Güncel W16 Harita

• Konuyu başlatan DeletedUser36394
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36103

Ziyaretçi
Neyse başlıkta çok boş muhabbet yapıldı.
Dediğimiz gibi ve dedikleri gibi icraat önemli hırsta önemli aşkta önemli bu oyunda :) ben oyunumu seviyorum ve oyunu oynamaktan zevk duyuyorum bunca zamandırda Allah benim yüzümü kara çıkarmadı bu kara çıkarma kelimesi hep kazandım 'ben' 'benim' bencil bir düzende değil yenilsem dahi bir kök salmayı bildim ve sancak birliğinde gerçekten çok samimiyetliğim olmuş diğer dünyalarda oyuncular var hatta benim çatım altımda ortak çalıştığımız benim operasyonlarıma renk katan simalar seviyorum bu tarz oyunu şu an düşmanız :) benim burada uyarım şu biraz üslubumda bu konuda çok seviyeyi çektim yere sırf karşı takımla aynı dilden konuşmak açısından buraya sancaktan gelen kişilere söylüyorum bak biraz önce W19 başlığında bir yazı okudum çok güldüm oradaki kıssadan hisse başlığın amacı o olmasada teması böbürlenmekti sizlere tekrar ve tekrar üstü kapalı üslubumla söylesemde açık ve net şunu belirtmek istiyorum siz ne kadar istiyorsanız bizde o kadar istiyoruz aldığınız köyler verdiğimiz köyler alacağınız köyler vereceğimiz köyler ne bu savaşın sonucu nede başlangıcıdır.Ben bu sunucuya ciddi manada oyundan baya bir kopukluk yaşadığım ve hiçbir hevesim olmadığı zaman aralığında dahil oldum ve ben eğer bu ismi taşıyorsam çokta oyuncuyu bu konuda dize getirdim geldiğim dakikada rakipte şunu gördüm sevinmek başkadır sevinç yaşamak başkadır ama böbürlenmek hakkında sizlere :
mağrur olma padişahım senden büyük allah var.
rivayete göre; fatih sultan mehmet, istanbul'u feth edip, ayasofya'da namaz kıldıktan sonra; atının üstünde ilerlerken birden bire durmuş ve atından atlayıp, yerden aldığı bir avuç toprağı kendi başının üstüne döküp; yine hiç birşey demeden tekrar atlayıp atına yola devam etmiştir.
aksemsettin , peygamberimizin müjdelediği fetihi gerçekleştirmekten mağrurlanan fatih'in kendisinin de bir gün toprak altına gireceğini kendine hatırlattığını etrafındakilere tefsir etmiştir.

bir insanın ,padişah bile olsun,ne kadar büyük olursa olsun,ne kadar büyük işlere imza atarsa atsın sonuçta insan olduğu,yani ölümlü olduğunu,allah'a dönerek hesap vereceğini hatırlatan bir sözdür.

kıssadan hisse ben sancağın ne durumda olduğunu biliyorum ve sancağı kimin iyi sırtladığınıda biliyorum ve sancağın ilk ciddi operasyon yediğinde ne konuma düşeceğinide belki sancağın proje liderinden daha iyi biliyorum.Tek cephede savaşın akabine işlerin çok ve geniş çaplı büyüdüğünde sancağın ne derece dayanacağını biliyorum ve tahmin ediyorum K44 kıtasında kilit noktalar var 34-45 noktasına yönelik adımlarınıda takip ediyorum rakibin ve şunu söylüyorum son söz son at son balta atılmadan kimse dereyi görmeden paçayı sıvamasın.Arakan gitti kaldık baş başa.
Ben tekrar ediyorum 2-3 hafta sonra buraya geldiğimde öne geçsek dahi sizlerin yaptığınızı yapmacağım yenilsemde ben tebrik etmesinide iyi bilen bir oyuncuyum merak etmeyin ama şunu söylemek isterim sizin bu rahat tavrınız K34 kıtasına yapacağınız herhangi bir olaki operasyonal bir düşüncede dahi öyle bir gaflete kapıldığınız zaman anlayacaksınız ne demek istediğimi suya düşecek ve gerçekten bu savaşın başladığını en kısa sürede anlayacaksınız ben bu kadar iddaalıyım ve genelde sizlerin tarzı erken konuşan erken böbürlenen ve milletin arkasından forumlarında paylaço tabiri kullanan birlikler tozlu sayfadalar + unutmadan şunu söylemek istiyorum bir operatör arkadaşımız var tekrar ediyorum oda ayağını denk alsın bu kadar söylüyeceklerim.

