Güncel W11 Harita

DeletedUser8014

Ziyaretçi
Güncel haritalara GAZZE GAZZE. -GAZZE kardeş klanlarınıda eklerseniz sevinirim.. Kolay gelsin

CaSLoNi

Kılıç Ustası
TüRkC!-TüRkC* kardeş klanları güncel haritaya eklerseniz sevinirim kolay glesin ;)

DeletedUser34001

Ziyaretçi
pusula ekıbıne helal olsun dunyanın 4te 1 ını almıslar :) bu hızla kısa surede dunya bıter :

DeletedUser4166

Ziyaretçi
banlana banlana w11 de oyuncu kalmadı ki ********** operatörlerimiz cok iyi iş yapıyor birde pre hırsızlıgı cıkmıs attıgım pre yüzünden adam ban yedi :))

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
En cok köy alan 2.ci klan olmus ESTRGON :) Geliyoruz son sürat :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Haritada sıralama sondan başlayarak değil baştan başlayarak okunacak diye bi not düşülmesi gerekiyor sanırım :)

DeletedUser34565

Ziyaretçi
Moderatörlerinde Sözlerinde durup seni banlaması gerekiyor sanırım çakma million Ucanzi :)

DeletedUser34565

Ziyaretçi
:) Sen sözünü yemeyi seviyosun,Başkalarına geldim mi o hesap bu hesap açarsın dersin.Aynaya bakmaya başladın demek :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bakınız ben sizin gibilerle UcanZi nicki altında polemik yaratmak için bizzat kendim bilinçli olarak hesabımı kapattırdım.
Ve rica ediyorum gidin başka birilerini bulun bana gelmeyin polemik yaratacak.

İyi akşamlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
yorumlarmı sılınmıs banamı oyle gelıyor

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser

Ziyaretçi
elinize sağlık ama güncel bir harita ne zaman yayınlanır birçok bölüm yok burda

DeletedUser32134

Ziyaretçi
Haritaların üzerinde ki tarihler güncel olduklarını gösteriyor. Unutmayın ki bu haritalara girebilmek için her haritada ki koşulları karşılamak gerekiyor.