Güncel W16 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Aile klan değişikliği dışında otomatik güncellenmektedir. Aile listeleri ise belli aralıklarla yeniden düzenlenmektedir.

DeletedUser13501

Ziyaretçi
Listeyi güncellemekte fayda var. PUSULA, PUSUL@

DeletedUser33310

Ziyaretçi
Mantık klani var hala ama son demlerini yaşiyor :)

DeletedUser36394

Ziyaretçi
il 15 klan haritasına bakınca güncellenmediği belli oluyor

Mevcut aile klan listesi nedeniyle o şekilde bir sıralama mevcut. Her haritada üst bölümde ne zaman güncellendiği yazmaktadır. Belirttiğiniz harita bugün saat 5 civarında güncellendiği görülmektedir.

DeletedUser36394

Ziyaretçi
Aile klanlar alttaki biçimde güncellenmiştir.

Kod:
VUSLAT F. - VUSLAT, VUSLT2, VUSLT3, VUSLT4
TiMe F. - TiMe, *TiMe*
E$K!YA F. - E$K!YA, E$K!Y@
CESET F. - CESET, CeSeT.
TURAN F. - TURAN, TURAN*
|-YC-| F. - |-YC-|, YnCeRi, YnCr2
EFENDi F. - EFENDi, EFEND!
ORJNL F. - ORJNL, ORJNL²
ALARM F. - ALARM, AL@RM
PUSULA F. - PUSULA, PUSUL@
MaTRaK F. - MaTRaK, M@TR@K
BARZO F. - BARZO, BARZ0, B@RZO
SiDDeT F. - SiDDeT, SDDT
ATA F. - ATA, -ATA-, ATA--
E.M.P F. - E.M.P, EMP!
EFENDi F. - EFENDi, EFEND!

DeletedUser

Ziyaretçi
Yahu ne sabırsızsınız düzenleniyor demekki hayır sanki dağları deldinizde onu koysunlar istiyorsunuz daha bu haritada çoook işler değişir :))

DeletedUser

Ziyaretçi
haritanın 4x4ten 6x6ya çıkarılması lazım, bırakın K73ü falan, K72de köyler çıkmaya başladı.

DeletedUser

Ziyaretçi
Güncel W16 Harita
Haritalar her gün standart olarak saat 5 gibi güncellenmektedir. Aile klanlarını başlık altından belirttiğiniz taktirde liste düzenlenirken gerekli değişikliği yapacağım. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Families
Spoiler for :

Yaklaşık 20 gündür k75 in haritada gözükmesini bekliyorum ama malesef yok. Birde deniyorki hergün güncellenmekte. Yalan bari atmayın.

DeletedUser25216

Ziyaretçi
sana katiliyorum bende k47 nin haritada çikmasini bekliyorum kita doldu resmen boş bölge küçük bir yer kaldi ama halen kitayi haritada göremiyorum kitada 1.ciyiz bende klanimin adini görmek istiyorum kitada artik

güncel w16 harita
haritalar her gün standart olarak saat 5 gibi güncellenmektedir. Aile klanlarını başlık altından belirttiğiniz taktirde liste düzenlenirken gerekli değişikliği yapacağım. Herkese iyi oyunlar dilerim.

Families
spoiler for :

Yaklaşık 20 gündür k75 in haritada gözükmesini bekliyorum ama malesef yok. Birde deniyorki hergün güncellenmekte. Yalan bari atmayın.