Güncel W11 Harita

DeletedUser

Ziyaretçi
eskiden klanstats.com diye bir bölüm vardı kendi işimizi kendimiz o bölümden görebiliyorduk o bölm kalktımı yada adımı degişti bilgisi olan varmı ..teşekürler

Site sahibi ile görüştüm. Kapattığını söyledi. Belki tekrar açılabilir.

DeletedUser24465

Ziyaretçi
Yahu bu haritalarda anlamadığım bir şey var.

Klanlar baz alınarak oluşturulan(ilk 4 harita) haritalarda Valkry'de olmama rağmen köylerim gözükmüyor K43'te. (Normalde sol alt köşedeyim)

Ama oyuncu baz alınıp oluşturulan haritalarda gözüküyorum. Anlamadım gitti.

DeletedUser

Ziyaretçi

Klanlar baz alınarak oluşturulan(ilk 4 harita) haritalarda Valkry'de olmama rağmen köylerim gözükmüyor K43'te. (Normalde sol alt köşedeyim)

Seni casus olarak görüyorlar :D

DeletedUser32134

Ziyaretçi

Klana son 1-2 hafta içinde yeni giriş yaptıysanız belki güncellenmediği için sizi hala o klanın üyesi olarak görmüyor olabilir.

DeletedUser

Ziyaretçi
Veya klandan son zamanlarda çıktıysanız ondan da olabilir.

DeletedUser

Ziyaretçi
adam kendi zevkine göre uğraşıp başlığı açmış kimi koyup koymayacağının hesabını sormak size bize düşmez adam kafasına göre yapar modlar tarafından görevlendirilmediyse

sabit olmussa baslik herkezi koymali bence.

DeletedUser31627

Ziyaretçi
klanstats'ı yeniden aklifleştirin klansavasları.nette ne güzel işliyordu. bir çok konuda bilgi alıp takip yapabiliyorduk.

DeletedUser31627

Ziyaretçi
twstats tr yaz arama motoruna :) ordan incele aynısı sayılır :)

hocam bunu yeni gördüm ve inan görmeseydim daha iyiydi gerek ing. gerek karışıklığıyla henüz çözemedim. ama böyle bir istatislik motoruna ihtiyac vardı geliştirilirse güzel olur.

JrFly

Dük
hocam bunu yeni gördüm ve inan görmeseydim daha iyiydi gerek ing. gerek karışıklığıyla henüz çözemedim. ama böyle bir istatislik motoruna ihtiyac vardı geliştirilirse güzel olur.

dostum chrome adlı google yi indirirsen her açtıgında sayfayı turkcelestır butonu cıkar bi yerlerde ona tıkla " az çok TÜRKÇE" oluyor :)

DeletedUser511

Ziyaretçi
Saldıran sıralaması olmasa k54 de sorun mu var hiç birşeyde göstermiyor dicektim ...
o sıralamaya bi geldim o kıtada 5 kişi var o kıtanın belirsizliği direkt ortaya çıktı :D
Oyunun en önemli kıtasındaki mücadeleye bak takdire şayan :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Güncel haritaları biliyorsunuz. Aile klanları varsa forumdan mesaj atabilirsiniz, aile klanlarını aynı renk işaretleyim.

Hali hazırda işaretli aile klanları;
GöLGe,*GöLGe
ATeam,ATeam1,ATEAMA
KENE,K3N3
TR.,TR..
PSL,-PSL-
T.S.K,TSK,TSK 42,TSK AK
IBS,IBS2
FLIGHT,FLGHT2
HUCUM,HUCUM1,HUCUM*,*HUCUM

Klanların Hakimiyet Haritası
Kıtadaki Klanlar Sıralamasında Puanı 50.000 den Fazla Olanlar - Her kıtadan en iyi iki klan
topktribes.png

52 kıtasında klan sıralaması
Sıra Klan adı Puan Köyler
1 FLIGHT 666.517 150
2 LOW 259.148 52
3 Extasy 216.985 69
4 InF 118.685 47
5 InF-2 40.821 30
6 KALE 29.405 8

K52 deki sıralama bu..FLIGHT klanının bu haritada hakettiği yeri alması gerekiyor..