Gnrls/Ayyıldız

BuseBngl.

Kılıç Ustası
Öğrenmiş ya taktik almış bizim dc'ye gelip laf kapmaya falan çalışıyordu biraz amatör ama santek pinhani abisinden öğrenir zamanla :)
ilk olarak size gerçekten üzüldüm . ki ben içinde bulunduğum ekibin 63 te oynadığından haberim yoktu ordan bir arkadaşa mesaj yazdığımda yeni oyuncuyum klana girmemde sıkıntı olur mu demiştim . ve akabinde sizin ne düşündüğün yada hiç girmediğim dcnizde kimseye laf iletmedim ama siz bu şahsiyet ve karakterdeymişsiniz tekrardan özür dilerim.
benim abilerimden öğreneceğim tek şey ve siz hayatınız boyunca öğrenemeyeceğiniz şeyde terbiye karakter ve şahsiyet olur.
daha da birşey demem ama siz istediğinizi yazın pekte umrumda olmaz.

cimcime

Mızrakçı
Dolduruş değil onlar zaten niye hesapları bloke ettiklerini biliyorlar. Zamanında cimcim cimcicme cimcimeninlaneti civilengiineer falan senin multilerinde vardı bu dünyada da işleve sok iyi köşeyi dönersin. :)

Sana vereyim birini gel takıl :) multilerimi bu isimle mi açardım sence :D:D

Daha fazla yazmıyorum, boş bir ekip klanlar forumdan generals aratıp bir çok bu klan hakkında yorum görebilirsiniz. Ben forumda geezindim bir tane güzel yorum göremedim ya:)
Kısaca boş, multici, düşman klanlarla ittifak yapmaya çalışan, klanlara casus soktuğunu sanan oynamaktan öte böyle işler peşinde koşan üyeleri olan vasıfız bir örgütlenme.

BuseBngl.

Kılıç Ustası
Estergom kizin günahını alıyorsun :D kafanızda kurup kurup oynuyorsunuz valla burada ama Buse 63te yok :)
63 te pre kasıyorum ben bizim ekibin 63 te olduğunu bilmiyordum . bi klana girdim öylesine gelmiş burda çok şahsiyetli biriymiş gibi laf çarpıtıyor.
şahsiyet ve karakter olsa ön yargıda bulunup laf iletiyor demezsin .
cidden keşke tanısanız bizi valla şu tartışmanın içinde bulunduğum için bile üzgünüm.kusura bakmayın .herkesden özür diliyorum.

bolotcan

Kılıç Ustası
Daha fazla yazmıyorum, boş bir ekip klanlar forumdan generals aratıp bir çok bu klan hakkında yorum görebilirsiniz. Ben forumda geezindim bir tane güzel yorum göremedim ya:)
Kısaca boş, multici, düşman klanlarla ittifak yapmaya çalışan, klanlara casus soktuğunu sanan oynamaktan öte böyle işler peşinde koşan üyeleri olan vasıfız bir örgütlenme.
ben de yazmaktan vazgeçtim bir süre sonra :D

BuseBngl.

Kılıç Ustası
Geçmiş dünyalardan husumetiniz olabilir. Ancak daha açılmamış dünyada kural ihlali ithamları hoş değil. Sorununuz neyse özelden aranızda çözerseniz daha iyi olacaktır. :)
kendileri özele gelmiyor sayın tibelda . Forum da maalesef prim kasmaya çalışıyorlar.

Aleyküm selam Estergom, siz bu gazla dünyayı kapatırsınız diyim :) Savaşı kazanmış gibi yapıyorsunuz daha :)
Dünya kapatmak önemli değil bir sonra ki dünyaya girmek mesele. Bak şuan olduğu gibi dünyaya giriş yapıyoruz diye yazı yazıyorsunuz herkes bir şeyler yazıyor sizin hakkınızda kendi saz arkadaşlarınız anca başarılar yazıyor. Bazıları trolluyor diyeceksen yukarıda ara çubuğuna generals yazıp diğer kötü yorumları da okuyabilirsin. Daha fazla yazmıyorum, multilerini iyi kas aman ha!:)

BuseBngl.

Kılıç Ustası
Dünya kapatmak önemli değil bir sonra ki dünyaya girmek mesele. Bak şuan olduğu gibi dünyaya giriş yapıyoruz diye yazı yazıyorsunuz herkes bir şeyler yazıyor sizin hakkınızda kendi saz arkadaşlarınız anca başarılar yazıyor. Bazıları trolluyor diyeceksen yukarıda ara çubuğuna generals yazıp diğer kötü yorumları da okuyabilirsin. Daha fazla yazmıyorum, multilerini iyi kas aman ha!:)
Sizede başarılar estergom fakat şu attığın iftirayı ayrıyeten 63 de konuşalım . birde gerçekten başarıya ihtiyacınız olacak.

Elan

Acemi

her generals başlığı altına gelip de yaranı deşme paşam uzaklaş artık çocuk gibi mızmızlanma her yerde muhabbet yapma kim seni ezdiyse kuyruk acını kim yaşattıysa onun peşinde koşuyorsun seni de anlıyorum hayallerinde bize ulaşmak var ama olmaz paşam bu zekayla ilerleyemezsin biraz hayatını yaşa boş yapmaktan uzak dur artık.