Galaxy-vs-STARS

• Konuyu başlatan DeletedUser47149
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
Ben kim miyim en azından sizin gibi laftan ibaret değil icraatım.

STARS klanları olarak hiç bir müttefiğimiz ve dostumuz yoktur özellikle ARES,TURAN,FENOMEN klanları tarafından GALAXY savaşından satıldıktan sonra. Özellikle söylüyorum bu savaşı kaybetsekte korkudan ibaret olan bir klanı burada ifşa etmek beni hayli mutlu etti ben bu dünyada jübile yapacağım zira bu kadar kaypak bir hale dönüşen bu oyunu oynamanın da bir anlamı yok kıtadaki SAS klanlarıda dahil olmak üzere diplomasi yapan galaxyi de tebrik ediyorum kuzeydoğuda başlayacağız dedikten sonra bizden çekinmişler ki güzel hazırlanmışlar 5 paladin kolay bulunmaz eee nede olsa ARES e özeniyorsunuz 14-15 olarak devam etmekte özgürsünüz.

Fakat bir şeyi unutuyorsunuz çakma Areslerle uğraşmayın gerçek ARES burada.

Herkese günaydın , gerçek ares sen hariç ordu mislerin patlayınca erken kalkmamışsındır zaten :)

DeletedUser

Ziyaretçi
O köyü alamayanın sadakate takılması çok kötü olmuş la yazık. KEşe takılmasaymış da konuşturmasaymış milleti.

DeletedUser65384

Ziyaretçi
Köyü almasına gerek yoktu. O çılgın postu atmasa kafi idi. Herkes tebrik eder geçerdi. Adam laf edebileceği yerde konuşunca edemeyeceği yerde sonuç bu ne yazık ki

mR.yücel

Kılıç Ustası
Ben kim miyim en azından sizin gibi laftan ibaret değil icraatım.

STARS klanları olarak hiç bir müttefiğimiz ve dostumuz yoktur özellikle ARES,TURAN,FENOMEN klanları tarafından GALAXY savaşından satıldıktan sonra. Özellikle söylüyorum bu savaşı kaybetsekte korkudan ibaret olan bir klanı burada ifşa etmek beni hayli mutlu etti ben bu dünyada jübile yapacağım zira bu kadar kaypak bir hale dönüşen bu oyunu oynamanın da bir anlamı yok kıtadaki SAS klanlarıda dahil olmak üzere diplomasi yapan galaxyi de tebrik ediyorum kuzeydoğuda başlayacağız dedikten sonra bizden çekinmişler ki güzel hazırlanmışlar 5 paladin kolay bulunmaz eee nede olsa ARES e özeniyorsunuz 14-15 olarak devam etmekte özgürsünüz.

Fakat bir şeyi unutuyorsunuz çakma Areslerle uğraşmayın gerçek ARES burada.

Oyuna nerede başladığımız nasıl başladığımız seni ne ilgilendirir ? Topladın 40 tane klani çaylak öncesi açtın savaşı sonra millet kaçınca suçlu biz mi olduk . 3 gün önce sizin teklifinizi kabul etmiş olsak burda yüzünden güller açacaktı şimdi işler değişti tabi demi . Hee suda var kıtada diplomasi yapma taraftarı değiliz eğlenmek için geldik savaş için geldik tek derdim senin gibi korkaklar olsaydı emin bunu çoktan yapardık . Savaşıni yap vakti geldiğinde yenilen taraf tebrik edip çıkar dünya dan fazla ağlama sağda solda basarsın bi ordu daha üzülmede

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Aman benlik degilde birsey söylüyecegim gercekten , bu dunyada Galaks'i ekibi ile oynuyorum sevdigim abilerim arkadaslarım var .
Fakat ARES42 ilede oynadım ben oyunu oyun gibi oynamayı degilde samimi dostluklar kurmayı seven biriyim.

Sadece şunu merak ediyorum 4 mıs basmıssın güzelce kac k pre harcadın hic bilmiyorum abi 40-50-60-70 ne ise 4 mis bastın neden bi 300-500-1000 pre basıp misini 5 yapmazsın ki :)) Giden 1k pre olsun bak köy alacaktınız ama akılsız başın cezasını misler çekti ordu çekti demek istiyorum bunları düşünmeniz gerekiyor ve yanlıs oynuyorsunuz :))

Luciferr

Dük
Aman benlik degilde birsey söylüyecegim gercekten , bu dunyada Galaks'i ekibi ile oynuyorum sevdigim abilerim arkadaslarım var .
Fakat ARES42 ilede oynadım ben oyunu oyun gibi oynamayı degilde samimi dostluklar kurmayı seven biriyim.

Sadece şunu merak ediyorum 4 mıs basmıssın güzelce kac k pre harcadın hic bilmiyorum abi 40-50-60-70 ne ise 4 mis bastın neden bi 300-500-1000 pre basıp misini 5 yapmazsın ki :)) Giden 1k pre olsun bak köy alacaktınız ama akılsız başın cezasını misler çekti ordu çekti demek istiyorum bunları düşünmeniz gerekiyor ve yanlıs oynuyorsunuz :))

Akademi kurmamış veled gelmiş burda ahkam kesiyor

DeletedUser32837

Ziyaretçi
Ahaha oğlum akademiyi herkes kurdu farklılık yaratmam gerekiyor diye kurmadım ben biliyorsun durumları presizlik zor ayrıca sen gibi iyi oyuncu değiliz :D :p

Ayrıca kanka Denizli'ye geldigimde evin kapıları açık bana sus :D

Luciferr

Dük
Ahaha oğlum akademiyi herkes kurdu farklılık yaratmam gerekiyor diye kurmadım ben biliyorsun durumları presizlik zor ayrıca sen gibi iyi oyuncu değiliz :D :p

Ayrıca kanka Denizli'ye geldigimde evin kapıları açık bana sus :D

Aferin yavrum, bide abi dersen bana bu işlem tamamdır :D