GİDİCİLER

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

Mir ve pars Ne kadar Daha direnirler

• 1-20 Gün

Oylar: 39 41,9%
  • 20-40 gün

Oylar: 32 34,4%
  • 40+

Oylar: 22 23,7%

• Toplam oy kullanan
    93

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Miyw klanı yakında hesap siler, çok yakında :D

Loading %85...

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Bu mir klanını bilmiyorum da ; pars harbiden hapı yuttu hesap silebilerler : )

Mir klanı gover la savaşmayı bırakmalı diploması hatası inanılmaz boyutta her ikisinde de .oyunun biraz zevki çıkmalı hem ikisi birbirine giriyor hem aşağıyla uğraşıyor iki klanda gerek yok.

DeletedUser69104

Ziyaretçi
Oyum "1-20 Gün" sanırım 20'e kadar çıkarılmasının sebebi araya bayram girmesi.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Bu mir klanını bilmiyorum da ; pars harbiden hapı yuttu hesap silebilerler : )

Mir klanı gover la savaşmayı bırakmalı diploması hatası inanılmaz boyutta her ikisinde de .oyunun biraz zevki çıkmalı hem ikisi birbirine giriyor hem aşağıyla uğraşıyor iki klanda gerek yok.

Mirw toparlanamaz artık. Kendi içlerindeki ekipler klan kuruyorlar. Bir tane klanı dağıttılar. Biz op yapıyoruz ve Alay klanı da op yapacak . Gover klanı op yapacak mı yapıyor mu bilmiyorum.
Bu durumdaki mirw klanı ile kimse diplomasi yapıp savaşı bitirmez diye düşünüyorum :) Uzatmaları oynuyorlar şu an. Sessizce hesap silip gidecekler

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Oyum "1-20 Gün" sanırım 20'e kadar çıkarılmasının sebebi araya bayram girmesi.

Evet bayram işi sıkıntıya girmişti şöyle bayram 3-5 gün daha sonra olsa 2 op sıkıştırıcaktıkda malum bazı arkadaşlar 130 saaten mis attığı için

DeletedUser68249

Ziyaretçi
Mirw toparlanamaz artık. Kendi içlerindeki ekipler klan kuruyorlar. Bir tane klanı dağıttılar. Biz op yapıyoruz ve Alay klanı da op yapacak . Gover klanı op yapacak mı yapıyor mu bilmiyorum.
Bu durumdaki mirw klanı ile kimse diplomasi yapıp savaşı bitirmez diye düşünüyorum :) Uzatmaları oynuyorlar şu an. Sessizce hesap silip gidecekler

Desene bedava köy dağıtıyorlar :)

PARS Kankoksun

Kılıç Ustası
Oyun oynadığımızı ne çabuk unuttunuz , pars köyünü aldığı kimle dalga geçmiş ki siz dalga geçme cürretiyle hareket ediyorsunuz. Herhalde hayatta ilk defa zaferin kokusunu aldınız.
Dünya sonunu görebilmek amacıyla her türlü dansözlüğü yapanlara inat sessizce ve onurluca savaşımıza devam ediyoruz. Bizim verecek tavizimiz de silecek hesabımız da yok.
Merkezde oynamayı seçtik, ve birçoğunuzun aksine merkezin hakkını verdik, veriyoruz.
Dünya başlar başlamaz sırtımızı hangi kıtaya yaslasak diye düşünmedik sırtımızı birbirimize yasladık.

Oyun oynuyoruz, ve kimle savaşırsak savaşalım kalp kırmadan oynayacağız. Oyun bittiğinde ya elini sıkar rakibimizi göndeririz, ya el sıkar biz gideriz.
burayı çocuk parkına çevirmeye lüzum yok. komik işler yapmayın.

Herkes Allah'a emanet olsun.

PARS Estergon

Ağır Atlı
PARS

8d33ce4c-a44b-4492-a796-e5afe72d21a8_desktop.gif

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Oyun oynadığımızı ne çabuk unuttunuz , pars köyünü aldığı kimle dalga geçmiş ki siz dalga geçme cürretiyle hareket ediyorsunuz. Herhalde hayatta ilk defa zaferin kokusunu aldınız.
Dünya sonunu görebilmek amacıyla her türlü dansözlüğü yapanlara inat sessizce ve onurluca savaşımıza devam ediyoruz. Bizim verecek tavizimiz de silecek hesabımız da yok.
Merkezde oynamayı seçtik, ve birçoğunuzun aksine merkezin hakkını verdik, veriyoruz.
Dünya başlar başlamaz sırtımızı hangi kıtaya yaslasak diye düşünmedik sırtımızı birbirimize yasladık.

Oyun oynuyoruz, ve kimle savaşırsak savaşalım kalp kırmadan oynayacağız. Oyun bittiğinde ya elini sıkar rakibimizi göndeririz, ya el sıkar biz gideriz.

Heee heeeyyyttt beeee yürüüüüüü kim tutar seni. Çocuk parkıymış... Ne laf koydun be reis w53 titredi. İnledi. Sallanıyor şu an.

Hayatta ilk defa zaferin kokusunu almışız.. Twitter alıntısı mı Facebook paylaşımı mı?

Sıktınız artık söyleyecek laf bulamayınca özel hayata atıfta bulunmaya.
Neyse uzatmayım pars klanı kimdir nedir hiç bilmem. Benim bilmediğim klan da boş klandır. Silinip gider.

Bir de henüz pars klanı ile sınır olmadım. Eğer olursam ve köy alırsam; söz dalga geçmeyeceğim. Bir de ben ağlatmayım.

Karakanat çocuk bahçesinden bildirdi.

DeletedUser62793

Ziyaretçi

Oyunu birtek siz oynuyorsunuz ama dimi 35-40 kişi olarak girdiğimiz bu worldde şuanda Dünyanın en büyük klanıyız daha senin klanın mis basmamışken biz 20-25 köylük bi operasyon yapıyorduk ve şuandada oynadığımız oyunun hakkını veriyoruz yok eğer yazıları yazdığın kadar oyun oynarsınız ileride elbette sizide biz sileriz elbette hatta zorba klanına sözüm olsun o operasyonuda ben düzenlicem @LordHagi

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Oyunu birtek siz oynuyorsunuz ama dimi 35-40 kişi olarak girdiğimiz bu worldde şuanda Dünyanın en büyük klanıyız daha senin klanın mis basmamışken biz 20-25 köylük bi operasyon yapıyorduk ve şuandada oynadığımız oyunun hakkını veriyoruz yok eğer yazıları yazdığın kadar oyun oynarsınız ileride elbette sizide biz sileriz elbette hatta zorba klanına sözüm olsun o operasyonuda ben düzenlicem @LordHagi

Bana şimdiden 1 tane köy yazar mısın? Köyün adını "ağlayan kedi" koycam.

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Bir tarafta vakvak bordo klavreleri
Bir tarafta zorba op timi
Hem oyunda hemde forumda vurdugunuz yetmedi. Bayram yaklaştı bence forum salın bırakın forum kazansın adamlar..