Hayırlı geceler son mesajımdır şahsıma ait devamı oyun içerisinde.

DeletedUser7074

Ziyaretçi
sevıyelı karekterımızı bozmadan her turlu savası verırız netıcede bır oyun yenmekte var yenılmekte onemlı olan kısılıklerımızı kaybetmıyelım
eskı wordlerde dusman olupta sımdıkı wordlerde beraber savasdıgımız bır cok arkadasımız var bırırımızın yuzunu gormeyıpte tlfdan sesını duydugumuz dostluklar var
netıcede ha sız ha bız
ıyı olan kazansın

DeletedUser

Ziyaretçi
Zamanında 7-8 klan birleşip bize saldırdıgındada aynı muhabbet donuyodu hep. Sancak dagılacak sancak nanayı yedi falan. Cok sukur hepsinin hakkından geldik.yediğimiz ilk opta dagılcagımızı sanan arkadas; Biz ne oplar atlattık...arkamızdan iş cevirenleri hep affettik ama it itliğini yapmaktan vazgecmedi.ha bu ara biraz rehavelete kapılmıştık adam akıllı savas kalmadı diye. Cok sukur ateşli genclerle karsı karsıyayız inşallah savaştan keyif alırız

DeletedUser32540

Ziyaretçi
bize zevk veriyorsunuz w16 tıya başlamadan hayatımda bu kadar gülmemiştim raideki muhabbetler :D 3k ağırla mis atmalar :D köy isimleri :D

umarım sizde zevk alıyorsunuzdur.

DeletedUser

Ziyaretçi
birleşecekleri klanda kalmadı :)) multileride toplasalarda başbaşa kalsak artık

DeletedUser240

Ziyaretçi
az laf çok iş diyenlere sesleniyorum oyuncu ismi vermiyecegim kma klanlarına oyuncuyu oyundan atıyorsun diyenler hic acaba aynaya bakıyormu bunlarıda göruyoruz adamlarmı klandan cıkıyor yoksa sancakmı atıyor ? karar sizin arkadaşlar......

kimseyi yaralı bırakmayın ayaga kalktıgında bir boga kadar asabi olur saygı ve sevgiyle oyun oynamaya devam kimseye bir hakeret etmeden dunya kapanmadan oyun bitmiş sayılmaz kolay gelsin ...... (APaCi)

DeletedUser42373

Ziyaretçi
w16'da ilk 40 içerisinde aile klanı bulunan klanlar listesi aşağıdaki gibidir. Yanlış gördüğünüz ya da eklemek istediğiniz var mı?

Kod:
SANCAK,SNCK
KMA,KMA²,KMA³,KMA!
LRDSİS,LRDS!S,LRDS1S
YGT,YGT.,YGT-A
0TT0,OTTO

DeletedUser36394

Ziyaretçi
w16'da ilk 40 içerisinde aile klanı bulunan klanlar listesi aşağıdaki gibidir. Yanlış gördüğünüz ya da eklemek istediğiniz var mı?

Kod:
SANCAK,SNCK
KMA,KMA²,KMA³,KMA!
LRDSİS,LRDS!S,LRDS1S
YGT,YGT.,YGT-A
0TT0,OTTO

Belirtilen liste doğrultusunda harita güncellendi.

DeletedUser42373

Ziyaretçi
w16'da ilk 20 içerisinde aile klanı bulunan klanlar listesi aşağıdaki gibidir. Yanlış gördüğünüz ya da eklemek istediğiniz var mı?

Kod:
SANCAK,SNCK
YGT,YTG,YGT-A,Y_G_T
NATO,*NATO*
KMA,KMA²

DeletedUser36394

Ziyaretçi
w16'da ilk 20 içerisinde aile klanı bulunan klanlar listesi aşağıdaki gibidir. Yanlış gördüğünüz ya da eklemek istediğiniz var mı?

Kod:
SANCAK,SNCK
YGT,YTG,YGT-A,Y_G_T
NATO,*NATO*
KMA,KMA²

Belirtilen liste doğrultusunda güncellendi.