Hayal vs Nostra-Cızz-Esl-Arma

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Baylawyer

Mızrakçı
Daha worldde ilk ciddi savasına girmiş nostra karşıladık diye havalanıyor:) 2-3 operasyon sonrasını cidden merak ediyorum :) 110 köy düşürmüş hayal ilk opunda :) birkaç op sonrasında kaçar düşmeye başlar bilmiyorum

Karşıladık diye değil canım benim zaten karşılarız. Mesele; biz yoldaşımız derken hiç bir şeyden haberimiz yokken 15-20 günlük hazırlıkla savaş tarihini verip tam donanımlı şekilde saldırdınız. Nostra'nın da zor durumda kaldığını adınız gibi biliyordunuz. Gireriz 150 köy alır çıkarız diye düşündünüz. B

Baylawyer

Mızrakçı
Beklenen olmadı o kadar hazırlıkla elinizde kalan köy belli kudurun şimdi. Ayrıca bize 8 kontenjan daha kalmasına vesile olduğunuz için gerçekten çok teşekkür ederim. Eşe dosta dağıtırız :D

ThanksFRGood

Baltacı
Beklenen olmadı o kadar hazırlıkla elinizde kalan köy belli kudurun şimdi. Ayrıca bize 8 kontenjan daha kalmasına vesile olduğunuz için gerçekten çok teşekkür ederim. Eşe dosta dağıtırız :D
Görende 500 köy önde sanar neye göre kapatıyorsunuz anca laf savaş istatistiğini bi atta ona göre konuşalım yegenimm

Deleted User - 848909092

Ziyaretçi
Karşıladık diye değil canım benim zaten karşılarız. Mesele; biz yoldaşımız derken hiç bir şeyden haberimiz yokken 15-20 günlük hazırlıkla savaş tarihini verip tam donanımlı şekilde saldırdınız. Nostra'nın da zor durumda kaldığını adınız gibi biliyordunuz. Gireriz 150 köy alır çıkarız diye düşündünüz. B
Birincisi canına başlatma... İkincisi hayalde oynamıyorum. Üçüncüsü adamlar 110 köy almış zaten 110 köyün çiftliği sıfırlanmış. Yavaş world de bu ne demek umarım biliyorsundur?

ToraManyak

Acemi
respawnı savunmada 1.yaptık sizi de yaparız gibime geliyor :)
Bizim elemanlar iyi çalışıyor. Bizden geçtiğini daha önce söylemiştim.
Benim bi opta vurabildiğim 1 milyon saldırgan falan. Yazılanları okumak keyifli olabilse keşke, daha az tartışabilsek.
Oyun savaş üzerine kurulu, daha çok oynayan daha iyi oynayan kazanıyor.
Kazanana da kaybedene de keyifli oyunlar diliyorum.

Sancaktarrrr

Milis
Biz respawnlada savaştık,gittiğimiz bir opta elimizde 10 köy tuttuğumuz da opu başarılı sayıyorduk.Ciddi bir takipte zaten anca o kadar köy alıp tutabilirsin zaten.
Bîz dün olan opumuza kadar Nostradan 100 köy aldık o köyler bireysel hamleler ile alınan köyler.
İlk ciddi opumuzu dün gerçekleştirdik.250 civarı köye gittik.Rakibin istatistiklerden kaçırma taktikleri 25 köyü istatistikleri kaçırma hamlesi oldu dünkü tek başarıları buydu zaten.Dün biz opumuzu 30 köy alarak başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.Aslında başarı 30 köy tutmamız değildi.Rakibin 120 köy kaybedip peşlemesiydi.O köylerin çiftlikleri sıfırlandı.İnanılmaz derecede sav kesildi.Köylerde yakalanıp kesilen min 50 kami var.İnançız köyler,savunulan rün köyleri,dümdüz edilen surlar,çiftlikler demirciler.
Nostra dün cızdan ve armadan güzel sav çekti.Çekecekte tabiki sonuçta aynı pakttalar ve bizde bir ittifak içerisindeyiz.Fakat attığım resimde kesilen saldırı ve savunma puanlarının oranına bakarsanız.Rakibimizin inanılmaz derecede savunma ezdirdiğini farkedeceksiniz.
Dün bizimle beraber jog klanlarının sadece alt kısmıda opa katıldı ve min 30 ar k sav olan içimizdeki kritik nostra köylerini vura vura eze eze aldılar.Beraber gittiğimiz opta jog klanı dün nostradan +40 köy alarak cidden büyük bir başarı gösterdi onları ayrıca tebrik ediyorum.Dün DC de beraber sabah 5 e kadar muhabbet ettik güldük eğlendik güzel oldu.
Özet geçmek olursa dünkü opu muttefiklerimizle beraber +70 köy tutarak kapattık.120 köy nostra peşledı çiftlikleri 0 landı.Misli hedefler hariç 1k kami atıldı.Çiftlik demirciler 0 landı+50 kami köylerde yakalanılarak kesildi.gittiğimiz 2 bölgede güzelce ezildi hem asker olarak hem sur çiftlik demirci olarak.Bunun karşılığını zaten bugünden itibaren düşen nostra köylerinden ve özellikle sonraki opumuzda ve bir sonraki opumuzda ve ondan bir sonraki opumuzda yani gerçekleşen her opumuzda nostranın dahada zor durumda kalacağını açık açık görerek farkedeceksiniz.
Nostranın dünkü tek başarılı hamlesi düşen nostra köylerini mert ve Ömer peşleyerek oraya set çekme hamleleri oldu.
Çeksinler seti biz gümbür gümbür vurmaya devam edeceğiz.
HAYAL-JOG-METEOR klanlarına başarılar diliyorum.

