Gnrls/Ayyıldız

Lv Ahminstor

Mızrakçı
Kısmet olur ise katılımımızı gerçekleştireceğiz. Şimdiden bütün oyuncu arkaşlara iyi eğlenceler.

Deleted User - 5559415

Ziyaretçi
biz olmadan klasikten zevk almayacağınızı bildiğimiz için geliyoruz
Efendi klanına son dünya için teşekkür ederiz onları da dostumuz olarak bekleriz
Saygılarımla ...

pinhani20

Mızrakçı
bir kızılderili atasözü derki, eğer bir su birikintisindeki iki balık kavga ediyorsa, bilinki az önce ordan bir uzun bacak geçmiştir.

Ama o kadar haklı bir yorum olmuş ki :D en içten samimiyetimle likelıyorum

Galatasarayin eski hocası Lucescu çok güzel bir Rumen atasözünü lugatımıza kazandırmıştı, basın mensuplarına verdiği demeçte şöyle dedi , " Köpekler havladı diye Atlar ölmez "

Atasözleri güzeldir.

bolotcan

Kılıç Ustası
Galatasarayin eski hocası Lucescu çok güzel bir Rumen atasözünü lugatımıza kazandırmıştı, basın mensuplarına verdiği demeçte şöyle dedi , " Köpekler havladı diye Atlar ölmez "

Atasözleri güzeldir.

uf bu güzeldi bak :D

ama yine de sizin gerçekliğinizi değiştirmiyor bu söz :)

BuseBngl.

Kılıç Ustası
Ooo satış ekibi gelmiş :cool:
Santek ve aşireti toplanmış yine mükemmel satışların olduğu bir dünya başlıyor demektir :p

Geçmiştense her zaman gelecek önemlidir. Kızıldereli atasözündensede bolotcan kardeşim önemli edebiyatçılarımızdan Necip Fazıl Kısaküreğin bir sözünü hatırlatmak isterim.
''Ben geçmişimi dürdüm,büktüm ve kaldırıp çöğe attım, bu çöpleri ise ancak ; kediler ve köpekler karıştırır!''