Hız Turları Hakkında Yardım ve Sorular

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Bence premium ödülü veya bayrak ödülü olabilir. Tercihen bayrak derim. Bayrakli dünyada oynadığım için :D

Bayrak herkese hitap etmez. O yüzden premium ödülü daha genel bir ödül olur. Ya da tişört olur, kupa olur, bardak olur, atkı olur... Buluruz nasıl olsa ödülü o kolay kısmı...

DeletedUser

Ziyaretçi
sıkıntı yok o zaman ben yat alıyım ev araba senin olsun:D

DeletedUser46536

Ziyaretçi
Bayrak herkese hitap etmez. O yüzden premium ödülü daha genel bir ödül olur. Ya da tişört olur, kupa olur, bardak olur, atkı olur... Buluruz nasıl olsa ödülü o kolay kısmı...
kupa bardağım karşıyaka amblemli olursa sevinirim :D

server sormuştum. ayrı bir servermi olucak ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Mr.strom bence sende bir sorun var benim bildiğim Mr.storm ceza verir gülmez asabi biri laf anlamazdı:D Neyse herkez değişe bilir:)

DeletedUser

Ziyaretçi
4 saatlik bir server da ne yapabiliriz ki! maksimum alınacak köy sayısı bile ortalama 650-700 köy olur. dünyanın kapsamı küçük olacağa benziyor. haliyle ödüller de küçük olacak. tribalwars speed lerinde biraz takılmıştım. bakalım burası da aynı zevki verecek mi??? Herkese kolay gelsin. İyi eğlenceler!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
sen 4 saatte 650-700 köy al ben sana kendi köyümü de seve seve veririm:D

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Mr.strom bence sende bir sorun var benim bildiğim Mr.storm ceza verir gülmez asabi biri laf anlamazdı:D Neyse herkez değişe bilir:)

Düzgün anlatanın, benim ona olduğum kadar bana saygılı olanın ve buranın bir dünya savaşı değil sadece eğlendiğimiz bir oyun platformu olduğunu anlayanın cümlelerine hem gülerim hem onunla sohbet ederim. Ama çok güldüğüm ya da çok konuştuğum zaman nedense aradaki o ince sınır kayboluyor :) O yüzden farklı görünüyorum.

DeletedUser

Ziyaretçi
1- tutenstein, 2- v3b@, 3- bivya, 4- daywalker1986, 5- serhatseyhan

belki eski dünyalarda öpemeyip içinde kalan vardır. bi aksilik olmazsa pazar günü speed'teyiz :)

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
kupa bardağım karşıyaka amblemli olursa sevinirim :D

Sen kazanırsan karşıyaka amblemli kupan benden, ama diğer tarafında da Mr.Storm yazacak :p Gece gece megalomani :)

4 saatlik bir server da ne yapabiliriz ki! maksimum alınacak köy sayısı bile ortalama 650-700 köy olur. dünyanın kapsamı küçük olacağa benziyor. haliyle ödüller de küçük olacak. tribalwars speed lerinde biraz takılmıştım. bakalım burası da aynı zevki verecek mi??? Herkese kolay gelsin. İyi eğlenceler!!!

Bence önce köyünü nasıl koruyacağını düşünsen daha iyi olur ;)

Demekki strom teyze formunda guldugune gore :)

O kadar yaşlanmadım daha :p Hem strom değil, storm (bir dil çıkartma ünlemi daha)

DeletedUser

Ziyaretçi
Atar mi atar ban dedigin nedir ki hesap mi yok teyze bana :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Konu dısı olucak ama bu klanlar.org de sizden önce cok daha rahattı dünyalar üzerinde cok etkili oluyorsunuz umarım anlata bildim:) Sınır yok ben mi yaşlandım yoksa dünyalar mı zamana ayak uydurdu :D

Benim bardakta EFSANE yazsın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
t-shirt isterim. üstünde Storm hatırası diye yazarsan sevinirim ;)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Çok iyi oldu çok da iyi oldu :D

Emeği geçen herkese teşekkür ederim =))

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Atar mi atar ban dedigin nedir ki hesap mi yok teyze bana :)

Sende hesap, bizde ban çok :) Yarışa girmeyelim bence :p

Konu dısı olucak ama bu klanlar.org de sizden önce cok daha rahattı dünyalar üzerinde cok etkili oluyorsunuz umarım anlata bildim:) Sınır yok ben mi yaşlandım yoksa dünyalar mı zamana ayak uydurdu :D

Benim bardakta EFSANE yazsın :D

Olmaz sipariş ile istenilen hediyelerde mutlaka Mr.Storm yazacak :p Benden önce rahat olduğu konusunda katılıyorum sana. Çok rahatmış, o kadar rahatmış ki daha önce kimin neler yaptığını bir ara sor anlatsınlar sana. Ama burası yeri değil ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Stormn elinden 1 bardak su icmem alsn cebine koysun odulleti :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Dogru teyzecigim siz hakli olursunuz her zaman zaten srf onun icin oyundan sogudum acikcasi :)