GOOD vs ceset-çılgın-dede

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Didişmeyi bırakında klanlardaki büyükleri abi dediklerimizi zor duruma sokmayalım başka bir dünya girilir kapışılır kapışılıyorsa
zor duruma sokacak bir şey yok ki, bu arkadaş beni toplayacakmış eninde sonunda zaten. şu an müttefik klanda ve bu konuşmalar beni değil onu zora düşürür :D savaşalım diyen de o, good ceset başlığında savaş çığlığı atıp beni öttürecek olan da :D eğer gram erkekliği varsa gelsin karşıma büyükleri araya sokmadan kim nasıl ötüyormuş göstermiş olalım? :D gayet orta yollu bir teklif.

UNCHARTED

Dük
zor duruma sokacak bir şey yok ki, bu arkadaş beni toplayacakmış eninde sonunda zaten. şu an müttefik klanda ve bu konuşmalar beni değil onu zora düşürür :D savaşalım diyen de o, good ceset başlığında savaş çığlığı atıp beni öttürecek olan da :D eğer gram erkekliği varsa gelsin karşıma büyükleri araya sokmadan kim nasıl ötüyormuş göstermiş olalım? :D gayet orta yollu bir teklif.

Valla çiçeğim böyle bir durum kimse için hayırlı olmaz herkesi zor duruma sokar sen aktif oyuncusun o adam aktif oyuncu kişisel problem için klanları zora sokmayın bir dünya kapıştık oldu bitti bir sonraki dünyaya çıkarsın 2 tarafta bir klan kapışsın bu dövüşün yeri bu dünya değil Cemal abimin sözü sözdür onun sözü çiğnemeyin asla

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Kardeşim senin d

Kardeşim sen good vs renk savaşi ilk haftalarinda oynamiyorum,oynadigim dunyada caylaktan sonra ki ilk 3 gun icerisinde 1m yagma atarim diyodun.

Şimdi oynuyo musun peki ?

UNCHARTED

Dük
Kardeşim senin d

Kardeşim sen good vs renk savaşi ilk haftalarinda oynamiyorum,oynadigim dunyada caylaktan sonra ki ilk 3 gun icerisinde 1m yagma atarim diyodun.

Hahahajajajahahahahajsjajjs len barbo açayım köylerimi hemen 15 kere saldır 1 2 3 milyon çek :D

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Kardeşim senin d

oynamaya başladım bugün pre hesap falan açtım, neden merak etmiştin? sen de katılmak istersen buyur karşıda yer vardır

DeletedUser68249

Ziyaretçi
herkes ayrı telden çalıyor bu başlık altında biri teke tek diyor biri kahve içmekten bahsediyor biri erdag61 gibi bir küfürbaz haydo ya yazıyor :D olm siz manyakmisiniz :))

(bicerdover sennharic benngelcem sana kahveye :) )

DeletedUser66170

Ziyaretçi
Olum savaşi kazanacak duruma gecince oynamaya başlamişsiniz :)
oynamaya başladım bugün pre hesap falan açtım, neden merak etmiştin? sen de katılmak istersen buyur karşıda yer vardır
Dnjsskxxkdcjxxjxx. Ha yani 12 koyu bugun yaptin ?

DeletedUser66224

Ziyaretçi
Olum savaşi kazanacak duruma gecince oynamaya başlamişsiniz :)

Dnjsskxxkdcjxxjxx. Ha yani 12 koyu bugun yaptin ?
bu world pre de kastım bu arada, içini rahatlatacaksa. o preyle de premium hesap açtım işte. normal seviyede oynayan ve kolay rakibi olan herkesin yapabileceği bi seviyedeyim. ama konumuz o değildi sanırım

erkan baba

Kılıç Ustası
İnşallah savaşırız da 2-3 op da salmazsınız. zevkli bir savaş olsun isterim ama böyle ötüyorsunuz da duyduklarımızı söylesek karakter marakter kalmaz çoğu oyuncunuz da

Karakteri kalmıcakları merak ediyorum bi konuşsana :D Daha öncede vardı böyle truva yapıcaz asıcaz kesicezciler 1 gecede topladık.

DeletedUser66224

Ziyaretçi
kendisi bize saldırmak istediğini söylüyor peş peşe, cevap verince yine "siz konuşmaya başladınız." oluyor cidden ayıp. şu berkan mıdır nedir laf atıp kaçmaktan başka bir şey değil yaptığı.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.