Gizli Depo Sıkıntısı

• Konuyu başlatan DeletedUser64547
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Gizli depo hepimizin aşina olduğu; dünyanın açıldığı ilk 3-4 haftalık süreçte saldıran için nalet, savunan içinse bulunmaz bir nimet olan güzide bir köy binamız. Mancınıkların ulaşamadığı bir sığınak adeta.

Ama pre kasanlar çıktığından beri yarattığı sıkıntı çok daha fazla. 20x20 haritamda 184 puanlı dipdibe olan köy dolu. Minimum 8-10 tane vardır. Aranızda da bu durumun içinde olan vardır illa. Casusluyorum köyü, hammadde hiç gösteriyor. Adam gizli depoyu fullemiş, depoyu onun seviyesinde tutmuş, pre kasıyor. Bi de dalga geçer gibi mesaj atıyo, boşuna saldırma sana bişey çıkmaz burdan pre kasıyorum diye.

Demem o ki bunların yıkılmasını sağlayacak bi değişikliği olması mümkün müdür acaba? İstekte bulunabileceğimiz bir mecra var mıdır?

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Tamam amacı zaten maden saklamak ama binayı kötü amaçlı kullananlar var, adam 10 tane hesap açıp pre kasacak diye ben haritamda yağma yaparak gelişemiyorum.

DeletedUser64547

Ziyaretçi
Açmasa onlar yerine normal oyun oynayan oyuncu gelecekti. Hayır banlansa nolacak ki, isterse barbara düşsün o köyden maden alamazsın hiç bir şekilde.

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Reis isyanında haklısın da, bunda suçlanacak ya da suç teşkil edecek bir durum yok esasında. Sen gene de şikayet et, barbarken depo basar o. Çoğu oyuncudan daha iyi köy kasan ne barbarlar gördüm ben :p

DeletedUser38381

Ziyaretçi
isteyen istediği gibi presini kadar oynar demekki yeteri kadar köye saldırmamışsınki yağmadan memnun kalmıyorsun :D ayrıca bu olay tek senin için geçerli değil bu sorunu diğer oyuncularda yaşıyor.

DeletedUser50613

Ziyaretçi
bas mancılıgı yık adamın butun köyunu ne var ne yok gulebılıyormu ozaman

DeletedUser6436

Ziyaretçi
pazarı yıkmak fayda etmez çok fazla bu aşamada 3 dakikada üç seviye pazar basıp depoyu boşaltır, en etkilisi madenleri yıkıp en kısa sürede köyü barbara düşürmek :)

DeletedUser64539

Ziyaretçi
Laz Ziya derki;
"Benim rahat etmediğim dünyada,
Kimse rahat edemez" der.
Çok fena söz dimi :D madem adam bide artistlik yapıyo köyünü 26puana indirince bırakır zaten.Ama hesap silerse 5gün,hiç giriş yapmazsa 14gün beklemek lazım ki barbar olsun :)

DeletedUser52610

Ziyaretçi
isteyen istediği gibi presini kadar oynar demekki yeteri kadar köye saldırmamışsınki yağmadan memnun kalmıyorsun :D ayrıca bu olay tek senin için geçerli değil bu sorunu diğer oyuncularda yaşıyor.

Belki de yeteri kadar köye saldırmıştır da daha fazlasını istiyordur kardeşim bide öyle düşün. 100k yağma yaptık diye 200k olmasını istemiycek miyiz yani bu mantıkla yeter diyip durucak mıyız :D

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Belki de yeteri kadar köye saldırmıştır da daha fazlasını istiyordur kardeşim bide öyle düşün. 100k yağma yaptık diye 200k olmasını istemiycek miyiz yani bu mantıkla yeter diyip durucak mıyız :D
bazen onu bulamayanlarında olduğunu düşüneceğiz ve yolumuza devam edeceğiz :D