Gaddar

• Konuyu başlatan DeletedUser2315
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser28045

Ziyaretçi
Gaddar klanı yanılmıyorsa w11de ant klanıylan girişti bir mduet savaştık ama sonra yoğunluktan çoğu arkadaş bıraktı orda yanılmuyorsam oyunu ama gaddar bir kısmı w13 ant klanında oynuyor lması lazım bildiğim kadarıylan sevdiğim bir kaç arkadaşımız var orda

yok öyle bir savaş hatırlamıyorum sanırım farklı bir gaddar klanı daha varmış çünkü geçenlerde de yine bir karışıklık olmuştu :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Gaddar klanı yanılmıyorsa w11de ant klanıylan girişti bir mduet savaştık ama sonra yoğunluktan çoğu arkadaş bıraktı orda yanılmuyorsam oyunu ama gaddar bir kısmı w13 ant klanında oynuyor lması lazım bildiğim kadarıylan sevdiğim bir kaç arkadaşımız var orda

Yanılıyorsundur çünkü gaddar ile savaşmış olsaydın emin ol ki unutmazdın :)

DeletedUser7633

Ziyaretçi
adszsz.png

mevcut savaşlar bu şekilde çaylak daha yeni kalktığı için istatistik yok haftalık olarak güncellerim artık :)

klan kuruluş zamanı 24.05.2012 - 20:11 ilk savaşın açılma zamanı 24.05.2012 - 21:51

klanımızın stratejisi baştan belli :D savaşmadan olmaz ki :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Tam bana göre bi harita olmuş çaylaklarıda kalkıyo yavastan salalım bakalım mancınıkları :)

DeletedUser36904

Ziyaretçi
GADDAR klanı olarak diplomasimiz 29.05.2012 tarihi itibariyle aşağıdaki gibidir. Tüm w14 e duyrulur.

Müttefikler

Saldırmazlık anlaşması (SA)

Düşmanlar

1453 bitir
GÖLGE bitir
MONGOL bitir
UniquE bitir
VvV bitir
AVCI bitir
Uniqu2 bitir
DIABLO bitir
Türklr bitir
Tüda bitir
*1453* bitir

W13DE pusula ekibiyle ilk oynayışımdı ve emin olun bu diplomasinin 2katı oyunun 2.günü bukadar savaş açılmıştı başarılar dilerim .d

DeletedUser36904

Ziyaretçi
Yanılıyorsundur çünkü gaddar ile savaşmış olsaydın emin ol ki unutmazdın :)

demek ki siz w8de vardınız gerçi siz bizi unutmadınız ama biz sizi unuttuyduk kymt ailesi bizim sadece tek oyuncumuz sizi topladı yani okadar düşman klan size ağır gelir bence biraz azaltın o diplomasiyi :D

DeletedUser28045

Ziyaretçi
demek ki siz w8de vardınız gerçi siz bizi unutmadınız ama biz sizi unuttuyduk kymt ailesi bizim sadece tek oyuncumuz sizi topladı yani okadar düşman klan size ağır gelir bence biraz azaltın o diplomasiyi :D

hangi klandın sen kim kimi toplamış hele yaz bakalım :D

DeletedUser4819

Ziyaretçi
yıldırım uğraşma hayal gücü geniş arkadaşlarla :)

DeletedUser

Ziyaretçi
w8 de ana kadro ile oynarken nedense 1 köy bile vermedik kimseye artık arkadaş nerden bakıyorsa olaya :)

Herhalde biz w11 de oynamaya başladığımızda bu daha yeni yeni w8 de gelişme fırsatı bulmuş :)))

DeletedUser36904

Ziyaretçi
w8 de ana kadro ile oynarken nedense 1 köy bile vermedik kimseye artık arkadaş nerden bakıyorsa olaya :)

Herhalde biz w11 de oynamaya başladığımızda bu daha yeni yeni w8 de gelişme fırsatı bulmuş :)))

özer.m desem mercana desem yıldırım* desem bu isimler size tanıdk geldimi yoksa siz hangi açıdan bakıyonus bu olaya .d

DeletedUser28045

Ziyaretçi
doğru söylüyor bizim gerçeklerimiz sizin hayalgücünüz oluyo değil mi .d ondan sancak sizi toplarken oyunu bıraktınız bakın biz hala savşaıyoz .d

Allahım Allahım nasıl da indandırmış kendini :D yahu insan şuraya bişey yazmadan önce gider inceler de gelir git bi twstats aç bak sonra gel yaz şuraya :D o özermin mercanayın da ömer abinin elini öpsün başına koysun ona sorar öğrenirsin :D

DeletedUser

Ziyaretçi
W13DE pusula ekibiyle ilk oynayışımdı ve emin olun bu diplomasinin 2katı oyunun 2.günü bukadar savaş açılmıştı başarılar dilerim .d

Biliyorum cunku bende ordayim ve pusulanin bu oyunun en iyi ekibi oldugunu dusunuyorum fakat:
Sirf tartisma cikarmak w14 gaddar klani tanitim sayfasina su yaziyi yazman gercekden cok guldurdu:D

DeletedUser36904

Ziyaretçi
ben tartışma çıkartmak istemiyorum biz burda değil oyunda askerlerimiz konuşsun en iyisi size savşta başarılar dilerim

DeletedUser

Ziyaretçi
Kenjoy sizin klan çakıyla aslan da mı avlıyor :D

kim aldı senin köyünü söyle bakim açık açık burda karalama milleti thumbup