Harita

Z4M4Z1NGO

Yasaklı
en güzel yayılış hükümün. legacy biraz daha kendi kıtasına ortalı olsa onunki daha güzel derdim. diğer klanların yayılışı klasik stil zaten.

PARS Estergon

Ağır Atlı
en güzel yayılış hükümün. legacy biraz daha kendi kıtasına ortalı olsa onunki daha güzel derdim. diğer klanların yayılışı klasik stil zaten.
Hüküm 4 klandan oluşuyor, bir alt klanı 90s. diye isim değiştirdi. 90s ile müttefiklik geliştirmek için olabilir bu hamle ilerleyen dönemlerde göreceğiz, truvada cıkabilir. Ek olarak klanlar pazartesi kapanıyor harita değişir, bırakan çok kişi olur.

OrJ1naL

Kılıç Ustası
yine burnumuza kötü kokular geliyor

yapmayın. yazık etmeyin bu güzelim dünyaya

EİBO-UNUS

Casus
En avantajlı esl gibi duruyor bir sürü köy büyütecek eibo :D
:))

Yalnız müttefikken arkadan vurmayla savaş aynı olmaz bakıp göreceğiz alırsanız tebrik edeceğiz
—————
Yukarlarda klan yerleşimleri konusu geçmiş bence haritanın verdiği rahatlıkla en güzel maydonoz yerleşti .Bunj yağma ve doğrudan sonucu olan gelişim ile görüyoruz.

ekstra olarak req iki grup halinde geçmesi de mantıklı ve güzel

legacy den bır ıkı kafa oyuncu da req sınırında gözüme çarptı

suan avantaj maydonoz da ama savaş olan kıtalarda gelişmiş köyler alarak galip gelenler dengeyi değiştirir savaşlar çok uzamaz ise

forum ahalisine iyi geceler olsun

Gomtan35

Yasaklı
:))

Yalnız müttefikken arkadan vurmayla savaş aynı olmaz bakıp göreceğiz alırsanız tebrik edeceğiz
—————
Yukarlarda klan yerleşimleri konusu geçmiş bence haritanın verdiği rahatlıkla en güzel maydonoz yerleşti .Bunj yağma ve doğrudan sonucu olan gelişim ile görüyoruz.

ekstra olarak req iki grup halinde geçmesi de mantıklı ve güzel

legacy den bır ıkı kafa oyuncu da req sınırında gözüme çarptı

suan avantaj maydonoz da ama savaş olan kıtalarda gelişmiş köyler alarak galip gelenler dengeyi değiştirir savaşlar çok uzamaz ise

forum ahalisine iyi geceler olsun
Tek isteğim bu savaşa kimsenin karışmaması :D

PARS Estergon

Ağır Atlı
Maydonoz klanın yerleşkesinde Saldıray ve alt klanıda var eklemeyi unutmuşum onlar da 105 kişi. Bir sonra ki hayata artık.

PARS Estergon

Ağır Atlı
Klanlar kitleniyor evvela da iyi takmışsın adama :D
Zaten o yüzden kaçtı diyorum ya, kendi ekibine güvenmediği için. Adamlar 300 kişi oldu hala güvenmiyor. lol! Klanlar kapanıyor olması, kendi işine kullanılmayacağı anlamına gelmiyor.
Takmışsına gelince bir kere "ben oyun için her şeyi yaparım" demesi aklıma geldi. Bunu söyleyince de oyunu kazanmak için demişti. adfkafdfaf
Neyse, bakıp göreceğiz.