GOOD vs ceset-çılgın-dede

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

**crixus**

Casus
Çocuğum gibi korudum nedir ya dsklfjhjkdslvdfv Sen w51e eibo klanları ile konuşup yanlarına girip önce diplomasi yapıp sonra onlara katılıp en son da adamlara truva çıkarmadın mı kjdfvjkdslfvdfv Bak erdağcım ne zaman ki bir worlde girerken tanıdığın herhangi bir klana sığınmadan girersin, işte o zaman adam yerine konursun. Şimdi yallah hadi yalamaya devam et
56 ya gireceklermiş dikkat et

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Neden 10 kişi tek yetemez miyiz bir birimize
nasıl olsa illaki birileriyle iş yapmak isteyeceğin için hiç değilse legal halledersin öylelikle dedim...

yanlış anlama seni tanımıyorum ve mertliğine gram güvenim yok şu hareketlerinle ama kurulur bir dc tüm köyleri gösteririz ortak bi heyete ve birbirimize, sonra da klan giriş çıkışı olmaz :) buna okeysen ben hazırım, ne zaman istersen. nasıl dersen.

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Dua et mis süresi var muhtemelen yetişmez neyse bir şey yazmicam bundan sonra nickini yazarsan oyundan konuşuruz hadi iyi geceler.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
nickim suntzu. süreyi istersen ölçebilirsin, iyi geceler.

DeletedUser54313

Ziyaretçi
Ben oyundan yazdım ssleri atarım konuyu kirletmeye gerek yok

UNCHARTED

Dük
Al birini vur ötekine Tubbynin başkanı olsun renk başkanı olsun bu adamların sözünü yerine düşürmeyin ikiside güzel insan bizim Cemal abi bana sürekli küfür Etsede seviyorum :p ama gerçekten şu liseli kavganız çok komik çıkışta gel der gibi büyüklerinizin sözünü dinleyin biraz Barboros hele sen uyma kimseye kardeşim sonra Cemal abi yine bana sövücek ya

DeletedUser66224

Ziyaretçi
ya niye lafları düşsün ikisi de on numara adam cidden, biz anlaşamadık ve böyle bir çözüm bulduk 10 Kasım'da Anıtkabir ziyaretimden sonra onlineım :)

DeletedUser69737

Ziyaretçi
good klanı oyuncu lazımsa gelebilirim

hesap devretmeniz yeterli şimdi verin şimdi savaşa dahil oluyum :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.