HAMLE - BRO

ReBeLs37

Mızrakçı
Bronun şu konumda anlaşma yapması saçmaydı bence hadi yapıyor en azından içerdeki köylerini saldırtmaları lazımdı hamle klanının baya içerde köyü var çünki

Sanchex

Kılıç Ustası
Bronun şu konumda anlaşma yapması saçmaydı bence hadi yapıyor en azından içerdeki köylerini saldırtmaları lazımdı hamle klanının baya içerde köyü var çünki
Saldırı ağırlıklı oynayan hamleye biraz daha saldırı ordusu ve misyoner basması için zaman tanıdılar. Üzerine kestikleri sınır savunma köylerinin de savunmalarını toplamalarına izin verdiler. Bundan sonra olacakları merak ediyorum doğrusu.

Koca yürekli Bro, Hamleye bu kadar iyilik yapıp cenneti garantiledi bence.

Artık kötü ayrıldığım eski sevgililerim gibi bakıyorum Bro'ya. :)

ReBeLs37

Mızrakçı
Şu aşamada hamle iyi bir direnç gösterirse savaşı kazanır otomatikman harita bronun üstüne gelicek çünki 2 taraftanda aşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık lakin bro hızlı bi şekilde rakibini aradan çıkartırsa farklı senaryoda olabilir tabi

ZeRo54-

Kılıç Ustası
Şu aşamada hamle iyi bir direnç gösterirse savaşı kazanır otomatikman harita bronun üstüne gelicek çünki 2 taraftanda aşağı tükürse sakal yukarı tükürse bıyık lakin bro hızlı bi şekilde rakibini aradan çıkartırsa farklı senaryoda olabilir tabi
Bro hamleyi aradan çıkarırsa dünyayı kapatır. Çünkü önünde boş bir şahi klanı olucak. Yer geçer

ReBeLs37

Mızrakçı
Bro hamleyi aradan çıkarırsa dünyayı kapatır. Çünkü önünde boş bir şahi klanı olucak. Yer geçer
aradan sizi çıkarırsa dediğin olabilir ama şahi şu aşamada size bir şey yapmaaz bro ile iç içesiniz hatta avantajlısınız şuan iyi bi organizasyon ile bro bi anda diplomasi isteyebilir belki

54markus54

Milis
her iki tarafada basarılar dilerim gönlüm eski dostlarımın kazanmasından yana inşallah güzel bi mücadele izleriz

Farkindaysan bi kac yerde daha adimi yine agzina alyorsun ama sana cevap bilerek vermiyorum..

kara liste konusuna da buradan cevap vereyim...

81 de de kara listem vardi nasil uzerleri cizildiyse... bu W de sen de silineceksin Ahmet.

Sana heryer Ankara oldugunu yada bugunu gunlerden SAHI ilan etmeni tebessumle karsiliyorum.

Profiline yazabilecegin son sey HESAP SIL MOD olacaktir.

LaFleur01-

Baltacı
Farkindaysan bi kac yerde daha adimi yine agzina alyorsun ama sana cevap bilerek vermiyorum..

kara liste konusuna da buradan cevap vereyim...

81 de de kara listem vardi nasil uzerleri cizildiyse... bu W de sen de silineceksin Ahmet.

Sana heryer Ankara oldugunu yada bugunu gunlerden SAHI ilan etmeni tebessumle karsiliyorum.

Profiline yazabilecegin son sey HESAP SIL MOD olacaktir.
:cool:

Dr. Stone

Favori Forumcu
Tanka savunma atanlara uyarı
Savunma atmayın
Atarsanız size de musallat olurum yakında