Hayırlı Bayramlar =)

DeletedUser54313

Ziyaretçi
@*Bloww bayram opuna tüm soa truvaya op yapıp 4 köy elde tutabildi ve sen silindiğimizi iddaa ediyorsun. 1.5 opluk işiniz kalmış derken bize sanırım senin 1.5 opluk işinin kaldığını iddaa ediyorlardı. Duydum ki wp gruplarında ağlıyormuşsun benim tüm köylerime sav atın ya da mis arası atın zaten klanda 3-4 kişi uğraşıyor bişi dicem ama demiyorum diye trip atıyormuşsun.

Ağlamak böyle olur canim tamam mı? :)
ben artık sizi muhatap almıcam ya cidden beyninizle konuşmuyorsunuz çünkü :p
Yaşın maksimum 3 en fazla olsa olsa 3,5 olur canim tamam mı??

DeletedUser66595

Ziyaretçi
Şimdi senin dediklerinle benim yazdıklarıma bak savunması olan atsın? Bununla senin dediğin arasındaki farkı anlamıcak kadar beyniniz yok ben sizin gibi başka klandan köylerimi destekleyip gelip burda onların destekleriyle şekil yapmıyorum ki klanımdan destek istemem ne kadar doğalken bunu anlamayıp dalga geçmeye çalışacak kadar küçük beyinleriniz var . Şimdi sizede hak veriyorum hep başka klanlardan destek aldığınız için kendi klanından birini destek isterken görünce garipsemişsiniz. Beyni küçük insanlar topluluğu

DeletedUser67520

Ziyaretçi
@*Bloww ne yazdıysam ss'de göründüğü gibi aynısını yapmışsın inkar ediyorsun lan bu kadarına da pes ya hahahaha kendi ssini koyuyorum hala inkar ediyorlar gerçekten hastasınız la siz :D:D adamız biz ama sen değilmişsin anlamış olduk :rolleyes:

DeletedUser66676

Ziyaretçi
w47 kısa özet
her başlıkta nop ismi geçmesi
her başlıkta pro ramboya laf söyleme

klasik isko - soa tartışması

bayramda ara verin birazda :) bayramlaşalım eş dost ile

DeletedUser67520

Ziyaretçi
iyi bayramlar o zaman :D
özür dileyeceği de yok bunların ben gidiyom tamam :rolleyes:

DeletedUser66595

Ziyaretçi
w47 kısa özet
her başlıkta nop ismi geçmesi
her başlıkta pro ramboya laf söyleme

klasik isko - soa tartışması

bayramda ara verin birazda :) bayramlaşalım eş dost ile

Sana kim laf söylüyor bilmiyorum da bence işini çok iyi yapıyosun hakkını vermek lazım sanada iyi bayramlar

DeletedUser57769

Ziyaretçi
Keske soruma cevap da alabilseydim neyse gulup eglenmeye devam =)

Diş hekimi kardeş ben miyim bunun muhattabı ? Berkaya söyle o yazmıştı sanırım.
Ben senin yazdığın mesaj için F.savara mı atarlandım sana atarlandım

@Berkay : olm harbiden kabile dansı ne tatlı su respawncısı oldum senin yüzünden..

dogacanyucel

Mızrakçı
Bayramdayız arkadaslar cokta uzatmaya gerek yok bu bır oyun bır RESPAWN oyuncusu olarak hepınızın bayramını kutlarım. Nice beraber bayramlara :) sonucta bız oldugumuz surece bu oyun devam eder

DeletedUser66676

Ziyaretçi
Sana kim laf söylüyor bilmiyorum da bence işini çok iyi yapıyosun hakkını vermek lazım sanada iyi bayramlar

elimden geldiğince oynamaya çalışıyorum

Elimden gelen bu ben iki kişiyim
İkisi birden çıkmaya uğraşıyor
Bilmem ki hangisinden nasıl vazgeçeyim
Birisi yeni baştan serüvene başlamış
Öbürü silahında son mermiyi sıkıyor
Çoğalmak neyse ne azalmak zor

DeletedUser62194

Ziyaretçi
26870076_965686190263433_1605197344880459776_n.jpg

tek derdiniz isko olsun be en kralı sizsiniz, en iyisisiniz, aslansınız siz yaparsınız :) hayattaki tek başarınız isyan klanlarına savaş açmak olsun :)

DeletedUser67520

Ziyaretçi
Benle dalga gectin ya onun da ss atsana suraya sıska:) maldanodo

ss atmayı çok severim resmen burda ağlamışım ya la görüyon mu hiç yakıştıramadım :) sa*t reisin hatrına susuyorum oyununa bak hadi :)

HEXAMİLİON10.08. tarihinde saat 17:23
ayıktım zeka bende diğeri sende :) olmamışsın
iyi oyunlar.
Rahibe ile papa10.08. tarihinde saat 17:16
Aynen:) ego bir yana zeka bir yana:) sikinti buyuk iste ayiktin mi?
HEXAMİLİON10.08. tarihinde saat 17:15
istesem toplucam köyleri de bu oyun malum egodan da fazla zeka gerektiriyor :)
Rahibe ile papa10.08. tarihinde saat 17:08
Mfdffgvcnfmcmfkfl hahah silinmisssin zaten:)
HEXAMİLİON10.08. tarihinde saat 17:08
aman allahım rahibe ve papa saldırıyor hemen hesabı sile alıyım veya devrediyim çok korktum

DeletedUser59311

Ziyaretçi
Yasin usta sana da yakışmıyor onlara da tartışmaya gerek yok bir oyun için şu 3 günlük dünya için birbirimizi kırmaya gerek yok. Seni severim saygı da duyarım. Büyüklük yap bu gençlere. :)
Bni 27 den beri taniyorsun 27 de ayni klanda klan kapattik orada da kurucuydum insanlara yaklasimimida bilirsin iste coluk cocuk yaptiginin iyi birssy oldugunu on gormesi insanin canini sıkıyor

DeletedUser59311

Ziyaretçi
ss atmayı çok severim resmen burda ağlamışım ya la görüyon mu hiç yakıştıramadım :) sa*t reisin hatrına susuyorum oyununa bak hadi :)

HEXAMİLİON10.08. tarihinde saat 17:23
ayıktım zeka bende diğeri sende :) olmamışsın
iyi oyunlar.
Rahibe ile papa10.08. tarihinde saat 17:16
Aynen:) ego bir yana zeka bir yana:) sikinti buyuk iste ayiktin mi?
HEXAMİLİON10.08. tarihinde saat 17:15
istesem toplucam köyleri de bu oyun malum egodan da fazla zeka gerektiriyor :)
Rahibe ile papa10.08. tarihinde saat 17:08
Mfdffgvcnfmcmfkfl hahah silinmisssin zaten:)
HEXAMİLİON10.08. tarihinde saat 17:08
aman allahım rahibe ve papa saldırıyor hemen hesabı sile alıyım veya devrediyim çok korktum
Sen burada dalga mi gectin saldiri atinca aglayip yazdin;)dalga nerede burada goster hadi minik aklinca anca sen gülersin ve yiyeceğin goygoyu maytabi hemen engelledin la bebe:)sen git abilerin gelsin goygoy makara nasil yapılır inlar iyi bilir