Harita ve İstatistik

Xanthe

Acemi
Dünya güzel ya elinize sağlık. Kudret olmasa çok daha zevkli olabilirdi ama her dünyada bu tarz klanlar çıkıyor şaşırmamak lazım :)

berke9812

Çaylak
Laaaa ne ara bozulmuş bu ittifak daha bir ay olmamıştır alınan karar ? Bundan sonra ki dünyalar biriz felan ? Hangi taraf çekilmiş

osiris

Acemi
Dostluk yapmayı bilmesseniz olacağı buydu

Birde konuyu bilmeyen arkadaşlar için söylüyorum kapak klanı kudrete savaş acmistir dostunu satan kapak klanidir

Nasıl dostluk yapılacaktı sana bi nane yemeden 25 verecektik size sadece 25 oyuncunuzu tutsanız dünya sonu 25 alacaktınız.

poseidon32**

Çaylak
Nasıl dostluk yapılacaktı sana bi nane yemeden 25 verecektik size sadece 25 oyuncunuzu tutsanız dünya sonu 25 alacaktınız.
Bir nane derken beğenmediğiniz yonetilemiyor dediğiniz klan sizin dünyanın yarısına hakim olan kapak klanindan fazla savaşmış ve sizin bize açtığınız savaşta nasıl nane yeniyor görüyorsunuz ss atmayalım isterseniz konusamassiniz

Murattunca.

Çaylak
Kapak kimseyi satmadı.

rm en başından beri düşman olarak bizi hedef tuttu. Sizi kaale alıp umursamadılar.

pıtır az ve öz oyuncu sayısı ile savaşıyor.

dehşet yolu en başından beri aynı.

Yolundan dönen ve saf değiştiren birisisin. Sırf köylerin uğruna kapağı sattın. Yarın rm yi ne için satacaksın merak ediyorum. Satmam deme inanmam :)

bu lafım kudret klanına değil sadece sana.

rm,hodor, pıtır, dehşet bende hepsinin bi saygınlığı var ama senin yüzünden kudret paçavra bir klandır. Unutma bu oyun tek dünyalık değil ilerde klan kuracak yüzün olacakmı dicemde yarabbi şükür dersin. :)

ahh ahh deselerki dünyayı kudretten temizlicez. Vallahi sizi siler, daha sonrada rm pıtır hodor farketmez dünyayı altın tepside sunar hesap sil yaparım. :)

karakter çok önemli bu oyunda.

osiris

Acemi
Bir nane derken beğenmediğiniz yonetilemiyor dediğiniz klan sizin dünyanın yarısına hakim olan kapak klanindan fazla savaşmış ve sizin bize açtığınız savaşta nasıl nane yeniyor görüyorsunuz ss atmayalım isterseniz konusamassiniz

At bakalım SS de konuşamayalım, sanki sihirli bişeyler var gibi elinde. Bal yapmayan arı gibi vızıldamışsınız arkadaşım madem bizden iyi savaştınız sonuç nerede hadi biz bilmiyoruz herkes dalga geçti sizinle. Alpaslan iyi çocuk sözünün eri dediler bana. He bende tanımıyoruz neden bu kadar güveniyorsunuz dedim. Diplomatımız Tamer ve Devrim laf söyletmedi bana Alpaslana, susturdular beni ama biliyordum böyle olacağını yanılmadımda. Nerede Alpaslan!! sen kimsinde laf yetiştirip duruyorsun anlamıyorum. Senlemi diplomasi kuruldu? Sen diplomasiye uymayan hareket yap sonra KAPAK bize savaş açtı, diplomasiyi bozdu öylemi. Çok komiksin..

tunahan5566

Mızrakçı
Dünya güzel ya elinize sağlık. Kudret olmasa çok daha zevkli olabilirdi ama her dünyada bu tarz klanlar çıkıyor şaşırmamak lazım :)

Forumda cezalıydım da şu dediğine cevap verememiştim ;

Her dünyada bu tarz klanlar çıkıyor derken ben dünya girişlerinde Wonkru isminde bir klan hatırlamıyorum . İnsan o yüzden önce aynaya bakacak sonra gidip de foruma yazacak . Kapiş mi ?

tunahan5566

Mızrakçı
Kapak kimseyi satmadı.

rm en başından beri düşman olarak bizi hedef tuttu. Sizi kaale alıp umursamadılar.

pıtır az ve öz oyuncu sayısı ile savaşıyor.

dehşet yolu en başından beri aynı.

Yolundan dönen ve saf değiştiren birisisin. Sırf köylerin uğruna kapağı sattın. Yarın rm yi ne için satacaksın merak ediyorum. Satmam deme inanmam :)

bu lafım kudret klanına değil sadece sana.

rm,hodor, pıtır, dehşet bende hepsinin bi saygınlığı var ama senin yüzünden kudret paçavra bir klandır. Unutma bu oyun tek dünyalık değil ilerde klan kuracak yüzün olacakmı dicemde yarabbi şükür dersin. :)

ahh ahh deselerki dünyayı kudretten temizlicez. Vallahi sizi siler, daha sonrada rm pıtır hodor farketmez dünyayı altın tepside sunar hesap sil yaparım. :)

karakter çok önemli bu oyunda.

Şuna da çok güldüm :)

Rm mi sizi düşman tuttu yoksa sizin o Tamer hocanız benimle son konuşmasında Rmcisin diyip anlaşma mı yapmadı .

Murattunca Murattunca yol yapma Murattunca :) Sen kendi klanının yediği nanelerden kendini mi soyutluyorsun yoksa körmüsün bilmiyorumda iyi ayak yapıyorsun harbiden tebrik ederim :)

MrTroya.

Mızrakçı

Rm mi sizi düşman tuttu yoksa sizin o Tamer hocanız benimle son konuşmasında Rmcisin diyip anlaşma mı yapmadı .

Murattunca Murattunca yol yapma Murattunca :) Sen kendi klanının yediği nanelerden kendini mi soyutluyorsun yoksa körmüsün bilmiyorumda iyi ayak yapıyorsun harbiden tebrik ederim :)
Tuna kardeşim. Rm, oyun açıldığı günden beri kapağı düşman görüyor. Bu yalan ya da yanlış birşey değil ki. Diplomasi görüştükleri her klana kapağı soruyorlardı. Tamer hocayı bilmem ama bu böyleydi yani.

Murattunca.

Çaylak

ya sen kendi klanın olan scandalı bırakıp, rm' ye şakşakcılık yapan tunahansın demi. Aklımda öyle kalmışsın.

Kapak ve Rm bu dünyaya başlarken iki tarafta düşman olarak görüyordu zaten birbirlerini. Biz hiç bi zaman denize düşüp, yılana sarılmadık. kendinle karıştırma. Git oyununu oyna. Ama düzgün oyna. Program kullanıp ceza alma sakın. Kapiş :)

tunahan5566

Mızrakçı
ya sen kendi klanın olan scandalı bırakıp, rm' ye şakşakcılık yapan tunahansın demi. Aklımda öyle kalmışsın.

Kapak ve Rm bu dünyaya başlarken iki tarafta düşman olarak görüyordu zaten birbirlerini. Biz hiç bi zaman denize düşüp, yılana sarılmadık. kendinle karıştırma. Git oyununu oyna. Ama düzgün oyna. Program kullanıp ceza alma sakın. Kapiş :)

Niye 61 de kapak Rm ile oynamadı mı :) bir fenalık mı yapmışızda düşman olarak görüyolarmış bizi bi sorsana orda oynayanlara silmemiz gereken klanı birlikte oynarız diye kendimize kattık hata yapmışız demekki orda da kusura bakmayın.