HAMLE - BRO

Negro.Satan

Milis
İstemsizce 81.dünya'yı hatırladım. Respawn ile UNITY sa yapmışken yine şeytan dostum işleri bozup prestige tarafına geçmişti ve UNITY'e savaş ilan etmişlerdi, sonrasında da ne prestige kaldı ne de şeytan dostum :(

1. Prestıj ıle SA bozmayan yonetımdı.
2. O klanda yönetici dahi değildim, sıradan oyuncuydum, UNITY savası isteyenlerin hepsi 2. opta arkalarına bakmadan kaçarken beni bahane ettıler.
3. o ısımsızlerın hepsı suan hamlede oynuyor aynı ısımsızlıge devam ediyorlar.

Dahada Forumda Yokum....

Soytarılar Kendını Kral,
Ahlaksızlar Namuslu Sansın Dıye :)

Stratejist-

Hafif Atlı
Ah Enes Ah... Büyüdüğünü göremeyecek miyim ?
Oyun basında da aynıydın, hala aynısın. Abilerinden bir şey öğrenemeyecek misin? Olmayan şeyleri forumda yazarak kendi karaktersizliğini haklı çıkarma çabana yazık.
Daha öncede söyledim yine söylüyorum Forum savaşlarında sizleri yalnız bırakıyorum...
söyle kaaktersizliğim neymiş söyle de görsün herkes

Sanchex

Kılıç Ustası
Hamle op mu yapıyo ne oluyor hiçbir şey anlamadım. Kamuoyu olarak merak içinde bekliyoruz...

Stratejist-

Hafif Atlı
Kendin mesaj atıp sorabilirsin en azından bidaki dünyalarda aynı şeyi yapmazsın :))
bu dunyada insanlara nasıl davrandıysam bundan sonrada aynı sekılde davranacagım. Bu herifler bro klanın truvalarıdır kendılerıne de hiçbir şekilde ters bişi yazmadım bir talepte bulunmadım başarılar diliyoruz.

bu dunyada insanlara nasıl davrandıysam bundan sonrada aynı sekılde davranacagım. Bu herifler bro klanın truvalarıdır kendılerıne de hiçbir şekilde ters bişi yazmadım bir talepte bulunmadım başarılar diliyoruz.
bugün broya dahil olan hiçbir kimse truva değil, her biriyle oyun başından itibaren iletişimdeyim. hamle oyuncusuyken de seviyeyi bozmadan iletişimdeydik arkadaşlarla. hamle yönetiminin ego tatminine daha fazla dayanamadı arkadaşlar ben de çektim kurtardım:p

bugün broya dahil olan hiçbir kimse truva değil, her biriyle oyun başından itibaren iletişimdeyim. hamle oyuncusuyken de seviyeyi bozmadan iletişimdeydik arkadaşlarla. hamle yönetiminin ego tatminine daha fazla dayanamadı arkadaşlar ben de çektim kurtardım:p
ispatını isteyen olursa eski mesajlarla birlikte ispatlarım ama böyle bir duruma gerek olacağını sanmıyorum @Gözlüklü Cani ben seni dürüst biri olarak biliyordum ne diye insanlara iftira atıyorsun forumu manipüle etme kankam dhsjs

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
ispatını isteyen olursa eski mesajlarla birlikte ispatlarım ama böyle bir duruma gerek olacağını sanmıyorum @Gözlüklü Cani ben seni dürüst biri olarak biliyordum ne diye insanlara iftira atıyorsun forumu manipüle etme kankam dhsjs
Estağfurullah. Öyle de olabilir. Zaten bir şey söylemedim fark ettiyseniz. Ne sizi ne bizi alakadar eden bir mesele değil. İsteyen istediği yerde oynayabilir en nihayetinde. Ben truva kavramını bu oyunda tam olarak anlayamadım. Daha detaylı açıklayabilecek var ise dinlemeye hazırım. Benim sitem ettiğim konu sanki 23.59 antlaşmasını bozmuşuz gibi bir söylem olmasıydı. Yukarıda da söylediğim gibi bu konuyla alakalı bir itirazım yok. Onlara da ayrıyeten başarılar dilerim. Buradaki sitemim Alper beyeydi. Siz kendisine katılıyor musunuz?

ZeRo54-

Kılıç Ustası

Ozaman arkdaşlarıda savunursun sanırım.:D

Dr. Stone

Favori Forumcu
1. Prestıj ıle SA bozmayan yonetımdı.
2. O klanda yönetici dahi değildim, sıradan oyuncuydum, UNITY savası isteyenlerin hepsi 2. opta arkalarına bakmadan kaçarken beni bahane ettıler.
3. o ısımsızlerın hepsı suan hamlede oynuyor aynı ısımsızlıge devam ediyorlar.

Dahada Forumda Yokum....

Soytarılar Kendını Kral,
Ahlaksızlar Namuslu Sansın Dıye :)
laf bana gelmiş ama

ben o zamanda dedim
şimdi de diyorum
yazı tura atalım öyle belirleyelim stratejiyi
unity de prestijde aynıydı bizim için

Kjitro shall win?

