Harita

-VENOM-

Yasaklı
SADO HATAYİ BAŞTA YAPMİŞ KARDEŞ SAGLAM DOST DEMİŞ 500 TANE ADAM ALMİŞ OKADA DOST OLMAZ OGLUM

PARS Estergon

Ağır Atlı
Zorba ile adalet birleşir kapatmaya oynarlar kehanetim tuttu. :D
Mutios neredesin adalete biraz övgü zamanı.

*Angel of Death*

Kılıç Ustası
zorba-adalet-alay-catapat -vs vs.... 66.dünyayı kapattı. ben yazarken yoruldum baya zor olmuştur. millet eşkiya narcos ocean mirle dalga geçiyordu yeni eğlenceleri çıkmıştır. :D

komedian

Baltacı
zorba-adalet-alay-catapat -vs vs.... 66.dünyayı kapattı. ben yazarken yoruldum baya zor olmuştur. millet eşkiya narcos ocean mirle dalga geçiyordu yeni eğlenceleri çıkmıştır. :D

o 4lü kapatırken kendileri istemiyorlardı 4lü kapatmayı.
Maksat verilen sözler tutulsun diye kapatıldı.
Bizimki farklı bizdeki klanlar birbirine karşı sevgi besliyor :) sadece söz demek olmaz :D

mateksahin

Mızrakçı
Sıkıntı bizde kardeşim adamlar iki vuruyor harita sıkışıyor sıkışan ekibe sizi klana alalım diyorlar sonrada topluyorlar. Afyok ekibini kusursuz topladılar, tatava ekibine iki vurdular sonra kamisiz topladılar, adalet aynı şekilde kusursuz toplayacaklar.
53 de aynı şekilde oldu
Adam güzel diplomat masada kazanıyor.
O değil bizimkiler masayı görünce dirsekleriyle dizlerini çok güzel konumlandırıyor.

GameMafia

Baltacı
Sıkıntı bizde kardeşim adamlar iki vuruyor harita sıkışıyor sıkışan ekibe sizi klana alalım diyorlar sonrada topluyorlar. Afyok ekibini kusursuz topladılar, tatava ekibine iki vurdular sonra kamisiz topladılar, adalet aynı şekilde kusursuz toplayacaklar.
53 de aynı şekilde oldu
Adam güzel diplomat masada kazanıyor.
O değil bizimkiler masayı görünce dirsekleriyle dizlerini çok güzel konumlandırıyor.
53 den dolayı sana karşı bir saygım var, afyok mütümüzdü destekledik %75 i bırakmak istedi ve bizde sınıra gelebilecek adamlara onların köylerini verdik hala afyok içinden klanımızda olan çok fazla insan var. Tatava düşmanımızdı küçük bir klandı bize göre vurduk topladık onlarda elinden geleni yaptılar. Diplomatımızın klanlar tarihinin en iyi diplomatı olduğu doğrudur.

mateksahin

Mızrakçı
Ben yıllardır diyorum Türkiye'nin Burak gibi lidere ihtiyaçı var. Bende 53 de diplomatik hatamızdan dolayı köyleri savunmadan verdim kendisine ama ilerde gireceği dünyada savaşacagım demiştim sözümü yerine getirmek için elimden geleni yapacağım ama dünya yine aynı hali alıyor savaşamadan yine bitecek

maverick69

Milis
Ben yıllardır diyorum Türkiye'nin Burak gibi lidere ihtiyaçı var. Bende 53 de diplomatik hatamızdan dolayı köyleri savunmadan verdim kendisine ama ilerde gireceği dünyada savaşacagım demiştim sözümü yerine getirmek için elimden geleni yapacağım ama dünya yine aynı hali alıyor savaşamadan yine bitecek

siz savaşarak bu duruma gelmedinizki savaşarak bitiresiniz.

ama bak seni tebrik ediyorum, attığın fake in 4te 1ini tüm soda klanı atamadı

willyc

Kılıç Ustası
tüm forum kilitlenmiş. ifade özgürlüğüne saldırı var. yazıklar olsun herkese. tüm düşmanlara yazıklar olsun