Hayal vs Nostra-Cızz-Esl-Arma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Centurion*

Okçu
:D Dünya bitecek ilk operasyona katılışı 4 köy onun için başarı... Başarıların devamını diliyorum sancaktarrr :D 2. olup 550 köy ile 4 köye gitmek nereden baksak her yiğidin harcı değil :p

Yalnız verilerde tam gerçeği yansıtmıyor, Celil'in de dediği gibi bazı aldığımız köyler istatistik dışında gözüküyor. 600k küsür puanlı bir klandaşları sıfırlandı. O bölgede köyleri kalmadı. Onu geçtim, birçok köyde duvarlar demirciler ordular vuruldu. Bence ilk op için çok güzel raporlar vardı. Tek kamide 2 çiftlik savunma kesilen 10 köy raporu gördüm. Bence hiç ritm kaybetmeden iki kademeli oplara ara verilmemeli.

İki tarafında emeğine sağlık, güzeldi.

Baylawyer

Mızrakçı
Birincisi canına başlatma... İkincisi hayalde oynamıyorum. Üçüncüsü adamlar 110 köy almış zaten 110 köyün çiftliği sıfırlanmış. Yavaş world de bu ne demek umarım biliyorsundur?

Birincisi Hayalde değilsen de hayalin avukatlığını yapıyorsun. Objektif konuşuyormuş gibi takılma Forma katıldığın tarih belli ... İkincisi verilen sözleri sakız gibi çiğneyip 20 günlük yapılan hazırlıktan sonra arsız şekilde 110 köyün çiftliğini düşürdüm diye sevinmek de ayrı bir ironi. Benim eleştirdiğim nokta burası. O kadar hazırlıkla bari bunu yapsınlar değil mi :)

Daha biz saldırmaya başlamadık merak etmeyin 3 4 ay sonra değil Çiftliği sıfırlanmak Çiftlik seviyesi yükseltecek köyleri de kalmayacak

Sancaktarrrr

Milis
Birincisi Hayalde değilsen de hayalin avukatlığını yapıyorsun. Objektif konuşuyormuş gibi takılma Forma katıldığın tarih belli ... İkincisi verilen sözleri sakız gibi çiğneyip 20 günlük yapılan hazırlıktan sonra arsız şekilde 110 köyün çiftliğini düşürdüm diye sevinmek de ayrı bir ironi. Benim eleştirdiğim nokta burası. O kadar hazırlıkla bari bunu yapsınlar değil mi :)

Daha biz saldırmaya başlamadık merak etmeyin 3 4 ay sonra değil Çiftliği sıfırlanmak Çiftlik seviyesi yükseltecek köyleri de kalmayacak
Zaten 3 aya bizi worldden sileceksiniz cidden hala istatistik saklamak için gerek var mı böyle şeylere.Kime neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz.11 köyde aynısını yaptınız bunun.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2021-01-09 at 22.58.24.jpeg
    WhatsApp Image 2021-01-09 at 22.58.24.jpeg
    302,5 KB · Görüntüleme: 132

MaviSu

Mızrakçı
Zaten 3 aya bizi worldden sileceksiniz cidden hala istatistik saklamak için gerek var mı böyle şeylere.Kime neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz.11 köyde aynısını yaptınız bunun.

Knk '' For You '' adet edindi köy kaybederken istatistiklere yansıtmamak için klan çıkmayı ,üzülüyorum inşallah çıkarken klan prestijlerini bağışlamayı unutmuyorsundur

Sancaktarrrr

Milis
Knk '' For You '' adet edindi köy kaybederken istatistiklere yansıtmamak için klan çıkmayı ,üzülüyorum inşallah çıkarken klan prestijlerini bağışlamayı unutmuyorsundur
eksik soyledın kanka mis girmeden çıkıyor.Köyü veriyor sonra peşine misleri girmeden de hemence yuvasına geri dönüyor.Bugün jog klanı kaç aldı bilmiyorum ama Hayal olarak savaş istatistiğine yansıyan 20 köy öndeyiz.Gerçekte 31 köydeyiz.
Akıyor gene maşallah.

Baylawyer

Mızrakçı
eksik soyledın kanka mis girmeden çıkıyor.Köyü veriyor sonra peşine misleri girmeden de hemence yuvasına geri dönüyor.Bugün jog klanı kaç aldı bilmiyorum ama Hayal olarak savaş istatistiğine yansıyan 20 köy öndeyiz.Gerçekte 31 köydeyiz.
Akıyor gene maşallah.

Hayal Bakanı Sancaktar: Bakın burası çokomelli. Savaş istatistiğine yansıyan 20 köy öndeyiz. Ama gerçekte ise 31 köy öndeyiz. Biraz daha zorlasak 40 45 i buluruz. Neyse 2. OP ilk optan daha iyi olacak, 3.op 2.optan daha iyi olacak eeeee 4.op zaten 3 ten daha iyi...

Helal olsun bakanım İyi istatistik okumalar sizee

Durum
Konu yanıtlara kapalı.