GİDİCİLER

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

Mir ve pars Ne kadar Daha direnirler

• 1-20 Gün

Oylar: 39 41,9%
  • 20-40 gün

Oylar: 32 34,4%
  • 40+

Oylar: 22 23,7%

• Toplam oy kullanan
    93

DeletedUser68081

Ziyaretçi
Oyun oynadığımızı ne çabuk unuttunuz , pars köyünü aldığı kimle dalga geçmiş ki siz dalga geçme cürretiyle hareket ediyorsunuz. Herhalde hayatta ilk defa zaferin kokusunu aldınız.
Dünya sonunu görebilmek amacıyla her türlü dansözlüğü yapanlara inat sessizce ve onurluca savaşımıza devam ediyoruz. Bizim verecek tavizimiz de silecek hesabımız da yok.
Merkezde oynamayı seçtik, ve birçoğunuzun aksine merkezin hakkını verdik, veriyoruz.
Dünya başlar başlamaz sırtımızı hangi kıtaya yaslasak diye düşünmedik sırtımızı birbirimize yasladık.

Oyun oynuyoruz, ve kimle savaşırsak savaşalım kalp kırmadan oynayacağız. Oyun bittiğinde ya elini sıkar rakibimizi göndeririz, ya el sıkar biz gideriz.
burayı çocuk parkına çevirmeye lüzum yok. komik işler yapmayın.

Herkes Allah'a emanet olsun.

Kardesim lafı fazla uzatmıycam. Girdiğimiz her dünyayı kapadık. Boş sallamayın.

DeletedUser69400

Ziyaretçi
Beyler kimsiniz nesiniz bilmem hicbirinizide tanimam ama bu kadar kalp kirmaya gerek yok altı ustu oyundur.Silinen klan silinir silinmeyen paşalar gibi toluna devam eder.Konunun basligi bile hakarer iceriyor.O ona laf soyluyor o onun yazisini begeniyor resim atiyor falan.Bu oyunlarin amaci dost kazanmaktir birbirimizle duşman olmak degil. Kusura bakmayin kafa sisirdim iyi oyunlar herkese.

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Beyler kimsiniz nesiniz bilmem hicbirinizide tanimam ama bu kadar kalp kirmaya gerek yok altı ustu oyundur.Silinen klan silinir silinmeyen paşalar gibi toluna devam eder.Konunun basligi bile hakarer iceriyor.O ona laf soyluyor o onun yazisini begeniyor resim atiyor falan.Bu oyunlarin amaci dost kazanmaktir birbirimizle duşman olmak degil. Kusura bakmayin kafa sisirdim iyi oyunlar herkese.

Usta kimmyiiz vaybe sen hiç sralamayı bakmıyormusun bizi kazanıcağınız dostu kazandık tecrübemizi edindik ve bu dünyayı kapatmaya geldik

DeletedUser69400

Ziyaretçi
Usta kimmyiiz vaybe sen hiç sralamayı bakmıyormusun bizi kazanıcağınız dostu kazandık tecrübemizi edindik ve bu dünyayı kapatmaya geldik

Hocam beni yanlış anladin galiba sıralamalara bakıyorum hepiniz degerli oyuncularsınız.Sizi tanimiyorum derken birey olarak karakter olarak dedim.Huyunuzu suyunuzu bilmem manasında.Ben anlatamadim galiba kusura bakmayın.Demek istedigim forumda genel olarak belli kişiler sürekli bir laf dalaşı halinde bi muhabbet havası yok.Sağcılık solculuk gibi herkes kendi adamini koruyor.Sürekli bir rencide edici bir didişme havasi var forumda.Herkes dúşene bir darbede ben vurayım sevdasında.Ben bunu yapmayalim yenende yenilende oyunun sonunda el sıkışsın demek istemistim. Dünyayı kapatırsınız belki,belkide kapatamazsınız.Benim anlatmak istedigim herkes centilmence rekabet etsin.

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
Arkadaşlar niye herşeyi ciddiye alıyorsunuz biraz sohbet muhabbet gibi bakın tehtit vs serbest burası herkese açık platform herkes istediğini yazmakta mecbur sadece gaza gelmeyin her zaman diyorum oyunun hakkını veren kapatsın.

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Oyunun başında bastığım kami hayla duruyor beyler ciddiyim kaç gün oldu ayıpp benim şuana kadar 1 m birim toplamam lazımkeb daha 300 k dayım askerler ölmüyorki ne savunuyorlar kami patlıyor ne op yapıyorlar sav askeri ölüyor ayıp vallahi oyundan düşücem nerdeyse ya :)

DeletedUser57389

Ziyaretçi
bir ara 30 35 kişi merkez de başlayında görelim arkadaşlar kim kimin etini büküyor :)
martı eti sevsek size gelirdik malesef cınım :)
400 k puanı olupda 100 k kesimi olan bir klan değiliz. 100 k puanı olup 3 milyon kesimi olan oyuncularız hadi eyv

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Utanmasa temizlikten yaptığı yağma miktarı ile hava atacak da onu yazmaya utanmıştır :D :D

Şunları da aşağıya bırakayım. Merak eden olursa diye...

Kim vuruyor, kim vurduruyor görebilirsiniz.

Not: Vurduruyor derken yanlış anlamayın. Vuruyor(saldırı), vurduruyor(savunma) :D

Not 2: Attığımız her 10 kamiden 8 tanesi olduğu gibi geri geliyor.

Not 3: Lütfen bize gelin. Yalvarıyoruz.

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Dostum cidden şaka gibisiniz gülüyorum ya senin 2 klanının yaptığı saldırgan kesimi kadar bizim sadece Ana klan yapmış
Genel kesime bakarsan saldırmıyorlar bize savunmada yokuz savunmada okadar fazla olmamızın sebebide kendi çiftiliğimi boşaltırken ölen 100-200 başta falan

DeletedUser45169

Ziyaretçi
LOKMAN VER OĞLUM MÜZİĞİ , 50 KÖY DAHA GELİYOR

Taraf 1:
Tribes: PK!, PK-2, PK-3, PK-4, PK-5, PK-6, PK-7, PK-8, PK-SAV, PK-0
Taraf 2:
Tribes: PARS1, PARS2, PARS3, PARS4, ParSav, PARS s, PARS6, PARS

Zaman Dilimi : Herzaman

Karşı taraftaki toplam fethedilenler:

Taraf 1: 120
Taraf 2: 49
FARK: 71