Hız Turları Hakkında Yardım ve Sorular

DeletedUser

Ziyaretçi
bu meydan okumamı :D

yok biz muhabbet olsun diye giriş yapıcaz ama sonuçta 4 saatlik bir eğlence elimizden geleni yaparız. forumda orada burada bizi 20.-30.-50. dünyaya çağıran tipler vardı, onlara mahsuben yazdım hazır 4 saatlik dünya açmışlar, illa görmek isteyen gelsin başka zaman denk gelemeyebiliriz :D

DeletedUser

Ziyaretçi
speed hangi gün hangi saat te açılacak ve ödül nolucak.

ve klan kaç kişilik olucak

DeletedUser41148

Ziyaretçi
valla p.tesi çalışmıyorum :D izin günüme denk gelmesi güzel birşey :D pazar akşam da sıkıntı yok :D

DeletedUser14088

Ziyaretçi
Yalnız çoğu kişi es geçmiş fakat bu speed server değil speed raund :)

Kısacası, uzun süreli kalıcı bir şey değil, gidici bir şey yani :) Yine de bu da bir gelişmedir :)

DeletedUser46601

Ziyaretçi
Sorular için açılmış bir başlık ama benimki yorum olacak biraz

Gerçekten oyundaki yapılabilecek en güzel etkinlik diyebilirim

bi de eğer bu her hafta olacak şekilde yapılırsa bir süre boyunca diğer dünyalarda oynamayı bırakıp haftada bir speed roundlara girmeye bile başlıyabilirim. Uygulama için teşekkürler. Herşeyden önce oyuna can katacak ve dünya katılımlarını artıracaktır. bundan bi kar elde etmesek bile oyun zevki açısndan bizim için çok önemli bu.

DeletedUser46601

Ziyaretçi
Bu arada aklıma bir soru takıldı
Premium olayı çiftlik asistanı olayı nasıl olacak?
Serverdaki herkeste premium özellikleri hesap yöneticisi çiftlik asistanı vb olacak mı?
Yoksa bu özellikler kullanıım dışı mı olacak?
Yoksa isteyen tıpkı diğer serverlardaki gibi premium puan harcayarak premiujm hesap ç.asistanı vb özellkleri etkin mi edecek?

Eğer diğer serverlardaki gibi olacaksa ;
fiyarlaı aynı mı olacak yoksa sadece 4 saat kullanılabileceği için daha mı ucuz olacak?
Ayrıca sppeed'de tecrübesi olmayıp farklı bi nickle girmek isteyenler olacaktır. Onların 4 saat içinde hesabına pre yüklemesi biraz zor olmayacak mı?

DeletedUser32540

Ziyaretçi
Bu arada aklıma bir soru takıldı
Premium olayı çiftlik asistanı olayı nasıl olacak?
Serverdaki herkeste premium özellikleri hesap yöneticisi çiftlik asistanı vb olacak mı?
Yoksa bu özellikler kullanıım dışı mı olacak?
Yoksa isteyen tıpkı diğer serverlardaki gibi premium puan harcayarak premiujm hesap ç.asistanı vb özellkleri etkin mi edecek?

Eğer diğer serverlardaki gibi olacaksa ;
fiyarlaı aynı mı olacak yoksa sadece 4 saat kullanılabileceği için daha mı ucuz olacak?
Ayrıca sppeed'de tecrübesi olmayıp farklı bi nickle girmek isteyenler olacaktır. Onların 4 saat içinde hesabına pre yüklemesi biraz zor olmayacak mı?

bu diğer dunyalardan farklı bi dünya olucak yani buna özel pre alıcan mesela 1 aylık asistan aldın bu sadece 4 saat değil 1 ay içinde acılıcak butun speed raundlar için aktif olucak

DeletedUser

Ziyaretçi
barbardenizalgin
-shadowlord-
babel8520
Volkanwarlord
ve
oseidon

woww bu kadro EFSANE OLUR :D

DeletedUser46601

Ziyaretçi
öyle bile olsa bir ay içinde kaç tane speed raund açılacağı
hatta bu ay başka bir speed raund açılıp açılmayacağı belli değil
Üstelik maksimum 4 keer açılır ve bu da 16 saat eder.
Ysaki diğer dünyalarda ç.asistanını 720 saat kullanıyoruz.

Zaten ç.asistanı ucuz bi uygulama
Bence speed raundlarda katılan herkese o raund boyunca ücretsiz ç.asistanı aktif edilebilir
hesap yöneticisi ve premium hesap ne olur onun hakkında yorum yapamıyorum şuan. Sonuçta bi masrafarı var bunları da ücretsiz yapamazlar gibi. ama en azından ç.asistanı ücretsiz olmalı

DeletedUser38097

Ziyaretçi
Diğer Serverlarda Hızlı Gelişen Tanınmış İyi Oyuncular Fazla Umutlanmasın Oyun Bireysel Olabilir Diğer Ülkelerin Speed Serverlarında Bazen Klansız Oyunlar Açılıyor ve İyi Oyuncu Kendini Daha Güzel Belli Ediyor Tabiki Daha Güzel Çekişme Oluyor

