Gyotin!

• Konuyu başlatan DeletedUser13641
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar herkes yazıcakları yazıları 2 3 defa okusun ondan sonra yazsın birbirinize bu tür yazılar yazıp durmayın oyun sonuçta ancak kafan basmıyor gibi kelimelerin kullanılması yanlış..

Karşındaki insanın senden büyük yada küçük olduğunu bilmiyorsunuz yazılarınızı dikkatli bir şekilde yazın..

İyi oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
Boşu boşuna bir tartışma ortaya çıkmış. Bir ata sözü der ki ''Delinin biri kuyuya taş atmış kırk akıllı çıkaramamış.'' Burda ki olay da buna benzemiş. Giyotin klan kurucuları hariç kimse Giyotin Klanı adına herhangi bir başlık açıp polemiğe girmesin lütfen...!

Bilindiği üzere her yeni açılan dünyada bir çakmamız kesin oluyor.
Bu nedenle ;
Giyotin klan kurucuları hariç kurulacak giyotin klanları bizi temsil etmeyecek olup ; onlarla yaşanacak herhangi bir sorun da bizi bağlamayacktır.

12.Dünya'da oynayacak tüm klanlara başarılar...

bolubjk*

Ağır Atlı
ben bildiğimi sadece söylemek istedim ben başlığın başındada söylediğim gibi ben kurmıcam tabiki anca belki üye olurum dedim senin kafan basmıyo heralde!!!!

bu yazıyı ben nasıl gözden kaçırmışım böyle:D giyotin in başlığında polemiğe girmem ama kralugur seninle w12 de çok polemiğe giricem şimdiden yaz bi kenara:D oyuna asılma nedenlerim oluyo böyle ne güzel maşallah:D

kafam neye basıyo basmıyo oyunda belli olucak girmicem burda seninle polemiğe önce yazdıklarını oku belki anlarsın da gerçi zor gibi:) herneyse w12 başlasın da hele bi orti bak görüyon mu oyunu oynucaz zorla:)

DeletedUser

Ziyaretçi
mehmet abi 4 kişi ayrı bölgeleri seçelim mecburen birisine yakın olacak :D