Mızrakçı
Çok lafa girmek istemiyorum ama bir SA’yı 23.59 da bozma kararı aldıktan sonra o saate kadar SA’mız devam ediyor demektir buda ondan sonra veya once giren saldiriları alakadar etmez o vakte kadar saldiri cikilmamasi anlamina gelmektedir. Bu saygisizligi hamle 81’de bunyesinde bulundugum SOJ klanlarinida ayni sekilde yaparak ne kadar degerli klan oldugunu bana bir kes daha gosterdiler.
Ayrica Masayi bu kadar ayiplayip bize masaya yonlendirmeye calisip SA nizi bozun vurun onlar yapti dedikten sonra biz aramizdaki SA’ya saygi gostermistik. Ve vaktinden once vurmayacagimizi belirttik. Ama gel gelelimki masanin yaptigi saygisizligi ayiplayan Hamle klani sirf kendi cikarlari icin ayni saygisizligi bize karsi yapmis oldu:) acaba diger worldlerde neler yapacaksiniz onlari merak ediyorum, insanlar sizin SA’niza guvenecek mi veya oyuncular sizinle oynamak isteyecek mi?
Klan mi yonetiyorlar yoksa kole mi kullaniyorlar orasi aşikar zaten:)

ZeRo54-

Kılıç Ustası
Çok lafa girmek istemiyorum ama bir SA’yı 23.59 da bozma kararı aldıktan sonra o saate kadar SA’mız devam ediyor demektir buda ondan sonra veya once giren saldiriları alakadar etmez o vakte kadar saldiri cikilmamasi anlamina gelmektedir. Bu saygisizligi hamle 81’de bunyesinde bulundugum SOJ klanlarinida ayni sekilde yaparak ne kadar degerli klan oldugunu bana bir kes daha gosterdiler.
Ayrica Masayi bu kadar ayiplayip bize masaya yonlendirmeye calisip SA nizi bozun vurun onlar yapti dedikten sonra biz aramizdaki SA’ya saygi gostermistik. Ve vaktinden once vurmayacagimizi belirttik. Ama gel gelelimki masanin yaptigi saygisizligi ayiplayan Hamle klani sirf kendi cikarlari icin ayni saygisizligi bize karsi yapmis oldu:) acaba diger worldlerde neler yapacaksiniz onlari merak ediyorum, insanlar sizin SA’niza guvenecek mi veya oyuncular sizinle oynamak isteyecek mi?
Berkay ben sana biley diyemiyorum acıkcası.Zamanında dediklerni yaptıklarınıda biliyorum.Ama buraya hiç birini yazmicam.

İyi oyunlar.

Keyif alalım.

Stratejist-

Hafif Atlı
boş konuşuyor 12 köylü olarak bu opta en fazla klanı ıcın kendısını feda edeceğinden eminim.

Ben emarekse direk savaşı başlatalım da demiştim. Gidip ondan öğrensin.

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Berkay bey haklı mısınız haksız mısınız bilmiyorum. Belirtilen saate kadar saldırı mı çıkmak yasak olacaktı yoksa o saatten önce varacak şekilde atmak mı yasaktı ben açıkçası bilmiyorum. Fakat Hamle bünyesinden ayrılıp Bro klanına katılan oyuncular zaten 2 türlü de bu bahsettiğimiz durumu bozmuş haldeler zaten. Açıkçası şu saatten sonra çok fark ettiğini düşünmüyorum. Fakat klanınıza kabul ettiğiniz oyuncular daha önce de söylediğim gibi bu antlaşmaya sadık kalmadığı için aslında ilk bro kanadı bu antlaşmayı ihlal etmiş oluyor.

Stratejist-

Hafif Atlı
1-Metin unity ile dalaşma denmesine rağmen sürekli hır gür çıkarıp diplomatik krize soktu klanı.
2- Afedersin ama sen kendi multilerin dışında bir şeyi yönetecek kapasitede bir yönetici değilsin. 10 tane klanım olsa birinde yönetici yapmam :D İyi harita takip ediyorsun sadece.
3- Senin 1 balta saldırı dahi almadığın noktada biz milyon kesim yapmıştık klandan savunma alamadan çünkü klanın savunmasını kendine yığarak iyi bir iş başardığını sanıyordun:D
Bizim silme sebebimiz senin gibi kendini komik sana birinin kan donduran şeyler söyleyip şaka yaptım ki ehe demen ve klanın seni atacak kadar dik duruş sergileyememesiydi( O kadar yumuşatarak anlattım ki utanmadan hala burada böyle şeyler yazabiliyorsun insanda biraz utanma olur).
Biz şu an sana sahip çıkan ekiple de değiliz. Sen bile sana sahip çıkan RESPAWN klanına sırtını döndün.

Ayrıca senin ismin mi var? :D Biz mi bilmiyoruz ? Nerde başarı gösterdin:D Haritaya parayla barbar attırıp bedava köy toplayarak mı? Haritayı gezip metinin attırdığı hesaplara bi çökelim kendine gelsin:D:D Bir laf var senin güttüğün koyun kadar bizim çoban ... var.
hocam yapmayın ağır oldu