GELİŞİM GELİŞİM VE YİNE GELİŞİM

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser12190

Ziyaretçi
Niye eibo'nun üstüne bu kadar gidiliyor anlamıyorum isteyen istediği ile diplomasi yapar ayrıca diplomasiler karşılıklı yapılan şeylerdir aztekte eibo ile birlikte savaşa dahil olmayı kabul etmiş zamanında.Ayrıca eiboda vuslatta iyi savaş veriyorlar 2 tarafta kazanmak için diplomatik hamleler yapacaktır illaki ha bunu daha iyi yapabilecek gibi gözüken taraf eibo şuan çünkü nop ile bir sorun yaşamamışlar vs. yapabiliyorsa vuslat nopu kendi tarafına çeksin eiboyu vurdursun sürekli düşmanın yaptığı diplomasileri ayıp birşeymiş gibi yermek çok saçma..

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Hala 4 klan eibo ile savaştı diyorsunuz 15 gün vuslat ile savaştık gazoz olarak, sadece gazoz 4 kere op yaptı vuslata tura Davraz ve diğer klanların ne yaptığını hiç bilmiyorum. Hiçbir zaman tek kalmadınız her zaman sayı ve oyunculuk olarak sizden çok daha büyük klanların müttefiği oldunuz. Şimdi de nop ile ilerliyorsunuz. Siz yatın kalkın DesTRoYerM e dua edin o ve ekibi vuslata geçip bizi vurmaya kalkmasaydı şu an seyirci olarak izliyordunuz dünyayı. Bizim klanın yaptığı istatistikleri paylaşıpta biz tekiz ve savaşta 4 klanın önündeyiz diyenduyar kasmayın lütfen haritayı açanlar kimin üstün kimin geride olduğunu kolaylıkla anlayabilir.
Dizim bizden iyi oyuncusunuz mutumuzsunuz neye göre karar verdin sen iyi oyuncu olduğuna veya bizim kotu oyuncu olduğumuza :)

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Ayrıca 1 ay sureden fazladır süren bir savaşta Arkadan savaşa müdahil oldunuz ne bekliyordunuz koy almasanız rezillikti zaten op yapmanızada gerek Yok şahsen bireysel topladiniz çoğu koyu op falan hikaye yazmayın kendinize bizzat gidip bireysel aldığınız köyler ki yerinizde biz olsak Suan global Eibo kaynıyordu bunu bil kendini 3 gömlek üstün zannetme paşam

turkbye

Baltacı
Eibo ekibi kaliteli iyi bir ekip bunu ben diğer dünyalardan da gayet iyi biliyorum. Pekçok klan gibi 3-5 koy alıp verip veya 2-3 op geçirip bırakmaz sonuna kadar savaşına devam eder. Ki bu dünyada görüyoruz daha 3 haneli koy alımına geçmeden pek çok klan silip gidiyor. Son beraber verdiğimiz savaşta da eibo nun kesim rakamları pekçoğundan kat ve kat üstün.
Bu nedenle bizden de arkadaşlar buraya yazarken herhangi bir klan hakkında yazmadıklarının farkında olsunlar.

Aynı şekilde bu bizim için de geçerli.
Yakın zamanda dost rakip herkes tekrar ekibimizin ne kadar iyi olduğunu görecek.
İyi oyunlar.

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Eibo ekibi kaliteli iyi bir ekip bunu ben diğer dünyalardan da gayet iyi biliyorum. Pekçok klan gibi 3-5 koy alıp verip veya 2-3 op geçirip bırakmaz sonuna kadar savaşına devam eder. Ki bu dünyada görüyoruz daha 3 haneli koy alımına geçmeden pek çok klan silip gidiyor. Son beraber verdiğimiz savaşta da eibo nun kesim rakamları pekçoğundan kat ve kat üstün.
Bu nedenle bizden de arkadaşlar buraya yazarken herhangi bir klan hakkında yazmadıklarının farkında olsunlar.

Yakın zamanda dost rakip herkes tekrar ekibimizin ne kadar iyi olduğunu görecek.
İyi oyunlar.

