GassaL Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser66182
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67679

Ziyaretçi
ooooo neler duyuyoruz neler :D,klanlar tarihinin en alengirli aşkı:eek::p:p , ben bile bu kadarına cesaret edememiştim, tebrik ederim sizi gençler,aykırı yaşam örneklerisiniz :p:p:p:p

bu aşkın üçgenine giren isimsin abi :D bu ilişkide payın büyük biz neysek sen de osun :D

DeletedUser65467

Ziyaretçi
müridlerimmmmm ,elimde büyüdünüz normaldir :D:D:p yinede böyle olmayın bu bendende öte :eek::eek::D:D boynuz kulağa geçmiş resmen:p

DeletedUser65467

Ziyaretçi
yunus klanın diplomasisine bakınca böyle oluyor, gassal diplomatı neticede adam :D gassal çöp :p

DeletedUser67679

Ziyaretçi
olm serhat benim diyorda, fizksel uygulamaları yunus yapıyor, yüzbaşının özel postası gibi ,o yuzden esas diplomat yunus :p

bizim ekibin en büyük sıkıntısı bu bence abi :D tüm yetkileri tek elde toplamaya kalktığında her şeye erişemiyorsun ister istemez :D yunus ve serhat iyi bir couple olmuşlar Allah mutlu etsin :D

DeletedUser65467

Ziyaretçi
amin amin,allah mutlu mesut etsin dert keder gam vermesin yuvaları bereketli olsun :D ben udw yöneticisi olsam bunların ikisine sıraya koyardım , bu ne rezalet diye :p netice diplomasi başlığımız konuyla alakalı konuşuyoruz azıcık goy goy yaparak:D

DeletedUser67679

Ziyaretçi
amin amin,allah mutlu mesut etsin dert keder gam vermesin yuvaları bereketli olsun :D ben udw yöneticisi olsam bunların ikisine sıraya koyardım , bu ne rezalet diye :p netice diplomasi başlığımız konuyla alakalı konuşuyoruz azıcık goy goy yaparak:D

burası bizim evimiz kimse karışamaz :D yakar yıkarım ortalığı :D

DeletedUser65467

Ziyaretçi
bencede razı, meyilli yani belli ,şüphemiz yok o konuda :p:D

DeletedUser65467

Ziyaretçi
evet aynen ,haklısın, çok büyük ayıp edildi :cool::eek:

DeletedUser66182

Ziyaretçi
1 ad. Whatsapp grubu
1 ad. Ortak forumu olan klan forumu
1 ad. özel mesajlaşma alanı

Neyinize yetmedide başlığı esir aldınız daha dc yi katmadım :D

DeletedUser65467

Ziyaretçi
ikimize yetecek kadar abi :D

ver o zaman oradan 5kg vaziyet cınım benim :D

1 ad. Whatsapp grubu
1 ad. Ortak forumu olan klan forumu
1 ad. özel mesajlaşma alanı

Neyinize yetmedide başlığı esir aldınız daha dc yi katmadım :D

sen öyle san,dün gece DC yi esir aldımki ben , 2 saat vaaz verdim, emre ordaydı burak ordaydı samet oradaydı vsvs :p:p

dc'de ben yokum katamazsın ;)

gelsene :p