Ve Raund Olarak Değilde Düzenli Bi Server Neden Açmıyorsunuz ? w17 Den Beri Değişik Server Özellikleriyle (Klana Yeni Girenler Destek Atamıyor - Yağma Sınırı vs vs ) Zaten Yeterince Aktif Oyuncularınızı Kaybettiniz Bakın Fransa Serverine http://www.guerretribale.fr/sds_rounds.php?mode=present Herşeyi Oturtmuşlar ve Katılımı Neden Düşünüyorsunuz Full Dolucağına Bütün Oyuncular Eminken Hatta Şuraya Yorum Yazan Oyuncular Bile Katılsa En Az 100 Kişi Olucağı Kesinken 10-15 Kişiden Oluşan Yönetimin Buna Emin Olamamasıda Garip :)

Premium Hakkındada Şunu Belirtmek İstiyorum Oyuna Girişte İlk 100 Kişiye Ücretsiz Olsun 100.Kişiden Sonrası Premiumu Varsa Girebilsin Ödül Olarak 100pp Verilsin Ama En Önemlisi Düzenli Tarihlerde Seri Olarak Açılmalı Artık Speed Serverlarımız

DeletedUser

Ziyaretçi
#764 Pazar Gecesi Turnuvası
Start: Sunday, 10/13/2013 17:00
End: Sunday, 10/13/2013 21:00
Description:
Pazar Gecesi Turnuvası
Speed round for the turkish Community, password protected
Acemi Koruması: 10 dakika
Okçu: Aktif değil
Şövalye: Silahları aktif değil
Klan Limiti: 5 Kişi
Premium Özellikler: Köy Yöneticisi ve Çiftlik Asistanı
Ödüller: Aktif değil
Milis: Aktif değil
Misyoner: Altın para
Rount boyunca Klanlar Türkiye Sunucusu Kuralları geçerli olacaktır.
Hepinize şans diliyoruz.

Klanlar Türkiye Takımı

Player limit: 200
Requirements for victory:
Speed: 400
Unit speed: 1
Sleep mode: No
Account sitting: No
Morale: No

DeletedUser43383

Ziyaretçi
yukarıdaki soruların aynısını ben de soruyorum nasıl birşey olucak biri açıklar mı;?

DeletedUser

Ziyaretçi
öyle bile olsa bir ay içinde kaç tane speed raund açılacağı
hatta bu ay başka bir speed raund açılıp açılmayacağı belli değil
Üstelik maksimum 4 keer açılır ve bu da 16 saat eder.
Ysaki diğer dünyalarda ç.asistanını 720 saat kullanıyoruz.

Zaten ç.asistanı ucuz bi uygulama
Bence speed raundlarda katılan herkese o raund boyunca ücretsiz ç.asistanı aktif edilebilir
hesap yöneticisi ve premium hesap ne olur onun hakkında yorum yapamıyorum şuan. Sonuçta bi masrafarı var bunları da ücretsiz yapamazlar gibi. ama en azından ç.asistanı ücretsiz olmalı
Bu soruyu bende kendime soruyorum.
Bir turnuva varsa, ozaman butun rauntları duyurmalari gerektır.
Benim düsünçem, 200, 300 oyunçu olursa, ozaman speed rauntlar klanlara geleçektir.
4 speed raunt ta bir gunde yapabilirsin, 6 raunt da. Her raunt 1 saat sürerse ve her speed arasi 15 dakika ara olursa, ozaman 8 saate 6 raunt oynarsin.

Diğer Serverlarda Hızlı Gelişen Tanınmış İyi Oyuncular Fazla Umutlanmasın Oyun Bireysel Olabilir Diğer Ülkelerin Speed Serverlarında Bazen Klansız Oyunlar Açılıyor ve İyi Oyuncu Kendini Daha Güzel Belli Ediyor Tabiki Daha Güzel Çekişme Oluyor

Ve Raund Olarak Değilde Düzenli Bi Server Neden Açmıyorsunuz ? w17 Den Beri Değişik Server Özellikleriyle (Klana Yeni Girenler Destek Atamıyor - Yağma Sınırı vs vs ) Zaten Yeterince Aktif Oyuncularınızı Kaybettiniz Bakın Fransa Serverine http://www.guerretribale.fr/sds_rounds.php?mode=present Herşeyi Oturtmuşlar ve Katılımı Neden Düşünüyorsunuz Full Dolucağına Bütün Oyuncular Eminken Hatta Şuraya Yorum Yazan Oyuncular Bile Katılsa En Az 100 Kişi Olucağı Kesinken 10-15 Kişiden Oluşan Yönetimin Buna Emin Olamamasıda Garip :)

Premium Hakkındada Şunu Belirtmek İstiyorum Oyuna Girişte İlk 100 Kişiye Ücretsiz Olsun 100.Kişiden Sonrası Premiumu Varsa Girebilsin Ödül Olarak 100pp Verilsin Ama En Önemlisi Düzenli Tarihlerde Seri Olarak Açılmalı Artık Speed Serverlarımız
Speed burada bularbilirsin. Gorduyumuz gibi daha klanlarda speed raunt yoktur, ama raunt bu linkte oynanacaktir: TribalwarsMaster.

200 kişiye ücretsiz açilacaktir zaten. 4 saat raunt, ozaman normalde kazanan 100 premium alir, ama tum klana premium verirsen, kisi basina 30 premium kazanabilirsin.