Gaddar

• Konuyu başlatan DeletedUser2315
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser3027

Ziyaretçi
evet C6 bızım gaddar ın forumunda bir işimiz yok karısmayalım yorum yapmayalım rahatsız etmeyelim :)

DeletedUser36721

Ziyaretçi
gaddarın diplomasi durdu haralde hiç bişey yazmamışsınız 15 gündür.

DeletedUser4819

Ziyaretçi
savaşlar bölümünden ne yapıp ne yapmadığımızı görebilirsin.

oynamıyorsan eğer buradan savaş raporları bölümünden de bakabilirsin.

DeletedUser36721

Ziyaretçi
biliyom bizim önümüzdesiniz iyi oynuyosunuz benim dediğim diplomaside yeni düşmanlar var mı.

DeletedUser

Ziyaretçi
yeni düşmanlar olacaktır zamanla, şuan zaten listeye girmek için ısrar eden bir kaç klan var ama tavırları da biraz dönekçe ne istedikleri de belli değil.

Ayrıca etrafımızdaki herkesle zaten diplomasi içerisindeyiz uzakta kalan klanlarla da savaşmak kolay onun için gereksiz bence :)

Yakınımıza yaklaşan klanlar olduğu sürece liste genişleyecektir.

DeletedUser37124

Ziyaretçi
Düşmanlar
DRNS14 bitir
NEFES bitir
AZRAiL bitir
MONGOL bitir
BALTA bitir
A-T bitir
.NEFES bitir
CeLLaT bitir
(OSM) bitir
BARBAR bitir
Throne bitir
ROHAN bitir
CHNNM bitir
ASK bitir
ISTKL bitir
ROH@N bitir
ROHAN2 bitir
T-Snck bitir
LoL bitir

Rohan klanları da düşman olarak eklenmiştir.

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Müttefikler
IBS
K@OSS
G@DD@R
ASLAM
K@OSS*

Düşmanlar
NEFES
AZRAiL
S.i.S
CeLLaT
BARBAR
ROHAN
BOZGUL
NFS C*
B0ZGUL
ROH@N
ROHAN2
S-i-S
S-1-S

DeletedUser38553

Ziyaretçi
Bir başkasına akıl vermek sana düşmez üstad bence sen kendi bildiğini yap karışma.

DeletedUser37124

Ziyaretçi
blackhawk sen maydonoz olma herşeye işine bak sende bana akıl vermeye kalkma,

Sayın mod um bu başlığı kapatmanızı rica ediyorum gereksiz insanlar kirlilik yapmasınlar burada..

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar,

Başlıkta kapatılma olmayacak ancak üslubunu bozan, karşı tarafa hakarette bulunan hesaplara bundan sonra tolerans gösterilmeyecektir. Lütfen yorumlarınızı buna göre yapınız.

Hepinize iyi forumlar dilerim.

DeletedUser38553

Ziyaretçi
pendore önceki sayfalarda üyelerinin yazdıklarına nazaran geldik bi kaç laf söyledik hala saygısızlığınız diz boyu o kadar çok laf salatası yapıyorsunuzki insanın maydonoz olası geliyor o zaman karışmayında işinize bakın.

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaş biraz alıngan davranmış bence ucu açık yazılmış bir yazıyı istediği yere çekmiş :)) ben gayet ılımlıyım ama nedense biraz sinirli gördüm hocam seni relax;)

DeletedUser37124

Ziyaretçi
pendore önceki sayfalarda üyelerinin yazdıklarına nazaran geldik bi kaç laf söyledik hala saygısızlığınız diz boyu o kadar çok laf salatası yapıyorsunuzki insanın maydonoz olası geliyor o zaman karışmayında işinize bakın.

git kendi başlığında yap muhabbetini , fazla da uzatma bak dalgana

DeletedUser38553

Ziyaretçi
Biz buraya muhabbet etmeye gelmedik zaten rahatsızlığımızı belirttik sen gereken mesajı aldıysan bu başlıkta kalıcı olmadığımızıda bilmen gerekir ki almışsın galiba.

Kolay gelsin demek düşer.