Harita | by Calipso123

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
:) Tamam evladım. sakin evladım. Bugün ki yalan ve iftira limitini doldurdun. Herkesi de kendiniz gibi zannediyorsunuz :)

**JiLeT**

Mızrakçı
Birde " Saçmalıyorsun arkadaşım :) KTG klanı olarak kimsenin klanı değiliz, bu zamana kadar 5 klanınızla aktif olarak tek savaştık. " diyor @
UBBE L0THBR0K

KTG ( Kamyon Tekeri Gijonu )
Şu ktg yi dikkate alma bile abi , yukaridaki ufak bir ekibimiz uğraştı sesleri cok cikmaya baslayinca yine ufak bir ekibimizin yaptigi opla tek yiyip gittiler :) 1.5m kesime 80 köy mesajlari kamyona iletmişler bide yazik;)

UBBE L0THBR0K

Kılıç Ustası
Şu ktg yi dikkate alma bile abi , yukaridaki ufak bir ekibimiz uğraştı sesleri cok cikmaya baslayinca yine ufak bir ekibimizin yaptigi opla tek yiyip gittiler :) 1.5m kesime 80 köy mesajlari kamyona iletmişler bide yazik;)

Dikkate alma diyerek bahsettiğin klan sizin klanlarınızla 5 v 1 attı ve 800 den fazla mis kesimimiz var. İstersen delilleri buraya atarım, ama sonra saçmaladığını kabul edeceksin herkesin önünde kabul mü? :D komik seni, tek op'muş :D :D senin bu yazdıklarına klan arkadaşların bile inanmıyor aslan, biraz üsturuplu sallasaydın keşke :D 90 saatten mis, kami çıkan arkadaşlarına sor bakalım yazdığın doğru mu? :D :D düşmanında dürüstü olacak arkadaş.. neyse iyi acıtmışız demek ki güzel güzel :D

AzmeTTirici

Milis
Bu arkadaşların klan kurucuları değil mi gelin bizle oynayın başka dünya da olsa olur deyip tebrik mesajları yagdiranlar. Beyler bu oyun farkına varın koca koca adamsınız. Ama fark yapmaz alayınız gelsin gönder gelsin Miko.

**JiLeT**

Mızrakçı
Arkadaşım, sizi ciddiye alıp ayın 18inde, 10 gün önce savaş açmışız istatistiklerini ekliyorum.
Kuleli dünyada gördüğün yeşil misleri kesmeyi oyunculuk saymayın lütfen :) zira artık klanlar oynayan her oyuncu ara atmayı biliyor.Klan kurucumuz emeğinizi görüp size teklif yapmış bizimle devam edin diye fakat siz saygıda kusur edip kamyona iletmişsiniz mesajları bu harekete acırım sadece.Nickim imzamda yazıyor performans dünyasına davet eden arkadaşım, maalesef işlerim çok yoğun dünya başında hesabımı toplattım, fakat biyere gitmedim bakıcılık alıyorum sürekli.Performans dünyasına giremem ama muhakkak takip edin beni diğer dünyalarda da gireceğimiz zaman konu açıyoruz zaten bekliyorum 9x9 uma :)

Eklentiler

• klan1.PNG
    klan1.PNG
    30,1 KB · Görüntüleme: 22
  • klan2.PNG
    klan2.PNG
    32,8 KB · Görüntüleme: 22
Arkadaşım, sizi ciddiye alıp ayın 18inde, 10 gün önce savaş açmışız istatistiklerini ekliyorum.
Kuleli dünyada gördüğün yeşil misleri kesmeyi oyunculuk saymayın lütfen :) zira artık klanlar oynayan her oyuncu ara atmayı biliyor.Klan kurucumuz emeğinizi görüp size teklif yapmış bizimle devam edin diye fakat siz saygıda kusur edip kamyona iletmişsiniz mesajları bu harekete acırım sadece.Nickim imzamda yazıyor performans dünyasına davet eden arkadaşım, maalesef işlerim çok yoğun dünya başında hesabımı toplattım, fakat biyere gitmedim bakıcılık alıyorum sürekli.Performans dünyasına giremem ama muhakkak takip edin beni diğer dünyalarda da gireceğimiz zaman konu açıyoruz zaten bekliyorum 9x9 uma :)

ben köy alamadınız mı dedim bu neyin istatiği şimdi :D hayır uğraşıp istatik atmışsın ona da boşa uğraşmışsın :D 5 v 1 geldiler e bir zahmet köy alsınlar artık. Aldıkları da pasif oyuncuların köyleriydi ya neyse ona inandıramayız şimdi :D nickin hiç tanındık değil bende tanındık birisi çıkıcak sandım böyle iddaalı boyundan büyük konuşunca. Daha oyunda değilsin, oyundaymış gibi hareketler sergiliyorsun :D Biz 800 misyoneri yeşil yeşil görüp kesmedik. Eğer sen 'klan arkadaşlarım 800 misyoneri kamilere bölüp atmayı akıl edememiş ' diyorsan git onlara anlat oyunculuğunu ki onlar da tahmin ettiğin gibi oyun tecrübeleri yok değil. gayette kamilere bölüp atıyorlardı :D neyse , umarım diğer dünyalarda böyle uzaktan laflar yerine oynarsın da oyunda karşılaşırız forumda değil :)

Ayın 18 inde savaş açmışız dediğin 5 klan olarak 25 kişiye düzenlediğiniz 6. operasyondu uyandırayım, son operasyonda açılan savaştan istatiktik atıyorsun, yakışmıyor. Keşke sizinkilere sorsaydın, onlar bile böyle anlatmazdı. Hayır anlam vermek imkânsız. Kamyon klanına inat haritanın diğer yarısına alt klan teklifi götüren, kendi ekibi ile gittiği yere kadar savaşmaya cesaret edemeyenlerin yaptığı çok büyük bir başarıymış gibi davranıyorsunuz. Bu nedir? Biz 25 kişilik klan olarak kimseye mütlük dilenmedik. Elimizden geleni yaptık. Bizim dünyayı kapatmak gibi bir hırsımız da yok. Ki bu tarz kendi ekibine güvenemeyip her klana mütlük dilenen oyuncular yüzünden, az olup öz de olsan bir yere kadar gidebilirsin. Dibindeki 2-3 klan yetmez, 90 saat mesafesi olan klanlarından mis, kami attırırlar. Yaşadık. 900K puanı olan klanımızın yenilen rakip puanı 20 milyon olacak. Kesilen 800'den fazla misyoner. Sence burada adil bir savaş mı döndü?