Mükemmel bir açıklama tesekkur ederim bu güzel yorum yazı icin

DeletedUser60843

Ziyaretçi
ryat bi photoshop yap da alem görsün senin hunerlerini:) ha sonra ben yapmadım kuzeni
Hala 4 klan eibo ile savaştı diyorsunuz 15 gün vuslat ile savaştık gazoz olarak, sadece gazoz 4 kere op yaptı vuslata tura Davraz ve diğer klanların ne yaptığını hiç bilmiyorum. Hiçbir zaman tek kalmadınız her zaman sayı ve oyunculuk olarak sizden çok daha büyük klanların müttefiği oldunuz. Şimdi de nop ile ilerliyorsunuz. Siz yatın kalkın DesTRoYerM e dua edin o ve ekibi vuslata geçip bizi vurmaya kalkmasaydı şu an seyirci olarak izliyordunuz dünyayı. Bizim klanın yaptığı istatistikleri paylaşıpta biz tekiz ve savaşta 4 klanın önündeyiz diyenduyar kasmayın lütfen haritayı açanlar kimin üstün kimin geride olduğunu kolaylıkla anlayabilir.
ne boş adamsın sen yahu biz hıer dunyada muttefıksız oynarız.
bu kez dedık ne kadar ıyı oynarsak oynayalım muttefık olmazsa emek bosa gısıyor diplomasi yaptık.
sizle de yaptık AMA SÖZÜNÜZÜN BİR HÜKMÜ OLMADIĞI İÇİN ATTINIZ BOZDUNUZ. ÇÜNKÜ TIYNİYETİNİZ BUYMUŞ.

feryat sıze 180 koyle gelirim dıye tehdıt ederken klan baskanlarınız hesap silmeyi dusunuyordu.
Süreci biliyor musun?
siz o harıtada MİKAİL e karsı(olmasa seyırcı olurdunuz dedıgın.)durabıldıysenız vuslat mıkail için tekrar alphayı bı catıda toplayamadıysa.
en son da SİZLE MİKAİLİ VERME KARSILIGINDA DİPLOMASİ NOKTASINA GELDIYSE

HEPSİ O MUKEMMEL OYUNCULUGUNUZDAN KAYNAKLI.

op yaptık vs onlar sıze kac kez yaptı yapabıldı hıc dusundun mu ?

evet siz üstünsünüz
haritanız da iyi

devam edin.

DeletedUser60843

Ziyaretçi

İyi oyunlar.

AYNI ŞEKİLDE SEN DE KENDİNİ KANITLAMIŞ BİR OYUNCUSUN YUKARDAKİ BOŞ SAVURAN ARKADAŞA SİTEM EDERKEN SÖZÜM MECLİSTEN DIŞARI

DeletedUser2315

Ziyaretçi
ne boş adamsın sen yahu biz hıer dunyada muttefıksız oynarız.
bu kez dedık ne kadar ıyı oynarsak oynayalım muttefık olmazsa emek bosa gısıyor diplomasi yaptık.
sizle de yaptık AMA SÖZÜNÜZÜN BİR HÜKMÜ OLMADIĞI İÇİN ATTINIZ BOZDUNUZ. ÇÜNKÜ TIYNİYETİNİZ BUYMUŞ.

feryat sıze 180 koyle gelirim dıye tehdıt ederken klan baskanlarınız hesap silmeyi dusunuyordu.
Süreci biliyor musun?
siz o harıtada MİKAİL e karsı(olmasa seyırcı olurdunuz dedıgın.)durabıldıysenız vuslat mıkail için tekrar alphayı bı catıda toplayamadıysa.
en son da SİZLE MİKAİLİ VERME KARSILIGINDA DİPLOMASİ NOKTASINA GELDIYSE

HEPSİ O MUKEMMEL OYUNCULUGUNUZDAN KAYNAKLI.

op yaptık vs onlar sıze kac kez yaptı yapabıldı hıc dusundun mu ?

evet siz üstünsünüz
haritanız da iyi

devam edin.

Benim yazımı niye alintiladin hangi klanı kastettigini bile bilmiyorum feryatina laf edince mi kizdin:)

