GassaL Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67679

Ziyaretçi
nasıl gelmem :eek: nereye gelmen:eek: neler söylüyor o dudakların acı biber sürerim onlara:D ben sana gel dedim sen gelmemmi dedin:eek: oh my god,başımıza daş yağartacan daş:eek: gerçi sende hazır gelmişide vardır :p geliyorsun DC ye mesele bitmişştiro_O

ekipman yok ki abi :D kulaklık almam lazım laptopda konuştuklarımızı ev ahalisi duysun istemem. yarın bakınayım bi belli ki lazım olacak :D

DeletedUser65467

Ziyaretçi
bakma al gitsin bir tane :p kaçırma geyikleri :D dc yide beraber ele geçirkmi kaln bizimdir, her yeri aldık bir tek dc kaldı ,onu alıp işlem tamamdır diycez :p

DeletedUser67679

Ziyaretçi
bakma al gitsin bir tane :p kaçırma geyikleri :D dc yide beraber ele geçirkmi kaln bizimdir, her yeri aldık bir tek dc kaldı ,onu alıp işlem tamamdır diycez :p

her yeri aldık bir tek dc kaldı :D neyse forumda küfür yasaktı unutuyodum az daha :D neyse yarın gece gelirim heralde abi :D

DeletedUser65467

Ziyaretçi
çatırdadı galiba yönetim, bir şeyler olmuş belliki ben kaçırdım olayı online değildim :D:D sen bir ara özet geç bana kardeşim ne olduysa :eek:

DeletedUser65467

Ziyaretçi
ufak tefek cinayetler abi işte :D her zamanki olanlar :D

o son hurmayı yemeyecektin rıza ,tırmalamazdın şimdi böyle:p

öğrendim konuyu, birisi muhalefet etmiş bıdı bıdı etmiş klandan atmışlar, çocukda profiline koymuş her birşeyi:pserhat çöp demiş :p:p:p:D:D

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Abi valla başka klanların casusa ihtiyacı yok bu başlığı takip etsinler yeter :D napıyorsunuz siz ?

DeletedUser65467

Ziyaretçi
Abi valla başka klanların casusa ihtiyacı yok bu başlığı takip etsinler yeter :D napıyorsunuz siz ?

dedikodu olmaz işte fenamı,şeffaflık politikası, demokrasi özgürlük insan hakları gibi kavramlar ı tartışıyoruz bu vesile ile gençleri eğitiyoruz :D ayrıca casusa gerekmi var bana özelden sorsunlar ben anlatayım detaylıca, casus masus ne ayıp işler bunlar :p sordularda söylemedikmi:D:D

YAŞASIN ÖZGÜRLÜK, FOŞİKLİĞE HAYIR:p:p:p:p

DeletedUser67679

Ziyaretçi
o son hurmayı yemeyecektin rıza ,tırmalamazdın şimdi böyle:p

öğrendim konuyu, birisi muhalefet etmiş bıdı bıdı etmiş klandan atmışlar, çocukda profiline koymuş her birşeyi:pserhat çöp demiş :p:p:p:D:D

ee gassal çöp haliyle serhat da çöp oluyor abi :D

casusluk faaliyetinde bulunmak isteyenler var ise gelsin birebir anlatalım ayıpsınız :D kaybedecek bir şeyimiz olmadığı gibi kazanacak bir şeyimiz de yok :D takılıyoruz öyle :)

DeletedUser41364

Ziyaretçi
Serhat'ı neden kızdırdınız gene lanet okumuş gene ...
Yapmayın çok günah bak...

DeletedUser65467

Ziyaretçi
kanka gene ne olmuş.. bana da anlatıverin... isyan bayraklarını mı açıyoruz..

Anlatiriz kanka, yok bayrak acicakmis gibi yapıp pıstırma politikası uyguluyoruz,:p
taktik bunlar hep,daha erken bayrak için,hesaplar büyüsüne önce,15-20 koy falan olsun o zaman gündeme alicaz isyani.:p

Serhat'ı neden kızdırdınız gene lanet okumuş gene ...
Yapmayın çok günah bak...

Kizdiysa dolapda buz var ikram ederiz:p buna ne günahı ya,sevap sevap olm,:p tesekkur edeceği yerde birde lanet okuyor:p