H.A.Ş vs ?????? ( Barbara ne oldu?)

• Konuyu başlatan DeletedUser53547
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Yazi ILe pusula olunsaydi her dünyada pusula kurulurdu. Onemli olan pusula oyuncularin kurucularin klanı benimseyip oynaması .. O yüzden isimler degersiz. Oynamak degerli

Yoksa alarm ismi bilmedigim bir klasikte bir kac pusula oyuncusu kurdugu klan adı da pusula idi.
W57 de kurulan pusula klan var mesala
Isim ile olmuyor. İsteyen herkes pusula kurabilir. Sonucta sadece bir isim tag.
Hem yavas hemde büyük hesaplar oldugu. Sıkıcı. Dünyada nasıl bir performans oynayacaklari onemli..

*Executioner*

Baltacı
Çağatay çağatayy :) olum bende başladım dünyaya kapanmadan önce sizce sizi pusula falan kurtarırmı :)

nick:*Executioner* geliyorum geliyorum...

DeletedUser69493

Ziyaretçi
Çağatay çağatayy :) olum bende başladım dünyaya kapanmadan önce sizce sizi pusula falan kurtarırmı :)

nick:*Executioner* geliyorum geliyorum...

kardeşim farkında değiller hiçbirşeyin:) Bi havalara girmişler falan neyse fazla ellemeyelim ilk başta köyleri büyütsünler:))

JrFly

Dük
böyle yazıp yazıp gaza getiriyorsunuz yapmayın pusula çarpmaz söyleyim başka şeyler yapar :cool::cool::cool:

DeletedUser51635

Ziyaretçi
şimdi ben seni ilk defa görüyoruM 54 de oynuyormusun yoksa baskasının hesabıyla oynayabileceğinimi sanıyorsun :)

şimdi ben en baştan beri oynuyorum ama sen farkında degılsın abılerıne sorduğunda öğrenirsin AMo

*Executioner*

Baltacı
@AMO. kanka ne dersin çağatay olayın ciddiyetini kavradımı w17 yi unutmuş bence :) w17 pp yapmakla olmuyor ben o dünyayı kapattım çağatay bilgin olsun :)