DeletedUser66675

Ziyaretçi
Yok su iOS arkadaş çok iyi oyuncu mükemmel oynuyor her zaman bizden daha klanlarla mut olmuşuz biz bizi bizden daha iyi tanıyor gazoz veya tuğ veya yazı bizden daha iyi bir klan degil hatta yakın bile degil kendi düşüncesi bu olabilir gercegi yansıtmayan bir düşünce nerden bu taniya vardi bilemiyorum 15 gun savaştılar tek saldiri almadan koy topladılar op dedikleri en son yaptiklari op gibiyse 20 mi 25 koy mu neydi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Yok su iOS arkadaş çok iyi oyuncu mükemmel oynuyor her zaman bizden daha klanlarla mut olmuşuz biz bizi bizden daha iyi tanıyor gazoz veya tuğ veya yazı bizden daha iyi bir klan degil hatta yakın bile degil kendi düşüncesi bu olabilir gercegi yansıtmayan bir düşünce nerden bu taniya vardi bilemiyorum 15 gun savaştılar tek saldiri almadan koy topladılar op dedikleri en son yaptiklari op gibiyse 20 mi 25 koy mu neydi
2 lig takımları gibi ben ondan iyiyim o ondan iyi diyip ..
süper lig takımları karşında nadiren başarı saglayan takımlar gibi konuşmayın arkadaşlar .. o klandan iyiyim bundan iyiyim demeyin . iyi diplomasim var avantajlıyım dersen daha makul olur .

X-Rois.

Ağır Atlı
Tüm mesajları oku ne demek istediğim anlarsın. Açıklamamı istediğin konuya da gelirsek Aztek ve Noptan bahsediyorum. Eibo oyuncuları hariç herkesin kabul edeceği bi şey olduğunu düşünüyorum. Evet savaşı veriyordunuz ve gördüğüm kadarıyla 3 günde 32 köy geriye düşmüşsünüz o savaşta

Nerde bu çok bilen arkadaş ya seyirci etmesini Bekliyoruz hep beraber

Stratejist*

Yasaklı
GAZOZ KLANLARININ YÖNETİCİLERİNİN YAZILARI

''Bşr haftada bşzden 15-20 koy aldıysalar nette siz ve biz 100'ün üzerinde almışızdır.
Ama şu var. Siz nop ile müttefiksiniz değşk mi?
Nopda antiyi çok sağlam vuracak.
Ben de bu taraftan hem antiyi hem vuslatı vursam adamlar hem antiyi tek seferde düşürüp hem de ben vuslatla savaştığım içğn sınırda em güçlü rakiple karşılaşacağım. Harita öylr bir noktaya geldi ki sen nopa kuzeye çıkma diyemezsin onlar kuzeye çıkacak, ben de neden onların köy almalarını kolaylaştırayım, neden kendimi toparlamadan nop ile sınır olayım ''

''Burada tek rahatsızlığım sizi yarı yolda bırakmış gibi olmak. Ama sizin bu dakıkadan sonra nop gibi daha güçlü bir müttefiğinix yanında''

''evet ama cin bitti. haedi istisare edelim. nop nereye geliyor? nereye gidecek?antiye gelecek. biz de antiye vuruyoruz. simdi vuslat kimle düsmün?anti kimle düsman? bizle ve nop ile. nop bizle savasmak da istediğini ifade etmis. ne olmalı idi? benim acımdan problem değildi ama problem görenler oldu''

Aşşağıdaki haritada NOP'un en iyi 40 oyuncusunu göreceksiniz. Forumda pompalanan korkunun aksine NOP'un merkezde tam bir yerleşke için gereken süreye minimum kaç dersiniz? Yani NOP kaç gün sonra Merkezde tam hakimiyet kuracaktır ? Hiç düşünüldü mü ? Bu süreçtede Alpha bölgesi oyuncuları savaşarak ve savaşmayarak ne elde edip edemeyeceğinzi düşündünüz mü ? Tekrardan VUSLAT ı tebrik ediyorum.

NOPUN EN iyi 40 oyuncusu.

ALGI İLE HAREKET EDİP, GERÇEKLERDEN UZAK KARARLAR ALAN AZTEK KLANI BU YAZILARIMI BİRDAHA OKUSUNLAR.

Stratejist*

Yasaklı
NOP un haritasını kapatmasının gölgesi bile yetti döndünüz Vuslat ile bizi savaşta yalnız bıraktınız.Biz savaşın çıktıgı ilk günden beri VUSLAT-ANTİ-BERDUŞ cephesine karşı hep gerideydik. Bizi kullanıp ''AMAN HA SAVAŞTAN ÇIKMAYIN SAKIN'' yazanlar bugun AZTEK in yönetimindeler. Ben söylüyorum VUSLAT içinde de AZTEK içindede bu kafaya sahip adamlar oldukça sizin paktınızdan hayır gelmez.

İnandıgınız NOP korkusu gerçek çıkmadı. Şimdi ortada ciddi bir NOP tehtidi yok. Biraz harita değişssin nasıl birbirinizi yiyorsunuz herkes görecek.
Ben yine bu yazımı sonra alıntılamak için buraya yazıyorum...