GELİŞİM GELİŞİM VE YİNE GELİŞİM

• Konuyu başlatan DeletedUser58852
  • Başlangıç tarihi

X-Rois.

Ağır Atlı
Len 5-6 klan birleşip bir olunca problem Yok w basından beri savaşıyoruz klanın kesim puanları ortada nop dan aldığımız 60 çiftlik sav icin ağlıyorsunuz beyler bizim köylerimizi nop tutmuyor sunu aklınızdan bir çıkarın nop un kesim puanları eiboya yazılmıyor haritamızı gerektiği gibi gerektiği şekilde oynuyoruz ağlamanızın sebebi nop tan alınan 60 çiftlik sav ise söyleyin bilelim

Stratejist*

Yasaklı
Len 5-6 klan birleşip bir olunca problem Yok w basından beri savaşıyoruz klanın kesim puanları ortada nop dan aldığımız 60 çiftlik sav icin ağlıyorsunuz beyler bizim köylerimizi nop tutmuyor sunu aklınızdan bir çıkarın nop un kesim puanları eiboya yazılmıyor haritamızı gerektiği gibi gerektiği şekilde oynuyoruz ağlamanızın sebebi nop tan alınan 60 çiftlik sav ise söyleyin bilelim
recep abi boş yapanlara kafa yormaya gerek yok abi :D

S.D.44

Baltacı
BURALAR KARIŞMIŞ BEYLER. Hepinizi sükunete davet ediyorum. biz nasıl zevk alıyorsak bırakalım da rakipte zevk alsın:). ANTİ op yediğinden beridir opa çıkamıyor. o işler öyle diplomasiye güvenip rahat hareket etmekle olmuyor. DİPLOMASİ BİR YERE KADAR. o yüzden savaşmaya devam.

İOS Celtic

Kılıç Ustası
NOP un haritasını kapatmasının gölgesi bile yetti döndünüz Vuslat ile bizi savaşta yalnız bıraktınız.Biz savaşın çıktıgı ilk günden beri VUSLAT-ANTİ-BERDUŞ cephesine karşı hep gerideydik. Bizi kullanıp ''AMAN HA SAVAŞTAN ÇIKMAYIN SAKIN'' yazanlar bugun AZTEK in yönetimindeler. Ben söylüyorum VUSLAT içinde de AZTEK içindede bu kafaya sahip adamlar oldukça sizin paktınızdan hayır gelmez.

İnandıgınız NOP korkusu gerçek çıkmadı. Şimdi ortada ciddi bir NOP tehtidi yok. Biraz harita değişssin nasıl birbirinizi yiyorsunuz herkes görecek.
Ben yine bu yazımı sonra alıntılamak için buraya yazıyorum...
Hahahahaah sadece gülüyorum

DeletedUser65701

Ziyaretçi
BURALAR KARIŞMIŞ BEYLER. Hepinizi sükunete davet ediyorum. biz nasıl zevk alıyorsak bırakalım da rakipte zevk alsın:). ANTİ op yediğinden beridir opa çıkamıyor. o işler öyle diplomasiye güvenip rahat hareket etmekle olmuyor. DİPLOMASİ BİR YERE KADAR. o yüzden savaşmaya devam.
Hacı antiyi mi vuracaksınız nopumu birleşen iki tarafda farklı şeyler söylüyor :)

HESAPS1LD1REN

Kılıç Ustası
EİBO güzel hoşsunuz da boşsunuz be kardeşim nop olmasa ne yapabilirdiniz, diplomasiyle ayaktasınız hala o işler diplomasiyle olmuyor diye yorum yapıyorsunuz :)

X-Rois.

Ağır Atlı
EİBO güzel hoşsunuz da boşsunuz be kardeşim nop olmasa ne yapabilirdiniz, diplomasiyle ayaktasınız hala o işler diplomasiyle olmuyor diye yorum yapıyorsunuz :)

Sen mi silecektin :) komik oluyorsunuz arkadaslar soyle bir ata sözü var bahane ... gibidir herkeste bulunur üretmeye gelince çok şey üretilir diplomasi dediğin şey nedir ? Nop ile azap ile diplomasi yaptık diye onlar mi ayakta tuttu bizi ? 60 çiftlik sav ımı geçemediniz :) gerçekten soyle bakıp bakıp gülüyorum

HESAPS1LD1REN

Kılıç Ustası
:D benim yorumuma kendi yorumunu ekleyip niye cevap yazıyorsun benim bahsettiğim olaya senın cevabının alakası yok

X-Rois.

Ağır Atlı
:D benim yorumuma kendi yorumunu ekleyip niye cevap yazıyorsun benim bahsettiğim olaya senın cevabının alakası yok

Saf rolümü yapıyorsun Eibo hakkında yazılan her yazı icin yorum yaparım bos muhabbet etme boşun zirve yapmış hali sen ve senin gibiler lak lak baska icraat Yok

delkinghome2

Mızrakçı
Demekki bu oyunun hakkını veriyoruz ve yeterince dürüst olduğumuz için diplomasi yapabiliyoruz.
Hangi klanda olduğunu ya da burada oynayıp oynamadığını da bilmiyorum ama oynadığın klan diplomasi yapamıyorsa eğer ya klanın iyi oynamıyordur ya da yeterince dürüst değilsinizdir.

HESAPS1LD1REN

Kılıç Ustası
:D cevap yazma ekibimisiniz siz değişik diplomasileriniz var şuan ne olduğu hakkında fikrim yok bakalım dürüstlük abidesimisiniz yoksa nesiniz görücez