HAMLE - BRO

Alpers00

Milis
Sanırım 26.04.2024 tarihi 23.59 saatinde savaş açılacaktı. O dakikaya kadar saldırmazlık anlaşması vardı. 26.04.2024 tarihi sabah saatlerinde saldırılar çıkılmaya başlamış. Ve 13.00 sularında savaş açılmış. Yanlış hatırlamıyorsam aynı mevzu siyah vs masa savaşı için de dönmüştü ve bı çok hamle oyuncusu bunu ayiplamisti...

Bu kadar kısa sürede misli saldırılar atabilecek mekanik daha saldırmazlık anlaşması yapılırken planlanmış olmalı. İyi polis kötü polis oyunu yaparak oyalama taktiği kullanılmış ve bu süre zarfı içinde bro klanlarindan sa karşılığında istekleri olmuştur. Savaş açılırken ki açıklamada ise negro satan nick'li oyuncunun güven vermedigi plan yaptığı belirtilmiş. Hakedenin kazanmasını diliyorum

Stratejist-

Hafif Atlı
Sanırım 26.04.2024 tarihi 23.59 saatinde savaş açılacaktı. O dakikaya kadar saldırmazlık anlaşması vardı. 26.04.2024 tarihi sabah saatlerinde saldırılar çıkılmaya başlamış. Ve 13.00 sularında savaş açılmış. Yanlış hatırlamıyorsam aynı mevzu siyah vs masa savaşı için de dönmüştü ve bı çok hamle oyuncusu bunu ayiplamisti...

Bu kadar kısa sürede misli saldırılar atabilecek mekanik daha saldırmazlık anlaşması yapılırken planlanmış olmalı. İyi polis kötü polis oyunu yaparak oyalama taktiği kullanılmış ve bu süre zarfı içinde bro klanlarindan sa karşılığında istekleri olmuştur. Savaş açılırken ki açıklamada ise negro satan nick'li oyuncunun güven vermedigi plan yaptığı belirtilmiş. Hakedenin kazanmasını diliyorum

sa bitmeden giren bir opumuz yok, bununla beraber bizden 5-10 arası oyuncu sa sürecinde broya geçti. Bekleyeceğimiz bişi kalmadı.
Verdiğimiz söz neyse opumuzda o süreçte başlıyor.

Stratejist-

Hafif Atlı

Bro ile sa yaptığımızda da orada hazırdık yaptıktan sonrada bir yere vurmadan bekledik . Bro ile sa sürecindeki görüşmelerimizde de bunları söyledik. Bro klanı belli şartları uygulayamadığı için ve negro satan denen vasfın hatalarından, küfürlerinden, tehtitlerinden ve ikiyüzlülüğünden suanda tekrar hedefimiz konumuna geldi.

Açıkcası, bunları zaten bro yönetimiyle görüştük. SA bitiren taraf bizdik, şahiden requirem den op yerken yayında actık deflerimizin şahisınırında oldugunu da gösterdik. Bizim için klandan atılan bir oyuncu ne kadar bize yardımcı olmuyorsa diplomasidede mantıgımız aynıdır. Bize faydası olmayan bize problem cıakrtan enerjimizi alta çeken bizi uğraştıran hiçkimse ile olumlu diplomasi yapmayacağız. Şuanda tek kanada yönelebilecek bir klan iken bu savaşı açanında biz olmamız işimize baktığımızın ve insanların laflarına değil aksiyonlarına güvendiğimizin göstergesidir.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası

Selamlar. 23:59 tarihinden önce herhangi bir köye giren saldırı var mı? Ayrıca HAMLE klanından bro klanına geçiş yapmış truva hesaplar geçer geçmez saldırılara başladılar. Bu süre onlar için geçerli değil mi? Arzu ederseniz BRO yönetiminden bilgi almayı deneyebilirsiniz. Bilginize az ederim.
1714129092585.png

rollolodbrok

Mızrakçı

İstemsizce 81.dünya'yı hatırladım. Respawn ile UNITY sa yapmışken yine şeytan dostum işleri bozup prestige tarafına geçmişti ve UNITY'e savaş ilan etmişlerdi, sonrasında da ne prestige kaldı ne de şeytan dostum :(

Alpers00

Milis
Selamlar. 23:59 tarihinden önce herhangi bir köye giren saldırı var mı? Ayrıca HAMLE klanından bro klanına geçiş yapmış truva hesaplar geçer geçmez saldırılara başladılar. Bu süre onlar için geçerli değil mi? Arzu ederseniz BRO yönetiminden bilgi almayı deneyebilirsiniz. Bilginize az ederim.
49343 adlı eklentiyi görüntüle
Duyduğuma göre o geçenler Truva değil tamamen hamle yönetiminin yaptığı haksızlığa katlanamayan kişilermis.

Alpers00

Milis
sa bitmeden giren bir opumuz yok, bununla beraber bizden 5-10 arası oyuncu sa sürecinde broya geçti. Bekleyeceğimiz bişi kalmadı.
Verdiğimiz söz neyse opumuzda o süreçte başlıyor.
Verilen söz o dakika oncesine kadar geçerli diye biliyorum ben. O süreye yetişecek şekilde uzaktan saldırı atılmış bahsettiğim bu.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Duyduğuma göre o geçenler Truva değil tamamen hamle yönetiminin yaptığı haksızlığa katlanamayan kişilermis.
Evet truva olmayan hesaplar 1000 casus basmışlar şans eseri. Ne olduğu önemli değil. Neden klan değiştirdikleri de ne sizi ne beni alakadar etmez. Şuan 23:59 öncesinde saldırıya başlamış olmalarını geçtim bir takım eylemlerinin sonuçlarını dahi almış durumdalar. Bu konuda söyleyecek bir şeyiniz var mıdır?

Kilise İmamı

Mızrakçı
Verilen söz o dakika oncesine kadar geçerli diye biliyorum ben. O süreye yetişecek şekilde uzaktan saldırı atılmış bahsettiğim bu.
Saldırıların hiçbirisi saldırmazlık anlaşmasından önce girmiyor, hepsi saldirmazlık anlaşması bitince giriyor sorun ne hacım burada.

Sa bitmeden önce girsek haklısın.

Ki emin ol zaten hepsinin de haberi var bizim ne zaman op yapacağımızdan ne hikmetse :)

Alpers00

Milis
Evet truva olmayan hesaplar 1000 casus basmışlar şans eseri. Ne olduğu önemli değil. Neden klan değiştirdikleri de ne sizi ne beni alakadar etmez. Şuan 23:59 öncesinde saldırıya başlamış olmalarını geçtim bir takım eylemlerinin sonuçlarını dahi almış durumdalar. Bu konuda söyleyecek bir şeyiniz var mıdır?
Doğru diyorsunuz gözlüklü bey. Sizi de bizi de ilgilendirmez.

vFoR*

Acemi
hazımsızlık için bire bir. Bro ya geçen arkadaşlara önerimdir.

Eklentiler

• IMG_6051.jpeg
    IMG_6051.jpeg
    43,7 KB · Görüntüleme: 3

Negro.Satan

Milis
Ah Enes Ah... Büyüdüğünü göremeyecek miyim ?
Oyun basında da aynıydın, hala aynısın. Abilerinden bir şey öğrenemeyecek misin? Olmayan şeyleri forumda yazarak kendi karaktersizliğini haklı çıkarma çabana yazık.
Daha öncede söyledim yine söylüyorum Forum savaşlarında sizleri yalnız bırakıyorum...