Eklentiler

• Screenshot_2021-01-09-14-50-49-791_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2021-01-09-14-50-49-791_com.android.chrome.jpg
    707,2 KB · Görüntüleme: 99

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Şu istatikleri bi düzgün atın arkadaşlar ne pc ne telefon okunmuyor raporlar

DeletedUser67841

Ziyaretçi
mis ve asker basabiliyormuşsun can :)

Oldu olacak bir de köy alsın tam olsun :D

Evet barış arkadaşımızın yazdığım op özetine verebildiği bu cevaptan da anlayabilirsiniz opun nasıl geçtiğini.

Hocam çok fazla bakmıyorum 60'a ama wp grubunda attığın mislerle çok dalga geçtiler haberin olsun. Gerçekten klanını değil de bireysel olarak neden köy alamadığını eleştirsene?

Sancaktarrrr

Milis
Oldu olacak bir de köy alsın tam olsun :D

Hocam çok fazla bakmıyorum 60'a ama wp grubunda attığın mislerle çok dalga geçtiler haberin olsun. Gerçekten klanını değil de bireysel olarak neden köy alamadığını eleştirsene?
Aynen çok fazla bakamamışsın hocam.4 köye gittim 3 ü doldurulmuş.1 ini tutmuşum.Oda op saati 10. 12.30 a 100 balta ile atılan mislerle.Bir biriminde 30 tane nostra köyü olan köy.Kimi eleştirsek acaba bu konuda
Burada sabaha kadar algı yapabilirsiniz.Ben Optan bahsediyorum.Şahsi başari ya da başarısızlık bu oyunun ölçütü değil.Ben bu forumda bi yerde ben 10 numara oynuyorum derim o zaman gelir bu yazdığını altına yazarsın.Ha istersen buraya da yazabilirsin.Geçen başarılı opumuzda gelip burada bana takılarak capslere adımı koyarak anca ağlamış olursunuz ama.
2 gündür op karşıladık 200koy alcaz diye dusunuyordunuz alamadınız ne oldu diye algı yapmaya devam edin.Klan başarısızlığınızı şahıslara saldırarak ört bas etmeye çalışın.
Siz algı yapmaya biz sizi toplamaya devamkeee

DeletedUser67841

Ziyaretçi
Aynen çok fazla bakamamışsın hocam.4 köye gittim 3 ü doldurulmuş.1 ini tutmuşum.Oda op saati 10. 12.30 a 100 balta ile atılan mislerle.Bir biriminde 30 tane nostra köyü olan köy.Kimi eleştirsek acaba bu konuda
Burada sabaha kadar algı yapabilirsiniz.Ben Optan bahsediyorum.Şahsi başari ya da başarısızlık bu oyunun ölçütü değil.Ben bu forumda bi yerde ben 10 numara oynuyorum derim o zaman gelir bu yazdığını altına yazarsın.Ha istersen buraya da yazabilirsin.Geçen başarılı opumuzda gelip burada bana takılarak capslere adımı koyarak anca ağlamış olursunuz ama.
2 gündür op karşıladık 200koy alcaz diye dusunuyordunuz alamadınız ne oldu diye algı yapmaya devam edin.Klan başarısızlığınızı şahıslara saldırarak ört bas etmeye çalışın.
Siz algı yapmaya biz sizi toplamaya devamkeee

Yanlış anlama o kadar çok yazmışsın algıdır falandır ama benim köy alamama meselesi yani mesela dünyanın 2. sırasında bulunan bir oyuncususun köy alamadın dedim diye hayır 1 tane aldım diyosun :D Anladın mı anlatmak istediğim şeyi? Algı yapmak istesem 50.dünyada da böyle yazıp çiziyordun 3 gün sürmüştü toplamamız derdim.

Yanlış anlama o kadar çok yazmışsın algıdır falandır ama benim köy alamama meselesi yani mesela dünyanın 2. sırasında bulunan bir oyuncususun köy alamadın dedim diye hayır 1 tane aldım diyosun :D Anladın mı anlatmak istediğim şeyi? Algı yapmak istesem 50.dünyada da böyle yazıp çiziyordun 3 gün sürmüştü toplamamız derdim.
f348e3c3-7512-4904-9295-6ed701f99baa.jpg

Ventiguard

Kılıç Ustası
Aklımdaki tek soru işareti 5m puan 4 koye gidiyor :) bide o kadar niye peşledi peşledi yazdın onuda anlamadim açıkcası peşlemekte bir savunma ennihayetinde garip, ilginç, anlamak güç.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.