Hamleye Kafa Atan Hamsi Teber

can1kurtaran

Acemi
Sen saçma bir ss paylaşırsan karşılığında saçma bir ss bulursun kardeşim . Herkes hakkettiği kadar cevabını alır . Dahada cevap vermeye gerek yok herkes cevabını oyunda alır merak etme

Stratejist-

Mızrakçı
Lan teberistan övüp iki kami atinca klani dagitmissiniz ne anlatıyorsun sen ya :d harbi ne değişik adamlar var şu oyunda hepsi garip neyse hadi iyi geceler sana :d

burada savaşanlar övüşüyor, fasulye de kendini nimetten sayıyor işte :)
teber klanı daha konuşulacak klan değil. Ne olduklarını herkes gördü. Bu yazan vasıf kendi çizdiği dairede dolanmaya devam etsin.

biz işimize bakmaya devam.

Faramir66xd

Çaylak
Kesim puanınına laf atmadım Teberistan şöyledir böyledir hepinize sıra gelecek yazıp Omerta klaninda olduğunu belirtmek istedim. De neyse uzatmaya gerek yok yüce teberistan oyuncuları ile konuşulmuyor valla

ZeRo54

Yasaklı
Selamun Aleyküm arkadaşlar . Teber nerde diye ağlayanlar köylerini yok omertaya prestigesalanlar diyenler olmuş . Öyle bir mevzu yok zaten klanda oynayan 10 kişi vardık halada varız . Pasifleri pay ettik Yolumuza kardeşlerimizle devam ediyoru . Zeroyuda vura vura aldık yedik bitti , kendi aranızda goygoy çevirmeyin :) Yok ben toplattım yok az köy olsun falan ahahahha sıra hepinize gelicek . Merak etmesin kimse . Hamleye kafayı attık sıra sağlam kroşe çakmaya geldi . Herkese iyi oyunlar :)
Len zeroyu nasıl toplattın 4 köy qldınız altı üsttü :D

ZeRo54

Yasaklı
Selamun Aleyküm arkadaşlar . Teber nerde diye ağlayanlar köylerini yok omertaya prestigesalanlar diyenler olmuş . Öyle bir mevzu yok zaten klanda oynayan 10 kişi vardık halada varız . Pasifleri pay ettik Yolumuza kardeşlerimizle devam ediyoru . Zeroyuda vura vura aldık yedik bitti , kendi aranızda goygoy çevirmeyin :) Yok ben toplattım yok az köy olsun falan ahahahha sıra hepinize gelicek . Merak etmesin kimse . Hamleye kafayı attık sıra sağlam kroşe çakmaya geldi . Herkese iyi oyunlar :)
IMG_2896.jpeg

can1kurtaran

Acemi
Len zeroyu nasıl toplattın 4 köy qldınız altı üsttü :D
Zero burda dedik şşşşş . İyi oyunlar beyler .
Kesim puanınına laf atmadım Teberistan şöyledir böyledir hepinize sıra gelecek yazıp Omerta klaninda olduğunu belirtmek istedim. De neyse uzatmaya gerek yok yüce teberistan oyuncuları ile konuşulmuyor valla
Omerta ve teber alt üst değil bir klanlardır. Ordaki her oyuncuyla çok geçmişim var . Zaten hamleyle olan diplomasinin bozulmasının en büyük ve geçerli sebebi omertayla asla savaşılmayacağındandır . Mevzu o duruma gelse davul zurna eşliğinde her köyümü omertaya salarım hiç mühim değil :) haritada bir tarafımızı omerta kapatırken diğer taraf müt hamle duruyordu . Tarafımız ezelden belliydi zaten . Neyse olmuş bitmişi konuşmaya gerek yok. Yeni oplarda daha güzel savaşlarda görüşürüz arkadaşlar

Faramir66xd

Çaylak

Omerta ve teber alt üst değil bir klanlardır. Ordaki her oyuncuyla çok geçmişim var . Zaten hamleyle olan diplomasinin bozulmasının en büyük ve geçerli sebebi omertayla asla savaşılmayacağındandır . Mevzu o duruma gelse davul zurna eşliğinde her köyümü omertaya salarım hiç mühim değil :) haritada bir tarafımızı omerta kapatırken diğer taraf müt hamle duruyordu . Tarafımız ezelden belliydi zaten . Neyse olmuş bitmişi konuşmaya gerek yok. Yeni oplarda daha güzel savaşlarda görüşürüz arkadaşlar
Evet bu haritada size tekrar tek atabilecekken hammadde attığımız için en çok ben kızdım. Bu oyunda kimseye güvenmeyeceksin de yaşlı başlı adamlara hiç güvenmeyeceksin:d neyse artık olan oldu başarılar her iki tarafa da

Stratejist-

Mızrakçı
SAYGISIZLIĞA TAHAMMÜLÜMÜZ YOKTUR.HERKESE BAŞARILAR.
üstad teber klanını aradım bulamadım, diplomasi için görüşücektim şu gelin sizi teber yapalım omertayıda teber yaparız sonra sizin pasiflerinizi toplarız sonra prestijle anlaşma çekip unity üzerine yürürüz teklifinizi görüşücektim tekrardan bu adam gibi adam @kurst nerde diplomasi bozup düşmanıyla müt mütüyle düşman olan 60 yaşındaki dayı, o gelmesin ama bu sefer başka bir dayı bulun. aksam 22 uygunsa dc yapalım.

Hocam önce TEBER diye bir klan yok onu hatırlatmak isterim.Bize vuruyorsanız sırayla omerta-şahi sonrada abiniz Prestije geçersiniz.Bu arada belkide abileriniz sizi toplar onada birşey diyemem :)