Harita | by Calipso123

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Eline sağlık ama alay ve star yanlış olmuş fena alt klanları olması lazımdı:)
Biz kimsenin alt klanı değiliz olmayız da. Keza kendini peşkeş çekenlerden hiç değiliz kimseye bedava köy hiç vermedik al gel bizi kurtar demedik demeyizde serefimizle oynar kaybedersek serefimizle gideriz. Sizin gibi yanar döner hiç olmadık herşey ortada. Çenen çok düşük insanı kudurtmaya birebirsin maşallah. Sivil hayatta da böyle görümce gibi misin?

**JiLeT**

Mızrakçı
Eline sağlık ama alay ve star yanlış olmuş fena alt klanları olması lazımdı:)
Hocam yanlis anlamada 40k puanin var, forumdan cikmiyosun ha her lafa atliyon bir pakti kotulemek için..Ne kadar uzmusler seni vallahi, tek world bu degil uzulme yenileri aciliyor bak oralarda dene sansini uzatma bu kadar :)

Hocam yanlis anlamada 40k puanin var, forumdan cikmiyosun ha her lafa atliyon bir pakti kotulemek için..Ne kadar uzmusler seni vallahi, tek world bu degil uzulme yenileri aciliyor bak oralarda dene sansini uzatma bu kadar :)
Burası forum yorum yapıyorum. Pakt içerisinde ki klanlara bak hepsi birbirinin kuyusunu kazan çıkar uğruna hareket eden oyun için her şeyi yapan klanlar eleştiririm tabii :)
Mikail yazı yazdığın için şimdi bütün klana roman yazıp gönderir fazla şeyyapma. :D Mikail ve kedicikleri :D

VonDarkmoor

Milis
hocam o 40k puan onun için büyük başarı. Ondan böyle heycanlı her başlıkta herkese yetişmeye çalışıyor. Kariyer rekorunu kıracak 10 köye tamamlasa. Atsın havasını kırmayın çocuğun hevesini. 65. servera yetiştirersek orda 60 70k bile görür bu gazla.

hocam o 40k puan onun için büyük başarı. Ondan böyle heycanlı her başlıkta herkese yetişmeye çalışıyor. Kariyer rekorunu kıracak 10 köye tamamlasa. Atsın havasını kırmayın çocuğun hevesini. 65. servera yetiştirersek orda 60 70k bile görür bu gazla.
En üzücü olan şey ise klanlar kapalı olduğu için "Anti pars" klanını kurup klan profilinde ağlamalı yazıları yazamayacaksın bu dünyada bunu yapamayacağın için ben de üzüldüm:)

Pars One Piece

Cesur Asker
haritaya bakınca gelişim olarak eşit veya eşite yakın klanlar görünüyo. Diplomasi içeriğini bilmiyorum ama çok keyifli bir w ye benziyor oynayanlara başarılar
Valla klan disi destegin olmamasi klanlarin kilitli olmasi oyunu ciddi manada degistirdi. Bundan sonra cok sık sekilde bu özellikleri görecegiz gibi. Epey renk katacak oyuna bence.