Hamleye Kafa Atan Hamsi Teber

Stratejist-

Mızrakçı
şahi gene can yaktı tebrikler. Halil bugun çok yogun zamanıydı bakıcılık vs olmadan gene iyi mücadele etti hakkını vermek laızım birde klan dısındaydı normal, güzel analizve op oldu tebrikler totalde 20 köy düşmüş yine sayı bizce makul problem yok

can1kurtaran

Acemi
Selamun Aleyküm arkadaşlar . Teber nerde diye ağlayanlar köylerini yok omertaya prestigesalanlar diyenler olmuş . Öyle bir mevzu yok zaten klanda oynayan 10 kişi vardık halada varız . Pasifleri pay ettik Yolumuza kardeşlerimizle devam ediyoru . Zeroyuda vura vura aldık yedik bitti , kendi aranızda goygoy çevirmeyin :) Yok ben toplattım yok az köy olsun falan ahahahha sıra hepinize gelicek . Merak etmesin kimse . Hamleye kafayı attık sıra sağlam kroşe çakmaya geldi . Herkese iyi oyunlar :)

Faramir66xd

Çaylak
Selamun Aleyküm arkadaşlar . Teber nerde diye ağlayanlar köylerini yok omertaya prestigesalanlar diyenler olmuş . Öyle bir mevzu yok zaten klanda oynayan 10 kişi vardık halada varız . Pasifleri pay ettik Yolumuza kardeşlerimizle devam ediyoru . Zeroyuda vura vura aldık yedik bitti , kendi aranızda goygoy çevirmeyin :) Yok ben toplattım yok az köy olsun falan ahahahha sıra hepinize gelicek . Merak etmesin kimse . Hamleye kafayı attık sıra sağlam kroşe çakmaya geldi . Herkese iyi oyunlar :)
Sana diyor kanka @ZeRo54

Faramir66xd

Çaylak
Tamam kanka elindekini bırak da git uyu :d

Eklentiler

• Screenshot_20240122_005714_Chrome.jpg
    Screenshot_20240122_005714_Chrome.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 62

Faramir66xd

Çaylak
Xjdjdjxjdjxjxjxkxjx kanka harbi oynuyorsun bu oyunu be helal olsun yüce teberistan oyuncusu demek bu demek zaten