Hayırlı Bayramlar =)

DeletedUser67520

Ziyaretçi
yav he he şurdan da engelleyem de birinin hatrına daha fazla münakaşaya girmeyelim :)

DeletedUser67520

Ziyaretçi
Bos yapma yapilan usulsuzluklerin %97sini tespit edemiyorlar hayret babalarimizla bile oynadin nasil bilmiyorsun ki bu aci gercegi

Ağlamaya devam mı edeceksiniz o zaman burda? Eskiden babalarınız ağlamazdı herhangi bir dünyada üsulsüz işler döndüğünde bir açıklama yapar siler giderdi nasıl öğrenemedin bu karakterli hareketi

MTK 136

Casus
Ağlamaya devam mı edeceksiniz o zaman burda? Eskiden babalarınız ağlamazdı herhangi bir dünyada üsulsüz işler döndüğünde bir açıklama yapar siler giderdi nasıl öğrenemedin bu karakterli hareketi
Söylediğim hangi kelime sana ağladıgımı düşündürdü?Saçma sapan bir kelimeyi ağzınıza takmışsınız ağlıyor ağladı ağlıcak klavyeyi eline alan konuşuyor..

Bizim büyüklerimiz bu oyunu karakterli oynardı keşke onlarla oynarken biraz da nasiplenseymişsin , yoksa karpuz da yata yata büyüyor kendine hiçbir şey katmadan büyümüşsün yazık..

He şunu da söylemek istiyorum şu silip gitme mevzusunu kapatsanız artık diyorum silen de yok giden de yok beyniniz almıyormu acaba? Günlerce burda moral bozmaya çalışıp soa siliyor soa silecek diye makara yaptınız soa siler umuduyla truva diye klan çıkartıp insanları kendi işlerinize alet ettiniz bu süreçte defalarca kez 300-350 köylük oplar yaptınız buna rağmen fark görünende sadece 160 yansımayanlarla hadi 200 olsun tüm yapabildiğiniz bu ,buda zorunuza giden şey işte..

DeletedUser67520

Ziyaretçi
Genel konuştum. Askerini kestiren gelir bot kullanıyonuz diye ağlar bayram opu yapıp 4 köy alırsınız millet destekledi diye ağlarsınız içeriye casus koyarsınız ben 10 tane casus koyunca gelip etik oyun etik oyun diye ağlarsınız. wp sslerinde ne olduğunuz gün yüzüne çıktı daha konuşuyo musunuz ya siz? ;)

Bu arada ben Truva adına konuşuyorum. Sizin zorunuza giden 3 günde truvayı bitircez dediniz 26. gündeyiz :D
bugün başarısız oplardan pes edip Truva'yı es geçip Respawna op yapıyorsunuz siz utanmıyosanız kimse utanmaz bence :p

MTK 136

Casus
Ben buraya şu liste şurda dursun diye foto atmıştım böyle 20 kişilik felan silindi sanırım o listeden 2 kişi kaldı farkındasın umarım?Hala ağlıyonuz diyor ss diyor hey allahım , utanıcak ne var dünyanın heryerinden destek çekilmiş bir köye neden op yapılsın ki 15 birim üstünde daha boş köyler varken? Karakter yoktu strateji yapabilcek kafa da yokmuş onuda fark ettim şuanda..Rakipten aklı selim tartışma yapabilceğimiz saçmalamıcak insanlar gelene kadar eyvallah hadi selametle.

DeletedUser67520

Ziyaretçi
Ben de profilimde silinen soa klanlarını yazmıştım silme dediğin şeyin karşılığını bence profilimde bulabilirsin. 14 kişi başladığımız bu yolda hala devam ediyor "sildik" dediğiniz oyuncuların çoğu. Silmek eğer senin puanında olmaksa sende silindin demek ki :)

bütün dünyadan sav çekmiyoruz yan dünyadan da savunma gönderiyorlar bize :D

Genel konuştum. Askerini kestiren gelir bot kullanıyonuz diye ağlar bayram opu yapıp 4 köy alırsınız millet destekledi diye ağlarsınız içeriye casus koyarsınız ben 10 tane casus koyunca gelip etik oyun etik oyun diye ağlarsınız. wp sslerinde ne olduğunuz gün yüzüne çıktı daha konuşuyo musunuz ya siz? ;)

Bu arada ben Truva adına konuşuyorum. Sizin zorunuza giden 3 günde truvayı bitircez dediniz 26. gündeyiz :D
bugün başarısız oplardan pes edip Truva'yı es geçip Respawna op yapıyorsunuz siz utanmıyosanız kimse utanmaz bence :p
Gelen talep truvanin koylerine fazla geliyordu bizde artık kaale almamaya karar verdik sizin köylerinizde pro askeri kesmektense pronun köylerinde pro askerleri keser sonra sizi toplarız :)

UNCHARTED

Dük
Papicim bottan gece 2.47 ye saldırı mı kurdun her gün aynı saatte fake geliyor valla can sıkıcı oldu sana zahmet kaldır sunu

Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhaahhahaahhahaahhahahahahaahhahahahahahahah
Dükkanı kapatıp eve gidince olan tek kamiyi bi köye sallıyorum gelen tepkiye bak ağa bot olsa bunu kullanmak için sence bütün köylerin gitmesini bekler miydim bunu bi düşün sonra gel bi daha tartışalım