H.A.Ş vs ?????? ( Barbara ne oldu?)

• Konuyu başlatan DeletedUser53547
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69493

Ziyaretçi
Kanka 120 ciflik asker attın hepi topu 800k kesim olmuş ya az askerin var mış :)

800k dan fazlaydı la imkanı yok kalmaz 800k da hssaplarıma göre 1.7m civarı askerim kesildi 2 günde :)) sende 1m e yakın kestim 700civarıda kendi köylerime vurdum :)

DeletedUser56906

Ziyaretçi
Bir moğol atasözü ne der bilirmisin genç adam...

''Tsaasny khavchaar bükhii khüü ene gazryn ezen ireegüi l bol ööriigöö khaan gej tootsdog baiv''

Çok aşina değilim ama sizden önce bırakıp gidenlerde böyle çok şekilli şukullu gonuşuyordu ihtiyar

DeletedUser56906

Ziyaretçi
Böyle üst perdeden konuşan herkes bir gün silindi yada reel hayat dolayı bıraktı..gerek yok oyun oyna kasma bu kadar kendini burda..

Alican bu genç arkadaşta bir aralar Lust kurucusuydu demi sahi ya ne oldu onlara? En son nwaya mı yazıyordu yoksa miğfere mi hafızam pek iyi değil ...

DeletedUser64777

Ziyaretçi
Çok aşina değilim ama sizden önce bırakıp gidenlerde böyle çok şekilli şukullu gonuşuyordu ihtiyar
Bunun içinde söylenmiş sözler vatda asina degilim deyip gecistiricen için onları yazmaya gerek görmüyorum.
Sizden öncekilerde sekul sukul yapiyodu sizinde aklınızı alıcaz muhabbetine bağlamıssın konuyu, inancını sevdim.

DeletedUser56906

Ziyaretçi
Bunun içinde söylenmiş sözler vatda asina degilim deyip gecistiricen için onları yazmaya gerek görmüyorum.
Sizden öncekilerde sekul sukul yapiyodu sizinde aklınızı alıcaz muhabbetine bağlamıssın konuyu, inancını sevdim.

Çok inançlı birisi değilim ama bende seni sevdim