup yeni geçtiği hesaplardan sesi çıkan bazı arkadaşlar vardı. Umarım bu performanslarını oyunda şartlar eşitkende gösterirlerde zevkli bir final savaşı görürüz. Rakibimize başarılar dileriz.

DeletedUser67841

Ziyaretçi
sessizask'ına kavuşmuş bir device bırakıyorum buraya, bundan sonrası için fragman(t)
ve evet 1.01'deki cemre de sessizask :D

Keystone**

Yasaklı
JOG ekibini tebrik ederim.HAYAL savaşları başlamış olmasaydı belki daha direnirlerdi

Hayal ile müttefik yapın Jogu bitirin ardından Hayal ile anlaşmayı bozup savaş açın :D buraya yamacın videosunu bırakırdım ammmmaaaaaaaan ağzımız bozulmasın diye bırakmayımmm

Keystone**

Yasaklı
Sözler alarak bıraktığım hesabımdan hazır klan bıraktığım hesabımdan klan oyuncularını atıp adımı kullanıp w başından emek vermiş oyuncuları toplayıp hatta ve hatta barbar toplayıp başarı bekleyenler ne yazık ki bekledikleri ile yetinecekler. Jog biter bitmez orasını bilemem ama e şey verilen sözleri bana karşı tutmadınız diye hesabımı geri aldım diye klana darbe gibi bir şeyler uydurdunuz. Ne demek olduğunu öğreteceğim bu da benim size sürprizim olacak bakalım bahtınıza ne çıkarsa :p siz sandınız ki neyse sürprizim bozulmasın sabır edip bekledim şuan bu oyunda buradaysam bunun için :D üzgünüm GAME OVER

Keystone**

Yasaklı
Hesabı çaldığın için ne yazık ki respawn savaşında yoktum

Hesabı çalmadım hesap zaten benimdi okul nedeni ile bırakırken bu dünyada oyna diye bıraktım lakin bıraktığım kişi sen ve kankin di yani verilen sözlerden senin haberin var rspawn savaş mevzusunda discordda , whatsaapta ben gazladım haklısın velhasıl karakter meselesi işte ben durduk yere 1 kere bile girmedim girmemde klasikte hesap açtım bir kaç kişi ulaşıp söyledi böyle böyle öylelikle geldim ki yine darbe gibi iftiralar karakter meselesi darbe yapmış olacak olsam ne sizi bırakırdım ne abilerinize verdiğiniz hesapları

Ki teklif edildi yok ben kendi hesabımı siler oynayanları bilgilendirir çıkarım uğraşmam dedim :) öyle de yaptım ama benim daha çok şeyden haberim yokmuş bir çok isme yapılandan neyse görüşmek üzere kısa zaman içerisinde

evaltu

Mızrakçı
respawn la müt ol, savaşırken yorgun düşsün,savaş aç saldır...
nostra ile müt ol, savaşırken yorgun düşsün,savaş aç saldır...
jog la müt ol, savaşırken yorgun düşsün,savaş aç saldır..

sebep " klanın menfaati için herşeyi yaparım"

her ne kadar oyun olsada haysiyet gerektirdiğini düşünüyorum, yoksa nasıl insan oluruz ki !