Gyotin!

• Konuyu başlatan DeletedUser13641
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Giyotin gelirse bende gelirim .. :) .. Savaşıcak fazla ekip yok ..

DeletedUser13641

Ziyaretçi
Beyler bun yazan adamın klanımızla bir alakası yoktur.Ben giyotini neredeyse bütün w lerde yönettim.Bu adma kim bilmiyorum çakma herifin teki inanmayın buna cemefe de öldü zaten

dostum ben oyun basladığında gyötinin ilk üyelerimdendim ancak bazı sebeblerden dolayı oyunu bıkraktım adam gibib konusun bana öle geldi bilgi bunu sunndum...bana soranlarada zaten dedim gelecekleri tam belli değil dedim...

DeletedUser13641

Ziyaretçi
beyler ben kurmucam tabikide klanı acncak ben duyduğumu sölüom...

DeletedUser29020

Ziyaretçi
hayri fahri abi filanda geliomu ? herzamanki gibi yeni w de bende varım.. bu kez çok farklı bi ekip olcak troll ..başarı dilemiyorum boşuna :) olcağını bildigimden

DeletedUser2441

Ziyaretçi
0küz benm yamacımda başlar karısının yeri kocasının yanıdıır :D :D

JrFly

Dük
hayri fahri abi filanda geliomu ? herzamanki gibi yeni w de bende varım.. bu kez çok farklı bi ekip olcak troll ..başarı dilemiyorum boşuna :) olcağını bildigimden

okuzz sen qelme okuz gıbı dalıyon ya :p o değil seni ilk zamanlar yenilen rakiplerde yakalayamıyorum ya ona deli oluyorum :) :)

gel gel w12 de kimse yok sen gelde bari oyun oynayak :D

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Giyotin sanırım bir efsane olmuş bu oyunda daha önce onlarla oynama fırsatım olmadı ama bu kadar ilgi gördüklerine göre sanırım iyi bir ekipler.

Bu world e gelmeyi düşünmüyorum arkadaşlarımlada bu konuda hiç konuşmadım ama gelişmeleri takip ediyorum eğer ciddi ekiplerin geleceğine inanırsam onlarla savaşmak için gelmeyi düşünürüm.Şimdiye kadar bulunduğumuz hiç bir world de kaybetmedik iddalı olmayı ve iddalı klanları severim bu oyunu savaşmayı bilmeyen klanlarla oynamak çok sıkıcı.....

w3(şaman) (Hesap silindi)
w9(şaman)(Halen duruyor ama sıkmaya başladı)
w11(Rest)(Devam ediyorum ama savaşmaya değer bir klan göremiyorum)

DeletedUser2441

Ziyaretçi
gelmiş geçmiş en iyi ekipler bildiğim kadarıyla Cellat Legend ve giyotindir.yanlışım varsa düzeltn sadece görüşüm :)

JrFly

Dük
Giyotin sanırım bir efsane olmuş bu oyunda daha önce onlarla oynama fırsatım olmadı ama bu kadar ilgi gördüklerine göre sanırım iyi bir ekipler.

Bu world e gelmeyi düşünmüyorum arkadaşlarımlada bu konuda hiç konuşmadım ama gelişmeleri takip ediyorum eğer ciddi ekiplerin geleceğine inanırsam onlarla savaşmak için gelmeyi düşünürüm.Şimdiye kadar bulunduğumuz hiç bir world de kaybetmedik iddalı olmayı ve iddalı klanları severim bu oyunu savaşmayı bilmeyen klanlarla oynamak çok sıkıcı.....

w3(şaman) (Hesap silindi)
w9(şaman)(Halen duruyor ama sıkmaya başladı)
w11(Rest)(Devam ediyorum ama savaşmaya değer bir klan göremiyorum)

giyotin klanı efsane falan değil :) sadece kafa 5 oyuncuları var ve zaten onlarda klan yöneticileri :) ben uzun zaman w1 de savaştım fakat pek sarmadı bı onlar bi biz gunluk 1 köyü 50 kişi alıp verıyordu :) neyse qelirlerse büyük ihtimal bizim ters tarafta başlarlar :)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Bu söylediğin her klan için geçerli hiç bir klanda 15*20 oyuncu aktif olmaz en azından ben böyle bir klan görmedim.Bizde 8-10 kişiyiz önemli olan oyuna emek veren zaman veren oyuncular klanın sayısı 60-70 olmuş hepsi hikaye... Oyunu 3-5 kişi oynar klanın geri kalanı onların gölgesinde kalır.

JrFly

Dük
Bu söylediğin her klan için geçerli hiç bir klanda 15*20 oyuncu aktif olmaz en azından ben böyle bir klan görmedim.Bizde 8-10 kişiyiz önemli olan oyuna emek veren zaman veren oyuncular klanın sayısı 60-70 olmuş hepsi hikaye... Oyunu 3-5 kişi oynar klanın geri kalanı onların gölgesinde kalır.

evet aynen öyle :) diğer dünyalar yeni dünyayı bağlamaz nedeni ise herkes eşittir oradaki puanının yeni dünyaya faydası yoktur :)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
gelmiş geçmiş en iyi ekipler bildiğim kadarıyla Cellat Legend ve giyotindir.yanlışım varsa düzeltn sadece görüşüm :)

Bu yazdığın klanların hiç biriyle savaşmadım yada savaşını görmedim.Savaşarak sınamadığım için nasıl bir ekip oldukları konusunda her hangi bir düşünce belitmem yanlış olur :)

DeletedUser13641

Ziyaretçi
Bu yazdığın klanların hiç biriyle savaşmadım yada savaşını görmedim.Savaşarak sınamadığım için nasıl bir ekip oldukları konusunda her hangi bir düşünce belitmem yanlış olur :)

valla ben bilmem ama gyotin gelirse güzel mücadele olacak.

DeletedUser2441

Ziyaretçi
ben cogunu tanırım ve beraber oynadıgım ekip oldukları için söyledm zaten =) çok sağlam oyunculardan oluşuyordu herkes biribirini tamamlardı ama şimdi cok yeni oyuncu var kopmalar var sonucta hayat devam ediyor yeni oyuncularla ekipler tamamlanyor artık ister isteemz closedeyes

DeletedUser13641

Ziyaretçi
olsun yeni oyuncu gelir kendinii gelistirir gyotincilerin arasına girer.

DeletedUser2441

Ziyaretçi
bişey demedm zaten kardeşim illaki gelir iyiler girer sadece giyotin değil zamannda legend ptw pusula v.s her klana giren yeni ve iyi oyuncular varıdır.vurgulamak istediğim konu eski oyuncular savaslar ortam özleniyor =)tt1

DeletedUser13641

Ziyaretçi
bişey demedm zaten kardeşim illaki gelir iyiler girer sadece giyotin değil zamannda legend ptw pusula v.s her klana giren yeni ve iyi oyuncular varıdır.vurgulamak istediğim konu eski oyuncular savaslar ortam özleniyor =)tt1

sende haklısın :)

DeletedUser24247

Ziyaretçi

ben en çok klan savaşları w3de zevk almıştım :) GRZ ve CECEN klanlarında ortam süperdi muhabbet filan :)

bu arada başarılar.. dip not ARAS görüşelim sesini soluğunu duymuyordum :)