Harita

tunahan5566

Mızrakçı
3 oldu . Bir de geçiş meçiş ara klan var

Benim anlamadığım nokta burada başlıyor işte biz kafa attık savaşıcaz dedik kendimize dostlarımıza güvendik geldik yensek de yenilsek de olur farketmez kazanmak için çabalarız sadece .

E madem kıtanızı haritanızı beğenmediniz daha 2 gün geçti dünya açılalı ekibinizi toplayıp yeniden başla atabilirsiniz zor bişey değil .

¯\_(ツ)_/¯

Benim anlamadığım nokta burada başlıyor işte biz kafa attık savaşıcaz dedik kendimize dostlarımıza güvendik geldik yensek de yenilsek de olur farketmez kazanmak için çabalarız sadece .

E madem kıtanızı haritanızı beğenmediniz daha 2 gün geçti dünya açılalı ekibinizi toplayıp yeniden başla atabilirsiniz zor bişey değil .

AequitaS*

Mızrakçı

Siz eiboyu yenmek için klaninizi başka klanlara peşkeş çekiyorsunuz. Bizim de dostumuz çok
90slar var hüküm var ama klanimizi kimseye peşkeş çekmiyoruz yenilmek daha gururlu oluyor bizim için Umarım bu farkı anlayacak kapasiteniz vardır.

tunahan5566

Mızrakçı
Siz eiboyu yenmek için klaninizi başka klanlara peşkeş çekiyorsunuz. Bizim de dostumuz çok
90slar var hüküm var ama klanimizi kimseye peşkeş çekmiyoruz yenilmek daha gururlu oluyor bizim için Umarım bu farkı anlayacak kapasiteniz vardır.

Peşkeş çekmenin sözlükteki anlamını okuduktan sonra birdaha konuşalım :)

Bizim dostlarımız vardır peşkeş çektiğimiz yoktur . Siz klanınızı peşkeş çektiyseniz daha önce bilemem .

Osmanbey06*

Mızrakçı
Daha önce dediğin müttefik olup arkadan vurmakdan mı bahsediyorsun ?

Herkes 170 birimlere destek atarken siz saçınızı tararsanız, s.a varken aldığımız köyü peşlemeye çalışırsanız, 50şer baltaya gece bonusunda 20 köy verirseniz arkadan önden fark etmez; her türlü vururlar

Büyük büyük konuşmaya devam edin, izliyorum :)

leningrad

Milis
master.png