Galaxy-vs-STARS

• Konuyu başlatan DeletedUser47149
  • Başlangıç tarihi

FARAZA

Markiz
şu galaxy de millete ne kuyruk acısı vermiş artık valla merak ettım herkes çamur atmaya çalışıyor

DeletedUser65475

Ziyaretçi
Ağlayın la burada anca laf gemisisiniz forma 2 saniyede post atması değil 5 k yaptın köyünü oyundan göreyim havanızı nokta bir daha da buraya post atmam bu dünyadan sonrada bu oyuna bakmam.

NOLUR BURAYA POST AT. LÜTFEN. SEN POST ATMAZSAN BİZ NE YAPARIZ.

DeletedUser65384

Ziyaretçi
Ağlayın la burada anca laf gemisisiniz forma 2 saniyede post atması değil 5 k yaptın köyünü oyundan göreyim havanızı nokta bir daha da buraya post atmam bu dünyadan sonrada bu oyuna bakmam.

O zaman burada iyi bi tokatlayım da belki sanal olmayan hayatına adam olarak devam edersin.

DeletedUser65468

Ziyaretçi
Sayın modum benimde sizden isteğim olacak ama öncelikle bilgi vereyim.IQ testi insanların ne kadar zeki olup olmadıklarını ölçmez sadece analitik zekalarını ölçer.Bu testi geçip geçmemek gibi birşey yoktur puanlama ve puanlamanın ardından gruplama yapılır.IQ testinden ayrı olarak diğer zeka tiplerini ölçen testlerde vardır fakat en ünlüsü IQ testi olduğu için herkes kim ne kadar zeki bu test sayesinde ortaya çıkıyor sanır.

İsteğim ise IQ testinin ne olduğunu bilmeyenleri foruma almamanız. @Safderun

myw**

Dük
güzel yazmışsın , kendince laf da sokmuşsun aferinde, bak bakalım ben yukarda zekilikten bahsetmişmiyim süper zeka seni ya , buraya ne sebeple yazdığımı anlayacak zekan olsaydı keşke : )

**aNoLifeq**

Yasaklı
Ben kim miyim en azından sizin gibi laftan ibaret değil icraatım.

STARS klanları olarak hiç bir müttefiğimiz ve dostumuz yoktur özellikle ARES,TURAN,FENOMEN klanları tarafından GALAXY savaşından satıldıktan sonra. Özellikle söylüyorum bu savaşı kaybetsekte korkudan ibaret olan bir klanı burada ifşa etmek beni hayli mutlu etti ben bu dünyada jübile yapacağım zira bu kadar kaypak bir hale dönüşen bu oyunu oynamanın da bir anlamı yok kıtadaki SAS klanlarıda dahil olmak üzere diplomasi yapan galaxyi de tebrik ediyorum kuzeydoğuda başlayacağız dedikten sonra bizden çekinmişler ki güzel hazırlanmışlar 5 paladin kolay bulunmaz eee nede olsa ARES e özeniyorsunuz 14-15 olarak devam etmekte özgürsünüz.

Fakat bir şeyi unutuyorsunuz çakma Areslerle uğraşmayın gerçek ARES burada.

Korkudan ibaret bir klan mı? Premium ile hammaddelerini çek, çaylak kalkmadan akademini kur, 4 tane misyoner bas ve haritada iki birim mesafemde ol ne yapmamı bekliyorsun? Köyümü boşaltıp misletmemi mi? Gerçekten komiksin ama merak etme ne kadar premium harcarsan harca oyundan da cevabını vereceğim bu da burada kalsın. Ayrıca ne hikmettir ki sen bana mesaj attıktan sonra haritamda birkaç tane yeni başlayan hesap oluştu :)

myw**

Dük
yalnız şöyle bir durum var stars klanı durup dururken galaxiye savaş açtı , ares ve özel kuvvet diye bir klan da stars tarafında savaşa katıldı sonra savaştanda kendileri çıkmışlar biz kimseye bişi demedikki olaylar bizim dışımızda gelişiyor sen neden birileri sizi sattıysa kinini burda kusuyorsun galaxilik durum yokki git o klanların başlığında ver yansın yap bence her kimsen . ne yapılsın istiyorsun siz savaş için birileriyle anlaştığında galaxide elini kolunu bağlayıp beklesemiydi ne yapsaydı ?

DeletedUser65475

Ziyaretçi
Ya bi bilip de konuş arkadaş, hadi beni, Oğuz'u geç de, Honey Badger'in egoistlikle ne alakası var. Dünyanın en mütevazı kişisidir kendisi...

Allah onu nasıl biliyorsa öyle yapsın. Yanar döner herifin teki. Pü onun ben