Gyotin!

• Konuyu başlatan DeletedUser13641
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser29020

Ziyaretçi
bu w istediim gibi olursa kimse kesimde yakalayamıcak beni :) .. bölge belli diil ama giyotinsiz yerde başlarm.. başım rahat oynarm ehehett2

DeletedUser33724

Ziyaretçi
w12 de Yeni Klan İsmi :)

Öncelikle Herkese Selam MilleT Ben w12 Basladıgı Anı An ve An Bekliyorum Logo Ve İSim Hazır Alt Yazı HAzır w12 Acıldıgında Klanımızı Goreceksiniz :)thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
öküz 1. olur tahminimce mami ilk 1000e bile giremez :D

DeletedUser29020

Ziyaretçi
yok ya oyunu artık muhabbet icin oynuyorum :) .. mami kasarsa 1. olur .. haritaya bağlı böle şeyler minik tosunumun askerden dönüşüne yetişirmi ki :D

DeletedUser2441

Ziyaretçi
:D öküz bende geliym mi troll hatun varmı klanda thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
benım bildiğim kadarıylan cemefe Gyotin başında olucak iyi bir ekiplen gelicekler haznedar61 ile yani w9 gyotin çakma değildi ekdik olabillrledi savaştık ama hannedar61 gerçekten iyi bir oyuncu profesyonel

haha sen nabıyon abi buralarda ben emre :)

w12 güzel olacak sağlam oyuncular geliyor:)

DeletedUser24247

Ziyaretçi
w11 gibimi olacak :) oyun ilk ayda kızışıyo yahu :)

DeletedUser

Ziyaretçi
giyotin adına herkes birşeyler yazmış çizmiş.gerçek olan şöyle ki giyotin olarak şu an için w12 ye katılma gibi bir durumumuz kesinlikle söz konusu değil... diğer katılacak tüm klanlara w12 de başarılar dilerim.

DeletedUser

Ziyaretçi
sonunda gerçek bir açıklama geldi teşekkür ederiz.

DeletedUser13641

Ziyaretçi
ben üzde 75 geliyorsunuz die konuyu actım...gelseniz ii olurdu ancak...

bolubjk*

Ağır Atlı
İlginç klanla alakası olmayan adam bile gelip başlık açar olmuş:S:S

Keşke giyotin gelseydi bu world e eski vatan w12

DeletedUser13641

Ziyaretçi
ben bildiğimi sadece söylemek istedim ben başlığın başındada söylediğim gibi ben kurmıcam tabiki anca belki üye olurum dedim senin kafan basmıyo heralde!!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
adam akıllı konussana ne kafan basmıyor fln.senin böyle başlık açmaya hakkın yok konu kilit lütfen.