Gaddar

• Konuyu başlatan DeletedUser2315
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser2315

Ziyaretçi
GADDAR klanı olarak diplomasimiz 29.05.2012 tarihi itibariyle aşağıdaki gibidir. Tüm w14 e duyrulur.

Müttefikler

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar

1453 bitir
GÖLGE bitir
MONGOL bitir
UniquE bitir
VvV bitir
AVCI bitir
Uniqu2 bitir
DIABLO bitir
Türklr bitir
Tüda bitir
*1453* bitir

DeletedUser36476

Ziyaretçi
gaddar uzak gelmedı ısmı oncekı dunyalarda varmıydı?

DeletedUser2315

Ziyaretçi
w11 de oynamıştı. Temel ekip gaddardan gelme ama daha cok cok cok eskilerden yenilerden msn de devam eden muhabbet artık bir wordde hep beraber oynayalım diye şekil aldı. w14 e denk geldi. Nasip kısmet bakalım.

DeletedUser35791

Ziyaretçi
Dogo argentino aşkına..bol savaşlar :)

benim olduğum klanda düşman listesinde... ama bu klanda düşman gözükmüyorsunuz söylim :)

DeletedUser35426

Ziyaretçi
Tam gaddar klanından bekledigim gibi bir diplomasi şekli .
Böyle giderseniz süper bir klan çıkacak ortaya :)

DeletedUser36476

Ziyaretçi
w11 de oynamıştı. Temel ekip gaddardan gelme ama daha cok cok cok eskilerden yenilerden msn de devam eden muhabbet artık bir wordde hep beraber oynayalım diye şekil aldı. w14 e denk geldi. Nasip kısmet bakalım.

hmm bunları dusman eklemısınızde klan savası var mı cunku klan savası acsaydınız Alessandro Del Piero nnın klanının dıplomasısındede dusman gozukurdunuzde merak etıtm

DeletedUser

Ziyaretçi
Türkler ve Tüda bölgede yoğun olduğu için eklenmiştir. Arada savaş yok şimdilik.
Yada bir hareket bekliyor usta tam bilmiyorum.

Diğerleriyle savaş açılmış durumda.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
RaconaTERS in verdiği cvp doğrudur. Yoğunluktan gözden kaçmış. Şu anda listede bulunan klanların pek önemi yok açıkcası. Burda paylaşmamızın sbebi stratejimizi ifade edebilmekti onu da başardığımızı düşünüyorum.

DeletedUser28045

Ziyaretçi
adszsz.png

mevcut savaşlar bu şekilde çaylak daha yeni kalktığı için istatistik yok haftalık olarak güncellerim artık :)

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Bir an kendi klanımı gördüm :::D

Başarılar Gaddar:cool:

DeletedUser28045

Ziyaretçi
haha ben de biran sizin klanı gördüm :D

herkesin savaş açması güzel bişeymiş ya hiç yaşamamıştık adımızı bilen yok diye troll

Deleted User - 5545206

Ziyaretçi
Ben w13de ilk hafta açmıştım kıtadaki klanlar sıralamasını en yukarıdan başlamıştım ctrl c, ctrl v, ilan et :::D

DeletedUser28045

Ziyaretçi
bizde farklı oldu bir savaş açıldı yavaş yavaş karşıya geçiyor herkes :D

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Gaddar klanı yanılmıyorsa w11de ant klanıylan girişti bir mduet savaştık ama sonra yoğunluktan çoğu arkadaş bıraktı orda yanılmuyorsam oyunu ama gaddar bir kısmı w13 ant klanında oynuyor lması lazım bildiğim kadarıylan sevdiğim bir kaç arkadaşımız var orda

DeletedUser

Ziyaretçi
Harita istediğim şekli almış durumda, artık oyun oynamaya başlayabiliriz :)